De gidi gebelik testi de...

merhaba. hamilelik belirtileri hiç olmayabiliyor bazen. ben pkoluyum test değerlerim tedavi olmam gerektiğini söylüyordu ama ben doğal yoldan hamile kaldım. günüm geçmişti ben zaten doğum kontrol hapını bırakınca 3 ayda bir adet görüyorum düzenim şaştı gene dedim. söktürücü kullanıcaktım ama bir arkadaşım soktu aklıma nolur nolmaz bir bak diye. 7 testten sonra inandım sonunda:CüvCüv: bende hamilelik belirtileri hiç olmadı hatta uyku dışında bulantı baş dönmesi filan da yaşamadım. 15 günüm kaldı doğuma inşallah rabbim tüm isteyenlere versin...
bu arada ben soğan kürü ve incir kürü yaptım 4-5 ay boyunca tavsiye ederi. doktorum işe yarayacağına inanmıyorum ama zararı olmaz demişti. kaybedecek bişi yok yani

Allah sana sorunsuz ve eziyetsiz bir doğum geçirmeni bebeğini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip eder inşallah.ilk bebeğinmi? doğum sezeryanmı olacak? bebişinin cinsiyeti kızmı? (çok oldu dimi sorularım opuyorumnanaktan )

ela09 Allah kolay ve sorunsuz doğum nasip etsin bebeğini sağsalim kucağına al işallah canım.. :ecrin_bebek: belirtisizde olabiliyo ama bende ne adet belirtisi var ne de hamilelik hiç bişe yok yani arada bi kasığım ağrıyo hemen geçiyo o kadar :)) ben pek ümitli değilim adetim gelmedi ama psikolojik olarak gecikti biliyorum her ay aynı ümitler..neyse hayırlısı olsun..

benimde öyle olmuştu daha önce yazmıştım sana canım,ne kasık ağrısı ne gögüslerde şişme acıma,ne akıntı döküntü söküntü,hiç bir şekilde gebeliğe ya da adete dair bir belirti yoktu,hatta regl tarihinden bir gün öncesinde lekelenmem olur o bile gelmişti ama devamı gelmeyince çıkmaz ama yinede yapayım bir test dedim öylelikle öğrendim,3 defa idrar testi 2 defa kan tahlili yaptırdım anca ikna oldum hamile olduğuma :roflol: doktora gittiğimde bile hala şüpeyle yattım ultrasonun altına,umarım hamilesindir

:roflol: canım ya bana moral veriyosun valla saol benimle ilgilendiğin için:)) bende eğer hamileysem kesin senin gibi 3 4 kez baktırırım inanamam heralde :) ama bişe sorucam bende de belirti yok ama o lekelenme tarzında bişede olmadı herkeste olması şartmı canım biliyomusun? ne leke ne bişe hiç bişe yok :1no2:

:roflol: canım ya bana moral veriyosun valla saol benimle ilgilendiğin için:)) bende eğer hamileysem kesin senin gibi 3 4 kez baktırırım inanamam heralde :) ama bişe sorucam bende belirti yok ama o lekelenme tarzında bişede olmadı herkeste olması şartmı canım biliyomusun? ne leke ne bişe hiç bişe yok :1no2: bide günümde test yaptım negatif çıktı bugün 3. gün oldu acaba yapsam çıkarmı :uhm:

ay canım eksik yazdım diye aynı şeyi iki kere yollamışım kusura bakma
:roflol:

öyle kasıkta batma yaşayan bi çok arkadaşımız var işallah hamişsindir canım a.s.

ay canımm bu harika bi haber hayırlı uğurlu olsun işallah çok sevindim :1hug: belirtilerin nelerdi canım ne zaman öğrendin hamile olduğunu?

ay canım eksik yazdım diye aynı şeyi iki kere yollamışım kusura bakma
:roflol:

o lekenlenme herkesde olmuyormuş canım,hemen hemen benimle aynı dönemlerde hamile kalan 4 arkadaşım böyle birşey yaşamadı.her reglden bir gün öncesinde mutlaka gelir benim lekelenmem ertesi günde regl olurum.bu alışkanlığı bozmak istemedi herhalde vücudum.regl günü temizdim reglin 2.günü lekenme devam etti 3 gün kadar.doktor yerleşme kanaması olduğunu bazı kişilerde olabildiğini söyledi.illaki herkesde olacak diye bişey yokmuş yani.ben reglin 2.günü yapmıştım testi pozitif çıkmıştı ama bazılarında 10 güne kadar bile sonuç vermeyebiliyormuş.istersen bi dene belki çıkar, çıkmazsada yılmak yok regl olmadığın sürece ara ara yaparsın opuyorumnanaktan

cnm sen bugün adet oldunmu 3.gün bugün sanırım senin inşallah hamilesindir:Saruboceq:

maalesef hamile değilim canım :1no2: çünkü az önce azcık kırmızı geldi yani geldi ama kesildi bilmiyorumki devamı gelirmi büyük ihtimal adet oldum ilk gün az olur ya ondan az bişe geldi bu ayda olmadı artık dicek bişe bulamıyorum senağlama

cnm sen bugün adet oldunmu 3.gün bugün sanırım senin inşallah hamilesindir:Saruboceq:

maalesef hamile değilim canım :1no2: çünkü az önce azcık kırmızı geldi yani geldi ama kesildi bilmiyorumki devamı gelirmi büyük ihtimal adet oldum ilk gün az olur ya ondan az bişe geldi bu ayda olmadı artık dicek bişe bulamıyorum senağlama ilgin için teşekkür ederimm canım :1hug:

canımm sana sormamı bekliyomuş sanki ya geldi yine kırmızılar :1no2: artık test yapmayada gerek kalmadı yukarıdada yazdım az bişe geldi ama kendimi kandırmaya gerek yok belliki adet oldumm hem lekelenme pembe yada kahverengi olur dimi benden az bişe kırmızı geldii yine suya düştü hayaller senağlama

KIZLAR BEN GELDıM ÖZLEDıM SıZLERı
ılgınım hiç canını sıkma bebişin sana tutunacaktır canım benim.dileklerin içinde sağol canım
derinim bebişimiz nasıl keyfi yerindedir şimdi onun bide cinsiyetini söylese
hamile kalmak isteyen arkadaşlarım üzülmeyin vakti gelince onlar bizi sevince boğacaktır inanınopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…