Değişiklik yok boşanıyorum:(

Bence eşin de boşanmak istemiyor.Sadece ikiniz de inat yapmışsınız. Tartışmanızda sana söylediği şeyler tabi ki hoş değil, kırılmış olman normal. Benim eşim de kızınca saçma sapan konuşur.
Ben de eskiden ciddiye alıp cevap verir iyice ateşlerdim tartışmayı.Şimdi bir karar aldım abuklamaya başlayınca tıp oynuyorum.Ve gelip özür dileyene kadar da hiç konuşmuyorum.KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE AİTTİR. Eşyanı toplamadan arkadaşlarına gitmen daha iyi olurdu ama neticede evden çıkarak iyi yapmışsın azıcık burnu sürtsün hem de bu sayede daha fazla kavga edip birbirinizi kırmazsınız.
Ben kendi adıma boşanmanızı istemiyorum.
Bekar arkadaşlar kızmasınlar ama hemen hepsi bırak gitsin diyor.Kızlar çok büyük hayaller kurmayın bütün evliliklerde oluyor bu tip şeyler.Hazırlıklı olun yani.

Aynen öyle:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Bence eşin de boşanmak istemiyor.Sadece ikiniz de inat yapmışsınız. Tartışmanızda sana söylediği şeyler tabi ki hoş değil, kırılmış olman normal. Benim eşim de kızınca saçma sapan konuşur.
Ben de eskiden ciddiye alıp cevap verir iyice ateşlerdim tartışmayı.Şimdi bir karar aldım abuklamaya başlayınca tıp oynuyorum.Ve gelip özür dileyene kadar da hiç konuşmuyorum.KÖTÜ SÖZ SAHİBİNE AİTTİR. Eşyanı toplamadan arkadaşlarına gitmen daha iyi olurdu ama neticede evden çıkarak iyi yapmışsın azıcık burnu sürtsün hem de bu sayede daha fazla kavga edip birbirinizi kırmazsınız.
Ben kendi adıma boşanmanızı istemiyorum.
Bekar arkadaşlar kızmasınlar ama hemen hepsi bırak gitsin diyor.Kızlar çok büyük hayaller kurmayın bütün evliliklerde oluyor bu tip şeyler.Hazırlıklı olun yani.

arkadaşım sana kesinlikle katılıyorum çok haklısın benim eşimde öyle sinirlenince ağzına gelen herşeyi söylüyo ben susuyorum susunca daha çok sinir oluyor özür dileyene kadar konuşmuyorum ayrıca boşanmaya kalksam biz hemen boşanırız çünkü ailesiyle ii değilim onlarda veriir gazı hadi boşanmaya hemen ertesi günü boşanırız ......
ayrıca amanın arkadaşım ben okadar büyük olaylar yaşadımki eşimin ailesiyle sonra onların yüzünden eşimle ama en son benim kendi ailem duydu olayları sen sen ol öfkeyle kalkıp zararla oturma iyice düşün taşın öyle karar ver...:1rolleyes::1rolleyes:

Canım kardeşim çok incilmişsin çok kırılmışsın ama inan bunlar aşılmıyacak problemler değil..Senin şu anlattıklarını evliliğimin ilk senesinde bende yaşadım ama zamanla aştım. şuan 7 yıllık evliyim 2 çocuğum var çok şükür mutluyum.. Uzmanlar bile aynı öngörüde evliliğin 1. ve 5. yılı sıkıntılı olur diyorlar...Canım senin yapabileceğin biraz git ailenin yanına bi süre görmeyin birbirini sinirlriniz yatışsın daha sonra bak birbirinizi nasıl özlüyceksiniz...Her şey düzene girecektir. ...

cnm allah yardimcin olsun durumun cok zor. ama bukadar cabik deyismesi bence issizlikdendir bence hemen ayrilma evliligin ilk yillarinda boyle sorunlar yasanir.ama yaptigi hakaretleri kiniyorum benden sana bir tavsiye bende 18 senelik evliyim o hakaret etsede sen etme neden diyeceksin yarin oburgun yuzyuze baktiginiz zaman o utanacakdir soyledigi sozlerden kib

bu tip olaylarda genelde kayinvalide ile kayinpeder ogullarini tutarlar geline el kizi muamelesi yaparlardi
valla ne yalan soyleyim senin esinin ailesi mumla aranacak insanlardan, ole bir anlattin ki ben o insanlarda art niyet aramam, yada menfaat aramam, ii insanlara gelin olmussun keske ogullarinin kani bozuk olmasaydi...
4 yil birliktelikten sonra evleniyorsun yada birlikteliginizin 4. yili evlendiniz, soyle bir ardina bak 4 yil bu tamam çok degil ama yasadiklarinizi hesaba katarsan az buz bir zamanda degil, bosanmaya degecek kadar buyuk mu bu kavganiz bunu dusun bi, haklisin sana soyledikleride yenilir yutulur degil, bunu tabii ki sineye cekmeyeceksin, ama yinede ceviz kabugunu doldurmaz bu kavganiz, hele ki disardan gelen faktörlerden kaynaklaniyorsa, yani içki yada arkadas gibi
ayri kalin, ayri yasayin, uzun bir sure gorusmeyin, ama bosanmak için acele karar vermeyin, ilerde oyle veya boyle içinizdeki size yapilan hakaretlerin hirsini ya unutur yada azar azar ödetirsiniz kavgalarinizla boylece kusar içinizde tutmamis olursunuz, ben yinede onun akli basina gelene kadar ona nefes almasina izin vermenizi tavsiye ederim, tabii bu arada sizde ilgilenmiyormus gibi yapin ki o da hatasinin farkina çabuk varsin... ofkeyle kalkip zararla oturmayin, saglikli dusunun eger ki illa bosacagim derseniz bence dilekçeyi ondan once siz verin mahkemeye yoksa magdur iken hatali olan siz çikarsiniz...
simdiden Allah yardimciniz olsun...

sükredelimki esinin ailesi ve kendi ailen daima arkanda
ne denir ki bu durumda allah yar ve yardimcin olsun
ayrica meraklandim son durum ne acaba ?

canım ya yok yere çıkmış kavga ve büyümüş de büyümüş
keşke ilk kavga ettiğinizde annenlere falan söylmeseydin,olay daha da büyümüş,
ne bileyim,Hakkınızda hayırlısı olsun.

Canım yaa çok üzüldüm.Hem çalışmıyo hem de içki içip kahveye falan gidiyo.Haklısınız.Zıvanadan çıkmış yanii.Hakkınızda hayırlısı olsun.:Saruboceq:

X