Dengesiz eski sevgili.

fatmabilgin77

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
4
1
28
Arkadaslar direk konuya gireyim 4 aydir ayri oldugum bi eski sevgilim var. O benden ayrildi. Cok dil doktum salak gibi kac kere yazdim hatirlamiyorum. Ilk ay yaptim sonra hic sesimi cikarmadim hic ulasmadim da aylardir konusmuyoruz ve kotu ayrilmistik acikcasi her yerden engellemisti beni. Gecen fake hesabindan beni izlemis. Bende %100 emindim onun hesabi oldugundan kendi hesabindan engellersin fake hesaplardan bakiyorsun kendi hesabindan izle tarzinda bi msj attim tam olarak hatirlamiyorum nasil yazdigimi. Hicbi sey yapmadi baska bi hesabi vardi acik bi hesap, fotografci kendisi cektigi fotograflari vs paylasiyordu. Bi baktim ordan engelimi kaldirmis hikayelerimi izliyor. Kendi ozel hesabindan falan engelimi kaldirmamis. Ben de o kadar sinirlendim ki size anlatamam hem buralardayim gozum ustunde der gibi baktigini belli ediyor hem de bi sey yaptigi yok. Ve bu adam hakkinda herkes kendi ailesindekiler dahi sildi mi siler arkasina bakmaz cok inatci vs diyordu. O fotograf hesabina senin kadar sacma birini gormedim yazip engelledim bu adam ne yapmaya calisiyor sizce. 0 iletisim ama ordan burdan bakip duruyor.

Herifcioglu bi sayfayi aciyor, muhatap dahi olmadan elin kizini avucuna cekiyor, sonra pirrr kaciyor.

Sonra bir sayfa daha acip emin oluyor "istedigimde gelir mi?" diye, kizimizda sagolsun hic uzmuyor...

Hepimiz yaptık bu sapsalliklari elbette. Bir daha satasmayin kendisine, neyi var neyi yok engelleyin gitsin. Birakin o dussun sizin tuzaginiza.

Hatta birakin hic dusmesin, coluk cocuk belli ki ugrastigi ergenliklere bak.

Asıl siz ne yapmaya çalışıyorsunuz? Fake hesaptan mi takip ediyor ozaman güzel şeyler paylaşın. Çok mutlu olduğunuza onu unuttuğunuza dair şeyler paylaşın fake hesabın o olduğunu bilmezden gelin. Zaten belli bir zamn sonra o size msj atacak atmazsa da klasik eski sevgili ne yapıyor acaba diye o anlık aklına gelmiştir size bakmak istemiştir. Anlam yükleyip kendinizi üzmeyin önünüze bakın.

Ben de bu sacmaliklari asla anlayamiyorum yani yazmaya da yazmiyor simdi ne gecti eline
Üstte kumarbaz nick'li arkadaşımız neden yaptığını açıklamış. Eline şu geçti, sen tepki verdiğin için hala aklında olduğundan emin oldu. Sadece ego yani... Ha ama nedense tamamen sessiz kalırsan bu arkadaş seninle iletişime geçer gibi geliyor bana. Sakın barışmaya kalkma.

Bakınca ne olacak?
Hem sosyal medyada hayatınızı yayınlayıp hem de gözetleyenlerde mana arıyorsunuz. Hesabınızı kapalı hale getirin ya da bırakın kim bakıyorsa baksın.

Adamı salın bırakın takip etsin sizi stalk yapsın siz sessiz kalin

Benimde aynı resmen
bir ay önce beni bırakıp giden yüksek ihtimalle o feyk açmış birden para lazım mı diye yazdı iki gece önce kimsin dedim cevap vermedi bende içine kurt dussun diye farklı isim vererek sen misin tanismak istemiyorum rahat bırak beni dedim ben değilim dedi hesabı kapattı bende noldu ya foton giti o... Dedim gece hesabı geri açmış kızma destek olmak istemiştim yazmış kimsin? Desteğe ihtiyacım yok dedim görmüş cevap vermedi keisn beni bırakıp giden. Hayatındaki kıza ss atarim diye kendinden yazamiyo. O feyki engelliym mi? Yoksa umrumda degilmis gibi mi davranıyim kendi hesabindan engelli

Biraz daha dişini sıksaydın bence tüm engeller kalkacaktı sen o kadar belli etmissin ki senin gözünün üstünde olduğunu engel atmış kaldırmış napacaksın yani mesaj üstüne mesaj atman yanlış durup dururken.Sıfır iletişimi güm etmişsin. Belki de ilgini yine çekmek istiyor ve sen kozunu veriyorsun vallahi gereksiz. Bı ben galiba çok duyarsız ve duvar gibi gözüküyorum karsı tarafa eklese yazsa birşey yapmıyorum deli oluyor şuan mesela anlık.

Bence sen abartıyosun. Sonuçta dil döküp yalvarmamış.

Ona tekrar yazman kötü olmuş.Sessiz kal ve bir açıklama yapacaksa kendisi yazsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…