Dayanamıyorum artık

işlerı bu aralar çok kotu bılıyorum ama ben onu evde rahat ettırıyorum olsun askım duzelır dıyorum sen sıkma canını dıyorum ama o bana ne dıyor onu aldattıgımı dusunuyor ben asla ve asla oyle bırsey yapmadım ve yapmam da

işlerı bu aralar çok kotu bılıyorum ama ben onu evde rahat ettırıyorum olsun askım duzelır dıyorum sen sıkma canını dıyorum ama o bana ne dıyor onu aldattıgımı dusunuyor

aaa afedersin ama iyice saçmalamış:mymeka:
bence en kısa zaman da bir doktora gidin balım
bence kendi acizliğini bu şekilde kapatmaya çalışıyor
hakkınızda hayırlısı ne diyeyim

dileğim bence eşin kıskançlığını seni rencide edicek şekilde yaşıyor,
hatta bu geüvensizliltir ne yazıkki,
benim eşimde çok kıskanççç hemde çok ama bu şekilde gelirse kötü olur,
ters teper bendee-tatlicadiarzu-
canım eşine tavır almalısın,seni kaybediceğini bilmeli,
insan sevdiğini bu denli üzermi canım benim....
ayrılma noktasına geldik gene aynı diyorsun,
dememkki eşin senin onu bırakamayacağından gayet emin,
ozaman ona bunu belli et canım,
üzülme bidenemm:teselli:

eşinin bu gereksiz ve gerekçesiz kıskançlığı evlilğinizi bitirebilir canım olanda çocuklara olur bence eşini bir terapistten yardım alması için ikna et bu durumda en doğrusu bu

Son düzenleme:

canım ben ayrılıp aılemın yanına gıttım ıkı defa onu bırakacagımı bılıyor ya bırdaha gıdersem kesınlıkle gerı donusu olmıycagınıda bılıyor cunku aıle buyuklerı bırdaha boyle bırsey olursa kesınlıkle gerı donusu olmaz dedıler ona benımde daha donmeyecegımı bılıyo

canım ozaman eşin doktora gitmeli,
bi yakınımızın bu denli kıskançlığı vardı,hastaydı adam,
belki senn eşinde öyledir,
bi uzmanla görüşün derim ben,
gelişme olabilir davranışlarında:teselli:

Peki 6 yildir böylemi bu adam???

Eger bastan beri öyle ise allah sana peygamber sabri vermis diyorum arkadasim!!
Böyle ömür gecermi ya?? Sürekli azar elestiri rencide edilmek....

Konus diyecem ama konusmussun, vallaha bilmiyorum dilekcim belki hic suratina bakmayip sadece kendi havanda takilsan bir faydasi olurmu acaba?? Yani hic konusma gerekmedigi sürece, o neseli oldugu zaman gülme bile suratini as ne biliyim iyce bir burnunu sürt, sende onu tersle azarla, olurmu acep:uhm:

Off bu erkeklerden ya ne istiyorlar bilmemki:mymeka:

ya aslında 5 yıldır boyle malesef sabır sabır ama bır yere kadar

Bazı insanları anlamak gerçekten zor bi bakarsın melaike olur bi bakarsın psikopatlık derecesinde bir kıskançlık insanın fikrindeki neyse zikrindekide odur kendinden şüphe ediyordur ki sizi kıskançlığı ile boğuyordur. Allah sabır versin mücadele edin ve boyun eğmeyin bazen susmak bile en büyük tepkidir.

ya aslında 5 yıldır boyle malesef sabır sabır ama bır yere kadar

Ya bu deveyi güdeceksin, yada bu digardan gideceksin, baska hicbir acilimi yok güzelim...

