De gidi gebelik testi de...

ya kızlar ben burda okumustum son gunlerde ovulasyon testı yapıpta ıkıncı cızgı cok sılık cıkanlar fln dıodnuzkı bazı durumlarda hamılelık olabılır bu.ben sımdı yaptım ıkıncı cızgı cıktı sılık ama.ama dun de ıdrar testı yaptıydım bısı cıkmamıstı.bu ne sımdı.hala yumurtluyormuyumkı?

kızlar günaydın giremedim uzun süredir...ama topiği karşımda görmek çok sevindirdi

adetim bugün itibari ile 6 gün gecikti.4 gün gecikince idrar testi yaptım ikici çizgi silikti.kan testi yaptırdım 40 çıktı.ertesi gün gene idrar testi yaptım renk baya bir koyulaşmış...ama dr yorumlarken şüpheli gebelik demiş,yok diyemem ama kesin bir şey de söyleyemem demiş(

ya gazilim ne diyeyim sana aşk olsun merakta bıraktın beni
ama ben biliyom sen
HA-Mı-LE-SııııııııııııııııııııNNNNNNNNNNNN
ya ben daha alışamadım yeni ismine

tebrik ederim canım benim çok sevindim kaydirigubbakcemile2
hamilesin gülüm doktorlar her moha öyle şüpheli yaklaşıyorlar,kan testi 5'i geçtiyse kesin hamilesin sadece geç yumurtlama olmuş olabilir ya da bebek rahime geç inmiş olabilir o nedenle düşüktür kan sonucun.allah inşallah sağlıklı sıhatli kucağına almayı nasip eder :Saruboceq: darısı diğer arkadaşlarımızın başına inşallahhhhhh

ovülasyon testini reglime 2 gün kala yapmıştım silikti 1 gün öncesinde yapmıştım pozitif çıkmıştı canım ,reglimin 2.günü gebelik testi yaptım ondada pozitif çıkmıştı.umarım allah gönlüne göre vermiştir

AMİN DERİNİM AMİN:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canlarım ancak cvp yazabiliyorum.24ünde 40tı 30unda 693 olmuş....doktor normal dedi ama bilmiyorum canlarım .. pazartesiye randevum var...bilmiyorum korkuyorum...allahım nazıma,sierime,berruma,cngemnime ve isteyen herkese nasip et...
derinim çok sağolopuyorumnanaktan
nazım dualarım sizinle

tebrik ederim canım benim,çok sevindim.hiç korkma pazartesi gittiğinde çok rahat göreceksin bebeğinin kesesini.Allah inşallah eli ayağı düzgün, sağlıklı, geleceği parlak, hayırlı bir evlat nasip eder sana.hadi bakalım tekrar hayırlı olsun ağustos annesi kaydirigubbakcemile2

selam kızlar bugün adet günümdü ama gelmedi henüz..arada bi kasığım ağrıyor göğüslerimde acımaya başladı onun dışında her hangi bi belirti yok her ay hamilemiyim diye kendimi dinlemekten en ufak belirtiyi hamileliğe yormaktan bıktım senağlama bugünde adetim gelmeyince ümitlendim akşam test yaptım ama tek çizgi çıktı bekledim baya bi belki silik bişeler çıkar diye ama hiç bişe çıkmadı eşime sarılıp ağladım bu ay nedense ümitliydim günleri hiç kaçırmamıştım rüyamda da görmüştüm hepsi psikolojik dimi biliyorum yarın sabah kırmızılar gelicek biz ne zaman anne olucaz acaba senağlama

derinlerdesin sende mi hamile olmak isteryenlerdensin benim gibi

ben hamileyim tatlım,Allah izin verirse haziranı bekliyoruz bebişimi kucağımıza almak için.sende sakın üzülme ve kafana takma,daha önce arkadaşlarla bu konuları konuştuğumuz dönemde söylerdim hep şimdi sanada söyleyeyim hamile kalabilmek için yumurtalıklar araç, asıl beyinle alakalı hamilelik,banada 2 farklı doktor tarafından infertilite teşhisi koyuldu ama tedavisiz 2 ay içerisinde hamile kaldım.bu teşhisleri ilk duyduğum zaman çok üzülmüştüm ama sonradan hiç takmadım kafama,birde bal+tarçın+ç.otu karışımını kullandım bir baktımki hamile kalmışım.İnşallah Allah en kısa zamanda sana ve senin gibi evlat sahibi olmak isteyen herkese tatdırır bu duyguyu :Saruboceq:

