De gidi gebelik testi de...

ILGIN06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2008
1.834
6
arkadaşlar slm ben dün sadece eğlence olsun azcık diye gebelik testi yaptım.açıkçası tek çizgi çıkacağından o kadar emindim ki.çünkü adetime bir hafta vardı hem de 4 aydır denedik olmadı ama bir baktım ilk yarm saatte ikinci çizgi silik çıktı.idrar testi örneklerine baktım benimkinden silik çıkanlar bile hamile çıkmış.ama ümitlenmek istemiyorum çünkü adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor,gazım da var,gurulduyor.bunlar adet belirtilerim,iki arada sıkıştım....

arkadaşlarım şimdi işe gidiyorum,mesajlarınızı bekliyeceğim,allah razı olsunopuyorumnanaktan

canım hayırlısı inşallah beklediğin müjdeli haberi bir an önce alırsın

canım bende adetten 1 hafta önce kanda baktırmıştım olsa cıkar dediler
negatifti.umudu kestim.tam adet olacagım gündü senin gibi bende denedim
evde test vardı diger aya stres yapmayayım ne zaman testi denicem diye
nasılsa yok bunu deneyeyim atayım dedim
bi baktım tek cizgi tamam atayım artık derken bi cizgi daha belirdi hafif hemen gittim bi arkadasıma gösterdim
benimde böyleydi hamilesin dedi cok şaşırmıştım
istiyosan inşllh seninkide dogrudur ama olmasa tamamen tek cizgi cıkardı
hafif ikinci cizgi olması bile hamilelik:CüvCüv: göstergesi hep öyle gördüm

arkadaşlarım çok teşekkür ederim sizlere.inş hepimizin duaları kabul olur

Ben de mi eğlence olsun diye test yapsam acaba:)))
Canım hayırlı uğurlu olsun inşallah hamilesindir:)

Ben de mi eğlence olsun diye test yapsam acaba:)))
Canım hayırlı uğurlu olsun inşallah hamilesindir:)

canım,bana imkansız gibi geldiği için öylesine yaptım,çünkü adet belirtilerim vardı aman para verdim boşa gitmesin dedim....idrar testlerinde yanılma çok olduğu için ümitlenmeyeceğim.inş rabbim tez vakitte gönlünüzün muradını verirkaydirigubbakcemile5

yok diye düşünme moralini yüksek tut bencede var adet belirtisi ile hamilelik birbirine çok benziyormuş yani hiç hamile olmadım inş bu ay olurum ama herkes öle diyo:))

yok diye düşünme moralini yüksek tut bencede var adet belirtisi ile hamilelik birbirine çok benziyormuş yani hiç hamile olmadım inş bu ay olurum ama herkes öle diyo:))

inşallah canım.burada aslında en güzeli ne biliyor musun,birbirini tanımayan yüzlerce kişi birbirine hiçbir şey beklemeden dua ediyor,Allah hepimizin dualarını kabul eyleyea.s.

inşallah hamilesindir canım ama bi şey sorucam yarım saat beklemek doğrumu çünkü 5 dk sonra çıkan çizgi yanıltabiliyor diye biliyorum umarım yanlış biliyorumdur

hailesin bence canım pek umutlandırmakta istemiyom ama bana öle geldi helede gaz varsa :)ben 4 gün önce yaptım belli belirsizdi bi gün sonra belirmeye basladı ama sonuc hüsran oda ayrı mesele

hakketten canım birbirini tanımayan o kadar kiş birbiri için dua ediyo inş bu mübarek aylarda dualarımız kabul olur.

hailesin bence canım pek umutlandırmakta istemiyom ama bana öle geldi helede gaz varsa :)ben 4 gün önce yaptım belli belirsizdi bi gün sonra belirmeye basladı ama sonuc hüsran oda ayrı mesele

gülüm aslında çok umudum da yok çünkü benim başlıca adet belirtim karnımın guruldamasıdır...testlerin azizliği malum...avukat olsaydım ilk işim dava açmak olurdu insanları yanıltan markalarakötükedihüso

6 günmü ya okadar erken mi çıktı bak şimdi bende merak ettim var galiba :lepi:

benim adet döngüm 25 günde bir.düzenli kendileri.etkiler mi bilmem ama.
eşim gıcık burdaki çizgi silik hamile değilsin diyor.:mymeka:benim yumurtalarım çürükmüş.bir kalabilsem kafasında kıracağım yumurtaları.

canım bencede var tebrıkler allh gonllune gore versın senınde burdakılerınde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…