Dert yok, Sohbet var.... :)

günaydinnnn... ben de geldim :)

bugun evdeyim tüm gün oh ohhh.... hastayim da gitmicem okula :)

Allah bütün askerlerimizi korusun..aminnnnnnnnn

som mesaji okuyunca destursuz daldigimi farkettim... kusura bakmayin :18: :18:

valla canım ya aynı fabrikanın farklı çıktıları bunlar :))

bizimki de et delisi.. öğle yemeğinde kebap yer, akşam et yemek ister, o midesi hangi ara sindiriyo o kadar eti anlamıyorum ya..

ben birgün kırmızı et yesem, iki güne zor sindiriyorum valla :)

söyledim mi de, ama ben soda içiyorum.. sodaya öyle bir misyon yüklüyor ki mübarek adam, sanki mide asidi işlevi görecek, sindirimi zor maddeyi anında sindirecek..

te allaahım :))

neyse şimdi gastriti var, yakında babası gibi nur topu gibi bir reflüsü olur, söz dinlemiyor yapacak bişe yok :)

Anammm sayfalar olmuş :) Takip edemedim sizi :)

Sweet eşin için dua ediyorum canım. İsim vermesemde. allahım o zor şartlarda çalışanların yardımcısı olsun. Eşine anensine kardeşine babasına bağışlasın inş.

Hoşgeldiniz kızlar....

eşim yemeğin kuralını benden iyi bilir.. neye ne yakışır hangi baharat neye konur.. yapmaz tabi:))

karnabaharı da seviyor ama pişerken kokusuna dayanamıyormuş.. ben nasıl pişireceksem artık o yokken..

Azra Bebeğin mucizesini görünce gerçekten Allahtan umut kesilmez diyorum ben de..

Et, et et et.... Hayatımın vazgeçilmeziiiiiiiiiiiiiiiiii.

Tek sevdiğim sebze patlıcan. Patlıcanın baklavasını yapsın yerim o derece

İşin garip yanı kızımda babasına çekmiş eti çok seviyor sebzeyi nazlı yiyor
Geçen canlı inek gördü et et ham diyor

slm kızlarrrrr
umutcum daha nickine alışamadım yaaaa
ben seni öyle seviyordum:)
topişin hayırlı uğurlu olsun cnmmmm

ayyyyy ettttt,ya rabbim yiyemenlere versin de ben yemiyorum artık et falan,bizim ki de etçil

gece yatarken bile yer valla

İşin garip yanı kızımda babasına çekmiş eti çok seviyor sebzeyi nazlı yiyor
Geçen canlı inek gördü et et ham diyor

ahahahaha :))) koptum yemin ederim

düşünsene ineğin peşinden koşuyor badi badi, derdi ineği bir punduna getirip butundan bir dişlemek

kontes torununun o halini görse hayata küserdi inan :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…