De gidi gebelik testi de...

canlarım benim akıntım var ama eşimle aram çok bozuk....bileydim huyuna giderdim eşimin:roflol:
bu arada gerçekten çok yoğunlaştı işler birden bastırdı

kıss bu dönemler eşinle aranı iyi tutsaydın be dünür sonra kayardın yine fırçayıhihoyyyt

napayım be gülüm...yok canım kızılmayacak gibi değildi...
ben de özledim seni kuzum sen nasılsın..

merhaba kızlar,uzun zamandır gelemedim buralara,geçen haftadan bu yana ıstirahatteydim,düşük tehlikesi atlattım,allaha şükür şimdi bebişimde bende iyiyiz,bugün işe başladım dedim bi bakayım bizim kızlara neler yapıyorlar,özlemişim hepinizi Şeniz

arkadaşlr bende yeni katıldım aranıza...adetim bu ay 7 gün gecikti. 8.günde kanamam kahverengi ve yoğun kıvamlı akıntı gibi oldu sadece 2 gün sürdü oda çok az.sonra kesildi göğüslerimde hala ağrı çok var.kasıklarıma iğne batıyo sıklıkla ve belim çok ağrıyo. ruhsal açıdanda çok kötüyüm sürekli sinirliyim.baş ağrılarımda var. ama kantestim 1,0 çıktı önceden de yaptırdığımda 0,00 çıkmıştı bu nedemek şimdi? 1-2 haftalık falansa kkan testindede çıkmayabilirmi

derin canım geçmiş olsun inş tekrarı yaşanmaz ama sıkma kendini hamilelikde olur böle şeyler bebişimize iyi bak canım .

yardımcı olmak isterdim ama benimde bilgim yok ne yazıkki kan testleri ile ilğili hakkında hayırlısı inş canım

çok iyi bilmiyorum ama kanda hcg daha yüksek olmalı eğer hamilelik vrsa.idrar testi yaptın mı? en erken adet gecikmesinden 6 gün falan sonra çıkıyormuş.tıp merkezine gidip sordum.benimde bu ay 13ünde olmam gerekiyordu.ama yok olmadım daha.belirti de yok kafamçokkarıştı bilmiyorum artık. allah hakkımızda hayırlısını versin:Saruboceq:

derin canım geçmiş olsun inş tekrarı yaşanmaz ama sıkma kendini hamilelikde olur böle şeyler bebişimize iyi bak canım .

saol canım benim,senin durumlar nasıl, varmı bir gelişme??
biz şimdi iyiyiz, atlattık artık o sıkıntıları.burası terkedilmiş yaaaa, iyiki bi hafta gelemedik kimseler gelmez olmuş,nerelerde millet????

geçmiş olsun derinim inşaallah bide bu korkuları yaşatmaz rabbim:Saruboceq:

Kızlar yaaa bu erken gebelik testi çoğu eczanede yok.Bir eczanede vardı fakat fiyatı 32 tl gibi bişeydi.Bende ona o kadar para vereceğime gider kantesti yaptırırım 17 tl ye daha garanti olur diye düşündüm ve almadım.Ama ben daha önce almıştım bi eczaneden 6 tl fiyatı vardı tabi ben sabırsız davrandım eğlence olsun diye kullandım onu.Şimdi adetime 9 gün var ama test bulamıyorum bulduğumda çok pahalı

saol canım benim,senin durumlar nasıl, varmı bir gelişme??
biz şimdi iyiyiz, atlattık artık o sıkıntıları.burası terkedilmiş yaaaa, iyiki bi hafta gelemedik kimseler gelmez olmuş,nerelerde millet????

bizde aynı be gülüm çalışmalara devam ya hakkımız da hayırlısı inş canım. evet yaa millet kayboldu nerelerde bilmiyorum bende çok sık giremiyorum ama bu ara işler yogun tatlım.

teşekkür ederim canım,geçti artık şükür bişeyi yokmuş bebişimin,sen nasılsın?neler yapıyorsun,varmı bi gelişme ???

biz bebek işini 5-6 aylığına rafa kaldırdık artık yumurtlama günlerini takmıyoruz
maddiyatımızda düzelir o zaman kadar rahat ederiz

bizde aynı be gülüm çalışmalara devam ya hakkımız da hayırlısı inş canım. evet yaa millet kayboldu nerelerde bilmiyorum bende çok sık giremiyorum ama bu ara işler yogun tatlım.

çalışın tabi üşenenin oğlu kızı olmazmış sositososito tabikide öncelikle hayırlısı ne zamansa o zaman olsun gülüm.bizim kızlar dünür münür diyip diyip milleti kandırıp sonrada nişanları atıp kaçmışlar :roflol: benim dünür zaten baya öncesinde terk etti benide neyse artık başka dünür bulmak lazım

biz bebek işini 5-6 aylığına rafa kaldırdık artık yumurtlama günlerini takmıyoruz
maddiyatımızda düzelir o zaman kadar rahat ederiz

herşeyin hayırlısı be gülüm,bakarsın bu süre zarfında geliverirmiş bebişin,hep öyle olur ya,yolunu gözler durursun gelmez ne zaman mola versen süpriz yapar :1hug:

evet arkadaşa katılıyorum hamilelikte de aynı olur adet belirtisi gibi aynı sancılar ağrılar hepsi aynı hatta hamile kaldığınızda bile adet gününüz olacakmış gibi hep aynı günlerde adat olacamış gibi belirtiler olur ve geçer 2kere anne olmuş ve 3,bebeğini bekleyen biri olarak nacizane fikirlerimi paylaşmak istedim...

ya bısı sorcam sıze ben dayanamayıpp ıdrar testı yaptım ama negatıf cıktı.22sınde yaptım yane ama adet tarıhım 27 sı.sızzce bu normalmı? yoksa cıkma ıhtımalı varmıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…