diamondun bebeği doğmuş ilk ekim bebeğine merhaba

destina4

minik bamyam büyüyor
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
2.094
5
kıslar Diamond arkadaşımız oğlunu dünyaya getirmişş..mormal doğum sancıları başlamış sezeryana almışlar kendisi çok iyiymiş bebişde küvözdeymiş her gün iyi haberlerini alıyorum diye yazmışş..umarım en yakın zamanda iyileşir ve annesiyle evine dönerr..
diamondcum sen anlat bize gelişmeleri kaç kilo boyu nasıl doktorlar neler diyoo..

Son düzenleme:
aaaaaaa çok şaşırdım ekimin en sabırsız bebeği doğmuş desenıze ay inşallah bır an once küvezden çıkar annecinin kollarına girer çok şaşırdım yaf kutlayalım bunu

:1shok: valla bende acayip sasırdım okur okumaz yok artık demişim:1shok:
allah sağsalim evine ulastırsın minik sabırsızı.ay şaşkınlıktan ne yazacağımı bilemedim ben yaw:uhm: şimdilik klasıik bi tebriğimiz olsun.allahım hayırlı evlat etssin.anasına babasına bağışlasın..a.s.

allah hayırlısını wersin çok şaşırdım Allah sağlıklı sıhhatli yaşam nasip etsin bebeciğe

Allah analı babalı büyütsün inşallah. ay beni bi heyecan bastı valla aniden olduğunu duyunca. diamondcum en yakın zamanda bebeğinle evine gidersin inşallah. iyi haberlerini bekliyoruz

allah anali babali buyutsun omru bol olsun iyisallah.....................darisi isteyen ve bakabilicek herkesin basina

annaaaammmmmmmmmmmm ben de boş boş bakıp kalmışım , daha yeni idrak edebildimmmmm....................... Allah analı babalı büyütsün inşallahhhh , sağlıcakla evine gelsin bebişimiz ............. ayyyyyyyy çok heyecanlandımmmmmmmmmmmm

ayyy sevinsem mi uzulsemmi bilemedim.en kisa zamanda annesyle evlerine giderler insallah.allah saglikli uzun omur versin.
diamond senide cok tebrik ediyorum.
haber verdigin icin tesekkurler destina.

Allah anali babali saglikli sihatli buyutsun insallah bizde her gecen gun biraz daha yaklasiyoruz hayirlisi hepimize

ilk bebişimiz doğmuş demek:1shok:
Allah analı babalı büyütsün..aceleci bebişimize ve annemize geçmiş olsuna.s.

Ne Dıyorsunuz Sız ya bakın ıyıce korkuttunuz benı benımde sancılarım oluor Erken dogumdan korkuyordum sımdı tam korkmaya basladım anneeeecımmmmmmmmm

Gozun Aydın Dıamond SagLıklı bı sekılde bı an once kucagına alman dılegı ıle bebegınle sana omur boyu mutluluklarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Opuyom onu kojaman kojamannnnnnnn Ay Canım ya ne heyecan bastı benı sımdıııııııııııııııı

Ay hakketen ya ben de korktum şimdi amanın canım benim ALLAH analı babalı büyütsün bebişini sabırsız bebeğimiz görüyomusun hayırlısıyla bir an önce dönün evinize inşallah hadi bakalım

Ay acaip oldum ben yaaaaaa kızlar valla felaket bir heyecan bastı benide bizimkiler doğuma sondan başlayacak galiba ya Allah tez zamanda sağlığına kavuşmayı nasip etsin analı babalı büyütsün kaderi güzel olsun darısı hayırlısıyla hayırlı zamanda başımıza artık ne diyelim

ayyyyyyy rabbim sağlık sıhhat nesip etsin.analı babalı büyüsün inşallahh.heyecannnnnnnlandımmmmm anammmm napcazz yafff:bbo:

:1shok:
daha yeni uykudan uyandım o yüzdenmi şok halindeyim anacımmmmmm. bizde doğurucaz dimiiiiii çok uzak gibi geliyodu. diamondı duyunca bi tuhafff oldum.

diomandcım allah analı babalı büyütsün.
anam bu eylül annesi bile olmadııı.

diamond gozun aydin canim ,insallah yavrunda bir an once toparlar kendini ,birlikte saglikla evinize donersiniz..bugun benim ikinci sok ...bizdede eylul annelerindede bir dogum oldu ama ekim annelerindende olunca ,sok oldum ...bu bebeklerin ne zaman gelecegi belli olmuyor valla :) kizlaarr hazirliklari cabuk bitirin ,hepimize hayirli saglikli dogumlar diliyorum..

ben ağustos annesiyim daha doğmadı bebeğim ne olmuş bu ekim bebişine seni sabırsız seni annene çabucak kavuşmak istedin tabi kerata seni..ALLAH annalı babalı büyütsün. yeni anneyede geçmiş olsun..

Gerçekten ne diyeceğimi şaşırdım...İyice heyecan bastı şimdi....Diamondcum Allah analı babalı büyütsün,sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun.Tüm ekim anneleri yani bizim için kokla bebişini...

diamond cum geçmişler olsun canım bebeğinin iyi olması hepimizi mutlu etti Allah analı babalı hayırlı bi ömür nasip etsin

:1shok:ayyy çok şaşırdım minik sabırsız hoş geldin dünyayakaydirigubbakcemile3 annecimizede geçmiş olsun hayırlı bir evlat yetiştirmeyi nasip etsin allaha.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…