Dert yok, Sohbet var.... :)

ah canım senin için çok üzüldüm, Allah kavuştursun

ama o askerlerimize hergün ne dualar ediyoruz biliyor musun.. çok kutsal bir görev.. çok..

Ben faldan korkuyorum bir kere Bahçelievler'e gittim fal baktırdım o gece beni rüyamda sürekli korkuttular o günden beri yeminliyim fal baktırmayacağım diye

dün işyerinde iş arkadaşım baktı bana,beni hamile gördü ben de çok güldüm

Maalesef ben de yemek konusunda sıfırım ben zaten akşamları yemek yemem
Öğlen iş yerinde ve akşam üzeri atıştırdığım şeylerle kalırım

benim de adım falcıya çıkmıştı asude..

kocam çok kızıyo diye bıraktım.. gerçi bir şey hissettiğim de yok yani atıyorum ama eğleniyordum..

bir de bu fal sayesinde iş yaptırıyorum adliyede kadın memurlara ama naaaapıyım:)))

allah kavuştursun arkadaşım

Canım senin eşin askerdi hangi ilde şimdi benim de kuzenimin eşi Hakkari'de onun için çok üzülüyorum altı aydır görüşmüyorlar.

canım diyarbakırda ama neresindedir allah bilir, 3 ayda bir gönderecez demişlerdi güya. delirmek üzereyiz artık. korku bi yandan...ben de kendimi alışverişe ve çikolata-kahve ikilisine adadım işte, başka türlü vakit geçmiyor

.....................................

Son düzenleme:
sizden coookkkk uzaklarda olsamda beni de araniza alirmisiniz arkadaslar?

hepinize sevgiler...

telefonla falan görüşemiyor musunuz

bizimki de seçiyor, mübarek ramazan ayında 30 gün de ezogelin yaptırdı adam ya, başka çorba içemezmiş "ramazan ayı"nda..

hayır bir de ben ramazanda yemek yiyemem, sadece çorba içerim, zaten çalışıyorum, iki ayrı çorba, üstüne yemek pilav salata yapma lüksüm yok.. tek çorbayı anca yetiştiriyorum, 30 gün ezogelin içtim inan :))

en sevdiğim yemek karnıbahardır (çoğu insana itici gelse de, aramızda farklı bir çekim var bu sebze ile :)) evlendiğimden beri 1 kere pişiremedim. eğer pişirirsem, beyzade eve gelmezmiş.. kokusuna bile dayanamazmış.. gece tek kalmaktan korkmasam, pişircem, nere gidiosa orda kalsın da, kendimi düşünüyorum :))

neyse anneciğim sağolsun evde pişirmeme izin vermediği ne varsa, bana gittiğimde pişiriyor, karnıbahardı, lahana sarmasıydı, miss :))

Sözde bizimki de Hakkari ama dağda yatıp kalkıyorlarmış hatta komutanlığını yaptığı konvoyu şu son suikastların birinden beş dakika farkla kurtuldu

ayyy karnıbahara,lahana sarmasına bende bayılırım ama eşim yemez tabi

ilk zamanlar o yemiyo diye ne bakliyat,ne sebze pişerdi evde ama şimdi sırf kendim için yapıyorum valla,kusura bakmasın

Son düzenleme:

Asude senin kocan ile benim kocam acayip birbirine benziyor bunlar cidden kontes bizimkinde de tarhana çorbası takıntısı var birde garip bir tarhanaları var
Sebze yemeğinden nefret eder her gün et yer ben de ete düşkün değilim zaten et yemeklerini de hiç beceremem bir tek balıktan anlarım
Diyelim etli bir sebze yemeği var önce sebzesini yer eti sonraya bırakır en son etleri yer neymiş ağzında et tadı kalacakmış.

telefonla falan görüşemiyor musunuz

eşim arayabildiği kadarıyla görüşüyoruz canım, ben arayamıyorum.çekmiyor zaten.
Sözde bizimki de Hakkari ama dağda yatıp kalkıyorlarmış hatta komutanlığını yaptığı konvoyu şu son suikastların birinden beş dakika farkla kurtuldu

allah korusun canım, eşim de berbat bi görevde.sağ salim gelirler inşallah. ben de ona moral olsun diye ne şebeklik yapacağımı şaşıyorum telefonda...

bu arada canm karnıbahar çekti asude

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…