Dert yok, Sohbet var.... :)

Hanım keleşimi getir ablacım hoşgeldin nasılsın bakalımmm

geçen gün adama hoşgeldin dedim, cevap olarak "20 dk.dır kiminle konuşuyosun?" dedi..

-dzzt yanlış cevap, önce hoşbulduk karıcım demeli, sarılıp öpmeli, ardından hesap sorma işlemlerine geçmelisin dedim.

anladı mı? hayır.. yine aynısını yapar mı? eveet :))

Ya ama bu kadar hıza yetişebilecek durumda değilim inanın ki...
Bu arada buluşma ayarlarsanız göremem filan haber verin bana...
zaten 21i itibariyle gezici yaşamaya başlayacam...
ağır ağır ileleyin yaaaa...

Hıza ben de yetişemiyorum. evde devam edicem ancak. Bayramdan sonraki hafta bir buluşmaya ne dersiniz ki. Mesela 20 kasım. ya da 27 kasım

Ayyyy ben cok sinirlenirm öyle seylere. Biz de bi seramoni oluyor. Ben evdeysem asla anahtarla girmez. Kapıyı acarım, bi öpüşme faslı Hoşgeldin beş gittin. Üstünü değiştirir falan.

benim de yarin misafirim varrr :))

10 m2 lik odada 2 sandalye 1 tabure 1 yatak 1 masa... idare ediversinler artikin... ne yemek yapsam yaaa... 1 haftadir kara kara düsünüyorum...

e bu kukuma kusu modelimin en önemli sebebi, yemek yapmasini pek bilmemem... yeni bisi deneyip hüsran olmasindan da korkuyorum...

handan ablacım hoşgeldiin, seni burda gördüğüme çok sevindim

bence de dert yok dalga geçmek serbest, ilk defa cumhuriyet bayramı törenlerinin iptal edilmesine çok sevindim kızlar ankarada, pek sevgili kaynım(!) gelecekti, iptal oldu

Ayyyy ben cok sinirlenirm öyle seylere. Biz de bi seramoni oluyor. Ben evdeysem asla anahtarla girmez. Kapıyı acarım, bi öpüşme faslı Hoşgeldin beş gittin. Üstünü değiştirir falan.

ooooooooo hiç hayatımda böyle bir şey yaşamadım

diyorum ya tatlım seninki faydasızsa, bizim evde beslediklerimiz ne olacak :)))

Aaaaa gelin gelinnnn Ne kadan kötü niyetlisin
:

Hıza ben de yetişemiyorum. evde devam edicem ancak. Bayramdan sonraki hafta bir buluşmaya ne dersiniz ki. Mesela 20 kasım. ya da 27 kasım

20sinde Kayseriye gidiyorum 1 hafta...27si olabilüüü...
Gözdeyle gelirsem hiiçbişeycik anlamam ama neysseee...

benim icin de biriniz laplop unu getirsin skype falan yapalim..

umutcum eşinin kıymetini biil genelde erkekler eve gelince "ne yemek var" diye sorarlarmış ya, o modelden değil en azından.

yahu benim kocam çok kibar,anlayışlı,duysusalmış diyorum dranas'la sizi okuyunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…