De gidi gebelik testi de...

selam kızlarr hayırlı cumalar nasılsınız ne zamandır selam veremediim sizlere özledim sizleri varmı güzel haberler peki öptüm sizleri

zaten hiçbiriniz yoksunuz ama ben yinede habr vereyim bu sabah adet oldum çok kötüyüm artık umudum yok uğraşmıycam

kızlar hiç giremedim nete.çünkü kayınvalidem buradaydı...haberdizce çıkıp geldiler...sinirim baya bozuktu...

kızlar hiç giremedim nete.çünkü kayınvalidem buradaydı...haberdizce çıkıp geldiler...sinirim baya bozuktu...

niye bozuk kız geldiler diyemi aynen benimde çok sinirim bozuk adet oldum ya zaten hiç umudum yoktu ama dün günümdü olmayınca biraz umut olmuştu ama nerde bugün sabah kalktım kırmızılar gelmiş ama bu son ayda bişi yapmıycam eşimi mutlu etcem sadece

üzülme be gülüm...hayırlısı olmuş bence..hamileliği tek başına geçirmek çok zor...sakın üzülme..inş.eşin döndüğünde hemen hamile kalırsın

canım habersiz geldiler atıştık eşimle..salı günü geldiler..bugün gitti...e zaten 20 gün sonra bayram biz gidecektik...aman valla bi tuhaf oldum..mafoldumben

gazelim dünürüm kızma canım yaa seni kimsenin üzmesine izin verme tatlım kıyamam ben sanaaa

zaten hiçbiriniz yoksunuz ama ben yinede habr vereyim bu sabah adet oldum çok kötüyüm artık umudum yok uğraşmıycam

Canım neden moralin bozuk üzme kendini hayırlıosı böyleymiş demekki sen de eşinde gençsiniz inş asker dönüşü hemencicek olur ama daha bak 1 aynız yine var bencede bu ay hiç düşünme dediğin gibi elini mutlu etmek için çalış tatlıom hayırlı zamanda gelir inş bebeişlerimiz

nazzz canım açık görünüyorsun buralara uğrarsan bi sorum var tatlım sana ablamız olarak:)) ya benim bu ay hiç akıntım olmuyo neden acaba ya hiç yok yani ne tahmini yumurtlama döneminde nede başka bi dönemde hep kuruyum bu neden olabilir acaba bi bilginiz varmı kızlarrr ????

günaydın canım
dr açıklama yaparken bazı aylar nedensiz olarak kadınlarda yumurtlama olmaya biliyor demişti
ama adeti bazen 2 ayda bi olanlar için demiş olmalı üstünde durmadım
canım yada yumurtlaman geç olucaktır biraz daha bekle
ya sende derin gibi ovulasyon testini denesene
o zaman da gebelik yaşamazsan bi dr gidersiniz eşinle
kızlar vallahi şakaya gelmiyor zaman öyle çabuk geçiyo ki

canım dünürüm sen üzülme
olur be canım oda olur
ama çoookkk güzel bi cümle kurmuşsun bu ay eşini mutlu et çocuğu boş ver
gelince başlarsınız çalışmalara belliki senin ki babasınıda yanında istiyo

haklısın canım ertelememek lazım bencede ben kendim gittim doktor 2 ay öncesi bi sorun yok dedi eşim gitmek istemiyo 1 sene dolsun öle giderim diyo yaa ovolosyon testini kullanmayı düşünüyorum ama bi türlü almaya fırsat olmadı bu ay eşimle tatile gidecez ondan sonraki ay alırım büyük ihtimalle ama canım benim dediğim o yapışkan olan akıntı değil o az azda olsa 1 2 gün geldi ama yani normalde olan akıntı gelmedi yani hiç akıntı yok gibi bişey bunu merak ettim yani normalde akıntı olmayabiliyormu

OHHH cngemn tatil demek ha
hadi bakalım belki orda konar göbeciğine bizim yaramazopuyorumnanaktan

canlarım benim akıntım var ama eşimle aram çok bozuk....bileydim huyuna giderdim eşimin:roflol:
bu arada gerçekten çok yoğunlaştı işler birden bastırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…