Dert yok, Sohbet var.... :)

Et, et et et.... Hayatımın vazgeçilmeziiiiiiiiiiiiiiiiii.

Tek sevdiğim sebze patlıcan. Patlıcanın baklavasını yapsın yerim o derece:KK1:

ben de bir tek patlicam cekirdekliyse yiyemiyorum ya... cok ilginc... cok cok severim.. özellikle kizartilip da yemek yapilinca... ama cekirdekliyse yiyemiyorum...

İşin garip yanı kızımda babasına çekmiş eti çok seviyor sebzeyi nazlı yiyor
Geçen canlı inek gördü et et ham diyor:KK53:

kurban bayramlari cocuklugumda hep inek bayramiydi :) dedem hep büyük bas keserdi, ve mutlaka 1-2 hafta öncesinden alir, istanbul un orta yerinde, apartmanin kömürlügünde tutardi. biz de beslerdik :)

patlıcanı hiç yemezdim evlendikten sonra közlemesini ve fırında karnıyarığını yemeğe başladım:)
ama ne zaman yesem ağzım yara oluyor maalesef...

yaniniza gelesim geldi...yorum okumaktan isimi yapamiyorum vallaha...güyya bugün erken cikmayi düsünüyordum...seytan tüyümü var sizde?

eee ben hep derim kadınlar şeytandır diye,bundan da yola çıkacak olursak şeytan tüyümüz olması muhtemeldir :KK9:

ahahahaha :))) koptum yemin ederim

düşünsene ineğin peşinden koşuyor badi badi, derdi ineği bir punduna getirip butundan bir dişlemek :p

kontes torununun o halini görse hayata küserdi inan :)))

Gerçi küçükken köyde inek sürümüz varmış ben başlarında dururmuşum ablam anlatır böyle ineklere bakıp şunlardan birini kessek de yesek dermişim babam da hemen şehirden benim için et alır gelirmiş
Ben balığı çok seviyorum kızım tavuk et balık üçlüsü hiç hayır demiyor.
Kontes sebze ağırlıklı besleniyor

Ya ama bu kadar hıza yetişebilecek durumda değilim inanın ki...
Bu arada buluşma ayarlarsanız göremem filan haber verin bana...
zaten 21i itibariyle gezici yaşamaya başlayacam...
ağır ağır ileleyin yaaaa...

burasi ne kadar hizli ilerliyor... yazip yollayana kadar kacirmis oluyorum önceki gönderileri :))

patlicanin gercekten bi vitamini yok mu?? :KK53: :KK53:

patlıcanı hiç yemezdim evlendikten sonra közlemesini ve fırında karnıyarığını yemeğe başladım:)
ama ne zaman yesem ağzım yara oluyor maalesef...

Biz pikniğe çok gideriz mutlaka patlıcan közler bir tabak salatasını yaparız enfes oluyor.

hadi ordan be, bulmuşsun aşk adamını da bunuyosun..

sen ona faydasız diyosan, benim evde beslediğimi görsen ona ne diyeceksin çok merak ediyorum :KK1:

Hiç sorma canım sen bizimkini görsen eve gelince kapıyı açar arkasını döner içeri giderdi surat beş karış ne oldu derdim bir şey yok adamın hayat tarzı bu elindekinin kıymetini bil bu lafım sana elmayracım

dogru diyosun ama yapilacak coook isim var hafta sonuna misafirim gelecek kahvaltiya....malum coooookkkk sevdigim eltim(siz anladiniz onu) gelecek hazirlik yapmam lazim....

aa o zaman çok özenmelisin hanımefendi memnun ayrılmalı :p

özenle zıkkımları yıka, köklerini kes, suda kaynat, önüne koy..

:KK1:

canım iş güç nereye kadar, boşveeer :p

he he :)) topigin ilk günü serefine ben evdeyim mesela... gitmedim okula, isime gücüme :))

Gerçi küçükken köyde inek sürümüz varmış ben başlarında dururmuşum ablam anlatır böyle ineklere bakıp şunlardan birini kessek de yesek dermişim babam da hemen şehirden benim için et alır gelirmiş
Ben balığı çok seviyorum kızım tavuk et balık üçlüsü hiç hayır demiyor.
Kontes sebze ağırlıklı besleniyor

kessek de yesek e bayildim :) ben de kurban kesilirken basinda durur son anina kadar pür dikkat izlerdim... cok ilginc gelirdi... simdi psikologlar sunlar bunlar izletmeyin, cocugunuz ileride psikopat olur diyorlar ama... ne bilem... ben sayko muyum he he :KK37: :KK37:

hadi ordan be, bulmuşsun aşk adamını da bunuyosun..

sen ona faydasız diyosan, benim evde beslediğimi görsen ona ne diyeceksin çok merak ediyorum :KK1:

:KK9: :KK9:

X