diamondun bebeği doğmuş ilk ekim bebeğine merhaba

çok şaşırdım yaaa. heyecan bastı iyice.
Diamondcuğum geçmiş olsun. Allah analı babalı, sağlıklı büyütsün. Hayırlı bi evlat olsun inşallah.
Allahım hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.
:CüvCüv:

gözün aydin kaydirigubbakcemile3 diamond umarim biran önce kuvözden cikar saglicakla evinize dönersiniz allah anali babali büyütsün insallah:1hug:

Allah anali babali buyutsun bende sasirdam walla anneninde bebeginde saglik durumu iyidir insallah. benimde dogurasim geldi :) ne sekerdir simdi

ayyy tebrik ederimm diamond!! ne güzel kavuşmuşsun bebişinee. inşallah bi an önce küvözden çıkar da bol bol sarılırsın oğluna!!Şeniz

haber verdiğin için sağol destinaa!!a.s.

ay bi yandan da heyecanlandım, ben daha bitirmedim hazırlıkları!!!:1shok:

Çok şaşırdım allah analı babalı büyütsün herşey güzel gitsin inşallah ve en kısa zamanda bebiğinle birlikte sğlıklı ve mutlu bir şekilde yuvanıza dönün.Destina haber verdiğin için teşekkürler.

kizlar gunaydin ,diamond ve bebeginden yeni haber varmi ,nasilmis bebegin durumu ,allahim bir an once saglikla evine gitmesini nasip etsin ..cok kucuktur o simdi ,epey erken dogdu ,umarim herse yolundadir ...

günaydın mehtapcım ..evet 29 haftalıktı.henüz haber yok özel mesajıda kapalı profiline mesaj bıraktım siteye tekrar girdiğinde mutlaka görür ve bisi haberdar eder inşallahh..rabbim bi an önce kokusunu duymayı emzirmeyi koynunda uyutmayı nasip etsin:Saruboceq:senağlama

bu diamondun baska bir sayafaya yazdığı msjı.diamondcum anladığım kadarıyla izmirdesin.tatlım küvöz hangi hastanede.bunu olur ya bi sürpriz olursa die soruyorum.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.Ayrıca özür diliyorum bu kadar zaman yazdıklarınızı okuyabildim, ancak yazacak zaman bulamadım.Her gün hastaneye gidiyorum,gelen giden falan hiç giremedim nete.
Evet bebeğimiz tam 6,5 aylık doğdu ve kabus gibi başladı herşey.Gündüz herşey normalken,hiç ağrı sızı birşey yokken, gece saat 12 gibi sanki ishal olmuş gibi hissettim kendimi.Tuvalete gittim gerçekten de olmuşum.Neyse çıktım ama bitmiyor sanki sürekli tuvalette kalıp ıkınmam gerekiyor gibi hissediyorum.Bu arada tuhaf bir ağrı var karnımda.Tekrar giriyorum bir şey yok.Sonra ağrılar değişti.Makattan ağrı girmeye başladı.tuvalete tekrar girdim bir baktım kanama var.Hemen eşimi kaldırdım.Doktoru ara dedi.Aramaya bile halim kalmamıştı birkaç dakika içinde.Yerimden kalkamadım.Ağrı makatta başlıyor kalçaya yayılıyor,bel bölgesini dolaşıp tüm vücudu sarıyor ve sürekli ıkınma hissi oluyor insanda.Neyse zorla aşağı indik bu arada doktoru aradık,ege üniversitesine gitmemizi söyledi.Nasıl gittiğimizi tahmin edemezsiniz.O kadar ağrıyla gıkımı çıkaramadım eşim araba kullanıyor diye.Neyse egeye vardık.Doktorun dediği gibi direk doğumhaneye çıktık.orada goril gibi bir hastabakıcıyla karşılaştım.ne işin var senin burda acilden giriş yaptırdın mı dedi.Ölüyorum dedim çok acil falan.Ne kadar sürer dedim acilden giriş yaptırmak.15-20 dakika dedi.Neyse sonra eşim gitti yaptırdı girişi Bu arada doğumhaneye girebildik

Hayırlı olsun, umarım bebeğiniz en kısa sürede çıkar, üzülmeyin 29. hafta erken ama çokda erken değil...Allah kolaylık versin bu arada doğum sancısını çok net anlatmışsınız çok açıklayıcı buldum..teşekkürler...

Direk doğum yaptırılan yatağa yatırdı beni doktor Timuçin denilen aslında doktorlukla uzaktan yakından alakası olmayan bey. O ağrımın arasında metal aleti soktu vajinadan.İlk defa o zaman bağırdım.Sonra kendi kendimi yatıştırdım dayanmak zorundasın sabret dedim kendime.İşi bitti doktorun sonra ultrasonla baktı bebeğe.Bir ayağı vajinadaymış bebeğimin.Ve vajinada 4 cm açıkmış.Suyum gelmemişti çok şükür.Ama ben kendimi tuttum ıkınmadım.Ikınsaymışım suyum gelir ve doğum gerçekleşirmiş.Neyse doktor gerekli kontrolleri yaptıktan sonra sıra açıklamaya geldi.

Bana söylediği şeyler aynen şöyle:Ikınırsan doğum yaparsın,çocuk ayaktan geldiği için ölür
Sezaryen yaparsanhaftan çok küçük bebeğin yaşama şansı çok az bebeği kaybederiz
Sezaryen yaptığın halde kuvözde yaşayacak durumda olsa bile kuvöz sıkıntısı var şu an hiçbir yerde yok,bebek ölür,

Öylece bakakaldım arkasından,ama anladım ki bir psikopatla karşı karşıyayım.Allahım dedim bu adam manyak,bebeğim de ben de sana emanetiz.Manyak adam dışarıda eşime de aynı şeyleri söylemiş.
Sonra geri geldi bir serumla.Dedi ki;bu serum ağrılarını hafifletirse doğumu durdurabiliriz ama hafifletmezse yapacak bir şey yok.Bahsettiği serum hiçbir yerde bulunamayan ithal bir serum ve tanesi 190 YTL günde 6 tane serum kullanılıyor.Benim neredeyse dakikada bir periyodik sancım vardı hastaneye geldiğimde.Serum sonrası 5 dakikada bire,sonra 10 sonra 15,20 derken yarım saatte bire düştü.Sonra yavaş yavaş saatte bir derken sabaha kadar iyice azaldı.Bu arada doktorum geldi,onu görünce rahatladım bayaa.Çünkü kararlarına güveniyorum.

cnm bebeğin son durumu nasıl kaç kg doğdu ne kadar daha küveste kalıcak bi bilgi verdilermi

ben sana kıyamam yaaa(( allahım nasılda sabır vermiş baska zaman olsa o hastaneyi inletirsin ama bebeğib söz konusu olunca ayıya dayı diosun işte!!!ltfn devm et diamondcum..bunların hepsi bize birer tecrübe(

ayy çok moralim bozuldu ağlıyorum valla allah böyle adamların cezasını versin doktorlar diye adam yerine koyuyolar işte canım benim neler çekmişsin ya çok geçmiş olsunn..
bebek için ne diyolar canımsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…