Insallah bu deveyi güdersin arkadasim insallah....:Saruboceq:

Bu arada yanlis anlama deve evligin oluyor kocan degil o daha ziyada odun kategorisne giriyor galiba...CADIARZU

kusura bakmayın ama eşiniz hayvanın teki
nasıl insan karısını sevse de sevmese de sonuçta
o senin karın ya çocugunun annesi nasıl başkasının
yanında bu şekilde rencide eder
anlayamıyorum..
ben yine büyük mü konuştum ne.benneyaptımki

dilegim Allah yardımcın olsun

bu durumun pek değişeceğini sanmam çünkü senin eşinin aynı örneğinden bi tanede bizde var amcam

yengemi akrabanın yanında (yengemin tarafı ya da biz tarafı hiç fark etmez) küçük düşürmeye bayılıyor, bunu sert şekildede yapmaz oyun oynar gibi :S bi laf söyler sonrada güler, yengemde kızar tabi ama 15 sene oldu amcam hala değişmedi

ama sanıryorumki böyle erkeklerin iyi bir derse ihtiyacı var, bunlardaki eksiklik ne bilmiyorum ki, başkasına yaranma gibi bir zafiyetlerimi var yoksa içten içe kendilerine güvenlerimi yok adını koyamıyorum ben

Allah yar ve yardımcın olsun, gerçekten çok kırılıyorsan eşine esaslı bir ders vermen lazım

arkadaşların dediği gibi ortalıkta çok görünmeyerek konuşmayarakta başlayabilirsin

Eşinizle tartışmalarınız yada anlaşmazlıklarınız gelip geçebilir ama bu güvensizlik pc ni karıştırması falan hiç mantıklı değil.. Çok aşağılayıcı kesinlikle bu durumdan rahatsız olduğunuzu söyleyin eşinize tamam belki canı sıkkın olabilir ama siz sitres topu değilsiniz gelip size çatmaya yada gereksiz anlaşmazlıklar çıkarmaya hakkı yokk:1no2:i bence eşiniz çok rahat vicdanlı yoksa bukadar kaba olamazdı allah size yardımcı olsun bir laf var yaa can çıkar huy çıkmaz diye yıllardır böyleyse eşiniz değişmesini bekleyemezsiniz artık anlayışlı olması lazım geçinip gitmek varken bu hayatta ne gerek var bunlara yaa allah yardımcınız olsun ne diyebilirimki çok yıpratmayın kendinizi:çok üzgünüm:

huyundan vazgeçecegini sanmiyorum maalesef...
ama en çok pc karistirmasina kizdim yaa, guveni yokmu ?
ya bu erkekler gerçekten çekilmezler ama ha !
ah canim...boyle seyler kalbinin en derinden yaralar, unutulmaz da
sen ona ne kadar çok yaralandigini goster, anlasin ! bir daha da yapmasin !
akillanir insallah...hakki yok bu kadar uzmeye seni

özellikle yanında birileri varken bunları yapıyor gibime geldi
iyi ki de görümcen destekledi seni o da olmasa ipler kopardı heralde benneyaptımki

evlilikte 3. ve 7. yilda sarsilma olurmus bence sizinkisi de boyle bi durum....birikimlerden dolayi...bence gecici durum duzelecektir

sımdıde hiç bırsey olmamıs gıbı davranıyo aksam aradı nasılsın hayatım dedı ama ben konusmuyorum hatta yuzune bıle bakmıyorum cok kırıldım sureklı aglıyorum bılmıyorum ama ıcmıden hıç konusmak gelmıyor artık onunla ne olur kızlar kendımı cok yanlız hıssedıyorum ne yapmalıyım

dilegim konunu okudum seninki ciddi baya anlaşılan....
erkekler böle işte kıskançlıkları ne yapacaklarına engel olmuyo gözleri dönüyo o an...
zor farkındayım ALLAH yardımcın olsun
çocuğunu düşün en doğru kararı ver öfkeyle kalkıp zararla oturma canım
zor bir durum hem seviyosun hemde katlanamıyosun...
neki bunların dertleri offf offff
adam gibi sevsenize işte o zaman herşey ne güzel olcak

canım yaa erkeklerın cogu bole kıskanınca ne soledıklerını naptıklarını bılmıyolar
sonrada pısman olup ozur dılıyolar
bıraz soguk davranda burnu surtsun sna yakın davranıyosa hatasını anlamıstır mutlaka
umarım tekrarı yasanmaz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…