Bu bal tarçın çörekotu karışımını nasıl kullandın canım yaa, bana bi anlatır mısın? Biz haftaya başlicaz tekrar çalışmalara inşallah, işe yarıyosa ben hemen bugün başliyim, ne zaman ve nasıl kullandın bunları sen???

Allah ne zaman hayırlı görürse o zaman sizlerde anne olursunuz inşallah gülüm bu kadar üzme kendini,şu belirtilerede takılma,bende internetteki her türlü belirtiyi okuya okuya hatim ettim,ilk korunmayı bıraktığımız ay o kadar çok belirtim vardıki reglim bile 15 gün gecikmişti,idrar testlerinde çok çok silik çizgiler çıkıyordu ama kan tahlilinde negatif çıktı ve en nihatinye regl olabildim,sonraki ay hamileydim ve hiç bir şey hissetmedim,regl belirtisi bile olmadı bende,uzun bir süre inanamadım hamile olduğuma çünkü illaki bir belirti olması gerekir diye düşünüyordum.vücudunu dinleyip acaba şu bir belirti olabilirmi bu bir belirtimi diye yıpratma kendini,o geleceği günü bilir annesi belkide benim miniğim gibi hiç belirtisiz gelip süpriz yapar sana :1hug:

1 tatlı kaşığı bal + 1 çay kaşığı tarçın + 1 çay kaşığı çörek otu karıştırıyorsun ve reglinin 2. günü sabah aç karına çörek otlarını dişlerinle ezerek yiyorsun.aynı karışımı gece yapıp aç karına yataken yiyorsun,reglinin 12.gününe kadar devam ediyorsun.ben bunun yanında günde bir bardak süt ve 1 fincan ada çayı içtim 2.ve12.günler arasında (bunlarda yumurtlamaya yardımcı besinler).çevremde faydasını gören bir çok kişi var umarım sanada faydası dokunur.en kısa zamanda müjdeli haberini alırız

Çok teşekkür ederim canım, inşallah işe yarar, gerçi söylediklerine göre bu ay geçmiş artık, ben 10. günümdeyim şu an, bikaç güne kadar çalışmalar başlicak yani :kedi: ama bidahaki ay adetimin 2. günü mutlaka başlicam, meleğim bi sürpriz yapıp bu ay gelmezse tabi yerimseniben keşke öyle olsa :Saruboceq:

rica ederim.o zaman bu ay sen bol bol süt iç ve bal ye, bunlarında çok faydası var.bebişin nazlanırda gelmezse dediğin gibi bir sonraki ay başlarsın artık.umarım en kısa zamanda bebeğin seninle olur.

rica ederim.o zaman bu ay sen bol bol süt iç ve bal ye, bunlarında çok faydası var.bebişin nazlanırda gelmezse dediğin gibi bir sonraki ay başlarsın artık.umarım en kısa zamanda bebeğin seninle olur.

İnşallah canım yaa, tüm isteyenlerle beraber... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

canım ya çok teşekkür ederim belkide dediğin gibi gelmiştir meleğim çünkü bugünde adetim gelmedi tabi psikolojik değilse :) çok haklısın artık kendimizi dinlemekten bi hal olduk herşeyi oluruna bırakmak en güzeli.Allah'ım ne zaman ol derse o zaman olur ancak..bana moral verdin teşekkür ederim.Allah bebişini hayırlısıyla sağsalim kucağına almayı nasip etsin canım analı babalı büyütsün işallah çok öptümmm Şeniz :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…