De gidi gebelik testi de...

üzülme canım benim allaha şükür adet görebiliyorsunki bir sonraki ay için umudun var,bazıları 5-6 ay hiç adet göremiyorlar,illaki bir gün anne olacaksın tatlım ama stres yaparak olmaz bu iş,kafandan sil at bu düşünceyi o zaman göreceksin hiç beklemediğin anda bebişin gelecek sana annesi sen üzme kendini.ne kadarlık evlisin,ne kadar zamandır istiyorsunuz bebek??

canım benim özledim sizleri yaaa, niye kimse gelmiyor artık buralara,bi ara çok iyiydi sohbetimiz ne oldu şimdi herkes dağıldı gitti.
bebişimiz iyi teyzesi bugün kontrolümüz var,11 haftalık oldu şimdi,eğer bugün görebilirse cinsiyetini söyler göremezse 1 ay daha bekleyeceğiz demektir çünkü bir sonraki kontrolümüz 1 ay sonra.sen nasılsın?neler yaptın, varmı bir gelişme?şu keçiboynuzu pekmezi kürünü uyguluyorsunuz değilmi,baya işe yarıyormuş o

evet canım haklısın bende aynı öyle düşündüm adet olamayanlarda var bunada çok şükür elbet bi zamanı vardır onunda,beklicez artık :) bu ay 1. senemiz olcak canım evleneli 8 aydır istiyoruz canım ama bi türlü olmadı acaba şu maydonozu falan mı yapsam buhara oturuluyomuş ya yoksa akışınamı bıraksam :uhm:

bende özledim canım sizleri
bende anlamadım canım ya herkes kayboldu
ılgına daha çok kızıyorum sevindircek mi üzcek mi belli değil
anacım yaz 2 saniyede ya sonra yine kapat aaaaaaaaaaaaaklava:
diğerleri tam sopalık klava:hiç ortalarda yoklar

ben bi şey kullanmadım daha canım şişenin bandı bile açılmadı daha
bebek düşünmüyoruz şimdilik canım
kaynanamlar yüzünden hiç beklemediğimiz bi borç çıktı karşımıza onu halletmeden çocuk bize hayallmaz:

ohhhhh sopayı yedin öyle geldin çoooooooooooookkkkkk özledim seni nasılsın

ben geliyorum kuzucum ama siz olmuyorsunuz...kaçak göçek girebiliyorum ...kontrole ben daha gitmedim gülüm bu cumartesi gitmeye karar verdim...o zamana azcık görülür hale gelir dimi..sat 28 ekimdi benim...
11 haftayı atlatmışsın kuzucum...maşşallah anneciğimize

kıs sen kocana küstüğün an hamile kaldın bendemi küssem hani kavgadan sonra daha tatlı olurmuş yakaydirigubbakcemile3

ohhhhh sopayı yedin öyle geldin çoooooooooooookkkkkk özledim seni nasılsın
yeter ki sen öv bacım
iyiyim gülüm.korkudan gidemiyorum doktora valla.ters bi şey söyler diye,kanamam falan olmadı hiç.bi yanım tutundu diyor bi yanım da çok korkuyor...kuzucum hiç sıkılma ödenir gider borçlar inş.yeter ki siz sağlıklı olun..ne borcu bu:1hug:

kıs sen kocana küstüğün an hamile kaldın bendemi küssem hani kavgadan sonra daha tatlı olurmuş yakaydirigubbakcemile3

en iyisi bacım...son aylarda çok rahattım ben gülüm..kesinlikle rahat olup akışına bırakmak lazım....allahım tez zamanda size de nasip etsin gülüm inş...küs kocana bacım bu akşamkaydirigubbakcemile3

hiç sorma ılgınım anlatmak bile sinirimi bozuyor
22 bin liralık bi borç ve eşimin üzerine kayınpederim vakti zamanında imza atmış habersiz
biliyosun görüşmüyoruz onlarla duymuşlar ama umursamıyorlar
hiç bi çıkar yolumuz yok 3 avukata başvurdum ödenecek mecburen dediler
nasıl öderi ne yapıcaz bilemiyorum

oy çokmuş gülüm ya...insan umursamazmı hiç,oğlunun borcu bu,ya da nasıl yapar bunu evladına,nasıl kuzucum denkleştirebilecek misiniz,ya da nasıl ödemeyi düşünüyorsunuz taksitle mi:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…