depremde kaybettigimiz canlar ve kayinvalidenin bana yaptiklari...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte sessiz kalmanız işe yaramamış ki. Kadın iyice dozunu artırmış. Aslında tam sırasıymış biraz sert çıkmanızın. Bugün biraz dağıtsaydınız kimse sizi ayıplamazdı ki.
Ben bile çıldırdım buradan, 17 yaşında çocuk diyorsunuz. Ya sırf şunun için tüm öfkemi kayınvalidenizden çıkarabilirdim. Tüm geçmişin ve şimdinin acısını çıkarır rahatlardınız.
Ben size acı çektirenleri affedin saçmalığına inanmıyorum. Tam tersi hesap sormak lazım. Siz de sorabilirdiniz bence.

Ya eşin neden üzülsün ciğeri beş para etmez anasıyla görüşmek zorunda değilsin.

Allah razi olsun . Amin.
Haklisiniz. ben bugüne kadar onu yasamaya calistim ama olmuyor.dozu arta arta geliyo. benim susmami da hazmedemiyo. bağıra bağıra kavga etsem rahatlayacaklar belki de . bilmiyorum nasıl bi insan.

İnsanlar böyle bir durumda bile kötüyse değişmez Allah merhamet versin merhamet etmeyene merhamet edilmez tekrar Allah sabırlar versin inanır mısınız ben Bursa'nın ilcesindeyim yani deprem bölgesiyle alakam yok ama 15 gündür ne yiyip icebildim ne güle bildim banyo bile bir hafta sonra yaptım sizlerin böyle olması çok olası hepimizin imtihanı oldu Rabbim bir daha yasatmasin kalanlara sabır güzellikler versin

Ya eşin neden üzülsün ciğeri beş para etmez anasıyla görüşmek zorunda değilsin.
esim şundan dolayi uzuluyor. bayramlar da ayrı gayrı olacağız. o gidip gelecek. ya da cocukalrla gidip gelecek. akrabaları esin nerde diyecek . yani aslında bizim.aramizda bi sorun yokken bunlar sorun haline gelecek. istediği de zatrn bu. Allah boyle insanlardan herkesi korusun.

Başınız sagolsun. Rabbim sabır versin..
Yerinizde olsam ne bir daha torunlarini gosteririm ne kendim görüşürüm. Dondum kaldım ailen için köpek diyor hee.. Diyecek yazacak çok şey varda neyse..

Hepsını okudum ve okurken kv nize baya sövdüm, ömrümde böyle şeytan görmedim seytan diyorum evet, boyle bır zamanda yaptıgı hareketlere sözlere bak Allahım delirmemek elde degil, Allah onu islah etmesin,katıyyen görüşmeyin bir daha, evinize kabul etmeyin esiniz gorusmek istiyorsa annesine gitsin siz muhatap olmayın, bu konuda asla tavız vermeyın lutfen, esınıze bile. Son olarakta basınız saolsun mekanları cennet olsun, yanınızda olan akrabalarınıza da size Allahtan sabır ve kolaylık diliyorum

amin cumlemize sabırlar versin inşALLAH. acıyı kendi acisi gibi hisseden insanlar iyiki var. bi de başkasının yarasina Tuzla biberle koşanlar var. Allah yardımcımız olsun .

Esiniz uzulmesi dusunulecek en son kişi olmali. Kayinvalideniz için hatir gonulun, bayram seyranin onemi olsa azcik çenesini tutardi. Annesinin umursamadigini oglu neden umursuyor?

Yok canım yok, bu kadarı fazla esinle konus sen asla gelmesin sana, kabul etme

Başınız sagolsun. Rabbim sabır versin..
Yerinizde olsam ne bir daha torunlarini gosteririm ne kendim görüşürüm. Dondum kaldım ailen için köpek diyor hee.. Diyecek yazacak çok şey varda neyse..
ben de onları duyarken ne yaşadım nasil durdum bilmiyorum. en son 1 bucuk yas bebeğime ve 7 yas oğluma sarılıp guzel şeylerden bahsediyodum duymasınlar bağırmalaribi diye. ama bi yandan da dizlerim titriyo . gercekten cok kotu bi gündü. ne desem eksik kalır. ben gorusmeyecegim. ama torunlarını görür. buna ben engel olamam.ama benim hakkımda evladıma kotu seyler söylerse ucu nereye varırsa varsin artik ben de gerekeni yapacağım.

Karımın yas gününde hakaret edip rezillik çıkardığı için görüştürmüyorum, ben de mecburiyetten geldim zaten şeklinde cevap verebilir çok dert edilecek bir şey yok. Gitmeyebilir ayrıca, bu da bir seçenek. İlla gitmesini gerektiren bir şey yok. İyi valla insanlıktan çıksın ağzına geleni saysın, anne diye yarabbi şükür densin. İnsanlık onuru diye bir şey var.

Esiniz uzulmesi dusunulecek en son kişi olmali. Kayinvalideniz için hatir gonulun, bayram seyranin onemi olsa azcik çenesini tutardi. Annesinin umursamadigini oglu neden umursuyor?
annesinin umursadığı sadece cocuklari ve torunları yanında olsun gerisi ne olursa olsun. ama bunun bizim hayatımıza etkisi umrunda bile degil.

Esim ailede tek erkek .babasi da vefat etti. iki ablasi ve annesi var. bırakamaz. zaten ona birak da demiyorum. ben artık gorusmeyecegim. sonrasında neler olacak yaşayıp göreceğiz.

Allah Rahmet eylesin yakınlarınıza,size de sabırlar dilerim.
Şu ortamda cidden boşverin hadsiz,densiz kadını.
İnsan değil zira o. Ailesinden 8 kişi ölmüş,kalanları evsiz barksız kalmış sokaktayken hala o evde kalıp birde üzerine ağzına geleni rahatlıkla söyleyen biri insanlıktan nasibini almamıştır. Sizin yerinizde olup bu lafları işitsem,mesela evin pis kalamıyorum dediğinde,buyurun kapı orda der gönderirdim en basitinden.
Görüşmeyin kesinlikle.
Eşiniz üzülebilir o eşinizin problemi. Siz dert etmeyin bence. Annesi oğluna değer veriyorsa bir zahmet çenesini tutsaydı.

Canım başınız sağolsun Allah sabır versin.Haksızlık karşısında susmak dindarlık ďeğil.Rabbimizin katında her insan tekdir ve kıymetlidir.Kimse size zulmedemez.Eşiniz evet ayet gereği görüşmek zorunda ölene kadar.Yavrularınızi giydirir babalarıyla yollarsinız bayramlarda.Ama siz kendinize saygınızdan gorüşmemelisiniz.Kötüler kötülüklerine katlanıldığı sürece azarlar.Saygınızı kaybetmeyerek siz zaten bir sıfır öndesiniz.Ama islamiyette bir gelinin kayinailesine bakması zorunlu değil bunu biliyosunuzdur.Aynı böyle anlatın eşinize.

Bu kadın benim yanımda konusacaktı konu sahıbıyle, orda neler derdım nelerr kapı onune koyardım aglar dururdu insan musvettesı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…