Dert yok, Sohbet var.... :)

kızlar siz birbirinizi tanıyosunuz sanırım ama yinede tanıtabilirmisiniz kendinizi neredensiniz necisinizz kaç yıllık evlisiniz çoluk çocuk iş?

ooooooooo hiç hayatımda böyle bir şey yaşamadım

diyorum ya tatlım seninki faydasızsa, bizim evde beslediklerimiz ne olacak :)))

hahahaha Allah bi taraftan verirken bir taraftan da alıyo işte

benim gibi dünyanın en tatlı sohbetli insanını o küçücük ekrandan 15 saniye ortama dahil etmek sizi tatmin edecekse neden olmasın

ne kadan mitevazi olduğunu anlatamam....

20sinde Kayseriye gidiyorum 1 hafta...27si olabilüüü...
Gözdeyle gelirsem hiiçbişeycik anlamam ama neysseee...

27 si için organizasyon yapıcam şeker. Sana mutlaka haber vericem

yahu benim kocam çok kibar,anlayışlı,duysusalmış diyorum dranas'la sizi okuyunca

dranasınki en azından 5 yıllık bir evlilik, ben 1 senedir evliyim daha, adam bu halde.. bir 4 yıl sonrasını düşünemiyorum..

yemeği çiğneyip ağzına tıkmamı bekler heralde paşa hazretleri

(ay bu çiğneyip ağza tıkma lafından da tiksindim şimdi, niye yazmak istedim bilmiyorum, neyse teşbihte hata olmaz canlarım :))

ayy bu telefonda kiminle konuşuyorsun muhabbeti de çok gıcık..
bekletme yaptığım için görüyorum arkadan aramayı..
sonra dönerim ben ona..
telefonda ses soğuk aloooo
normalde bitanem ya da bebeğim diye açar telefonu ama hemen açmadım ya telefonunu..

-alooo kiminle konuşuyosun bi saattir..

-sağol canım ben de iyiyim................

Hoş bulduk sweetcim nasılsın eşinden haber varmı geldimi izine ,merhaba demek için uğradım senide gördüğüme çok sevindim

Bende iyiyim ablacım bu topiğe uğradım bütün dertlerim sıkıntılarım gitti

Dert yok tabi burada

kızlar siz birbirinizi tanıyosunuz sanırım ama yinede tanıtabilirmisiniz kendinizi neredensiniz necisinizz kaç yıllık evlisiniz çoluk çocuk iş?

Yooo tanımıyoruz...ama bana öyle geliyorki bir tanırsak varyaaaa....ooofff offff...
Ankaradayım, mühendisim. bir kızım var...Gözdemmm....5 yıla doğru gidiyoruz evlilikte...Aynı yerdeyiz eşimle oda ütülü meendis...
ayy bu geyik iş açmasın başıma...hatunun biri öm atmıştı bana...senin gibi akıllı bir kadına hiç yakışmıyor kocasıyla övünmek diye...hönk diye kalmıştım ne diyor diye...
püfffff...

Sanırım bütün erkeklerin ortak özelliği bu
Ben evde akşamları bilgisayar açtığımda tuş sesi duysa ne yapıyorsun ne yazıyorsun dur kapatma aç bakayım derdi

dranascım konunu biliyorum tatlım
Allahı herşeyin hayırlısını versin
çirkin betty allah bağışlasın cnmm bebeğinide evliliğinide nazarlardan korusun

Ben şimdi cıkıyorum. evde tek tek yazıcak minik kuşlar size. Alışveriş yapmam ve su almam lazım. Kapanmadan yetişeyim.

Kokulu kokulu öpüyorum sizi hahahah Seda sayan kapanışı....

(eger silinsin istersen alintiyi silebilirim. yine de kisaltmalar yaptim...)

cok ilginc bir cevapmis... sen akilli kadinsin, kocanin da akilli olmasi ve bunu belirtmen neden tuhaf ki :) beli nazar demesin die demistir :)

Beni zaten tanıyorlar buluşmalardan

Gözdemim resimlerini görmüştüm maşallah çok güzel bir bebek allah nazarlardan saklasın yanılmıyorsam ankara buluşmasında görmüştüm

Ben şimdi cıkıyorum. evde tek tek yazıcak minik kuşlar size. Alışveriş yapmam ve su almam lazım. Kapanmadan yetişeyim.

Kokulu kokulu öpüyorum sizi hahahah Seda sayan kapanışı....

öpüyorum canım ben de hafta sonu girmeye çalışırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…