Daha önce boşandığım için ailesi beni kabul etmiyor?

Cocugunuz oldugunu saklayamazsiniz. Ben bunu iyi niyetli gormuyorum. Kendiniz bağlandiginizi dusundugunuz zamanda karsi tarafin da sizin gibi baglandigini dusunerek bunu soylemeye karar verdiniz ama o işler öyle baglanmayla yürümüyor. Ergen olmayan akli başinda kimse "bağlandim artik" diye normalde kabul etmeyecegi şeyleri kabul etmez. Kabul edenin de ileride sorun cikartmayacagini bilemezsiniz.

Insanlari bir seylere ikna etme dusuncesinde olmayin. Baştan bilsin kalmak isteyen kalsin, gitmek isteyen gitsin.

Merhaba konu sahibi, durumunuz baştan aşağı falso. Saklamanız, 2 ay gibi kısa sürede ailesinin öğrenmesi vs vs. Bana açıkçası ayrılmak için ailesini bahane etmiş gibi geldi. Aynı durumu bende yaşadım boşandım oğlum var şimdiki eşimle 1 yıllık evliyim. Hayatıma 4 sene boyunca kimseyi almadım. Oğluma ve işime odaklandım tamamen. Eşim karşıma çıktığında da ilk şartım oğlumun onu kabul etmesiydi. Herşey zamanla yavaş yavaş oturdu 3 sene sonunda da evlendik. Sizin hikaye aceleye gelmiş. Bu arada gerçekten seven insan her şartta ve koşulda yanınızda olur. Mücadele etmesi gereken karşı tarafsa(ailesi ile) sizin yapacağınız birşey kalmıyor. Akışına bırakmaktan başka.

Ve en önemlisi çocuğunuzun hayatınızdaki insanı kabul etmesi hayatınızdaki insanında sizi çocuğunuzdan ayrı düşünmemesi kabul ediyorsa ikinizi birlikte kabul etmeli. Sorumluluk alabilmeli bu süreçte onu çok kez denemeniz gerekebilir. Pat diye evlenmek olmaz. Çok çok emin olmanız gerekiyor ki ortada bi çocuk var.

Merhaba hanımlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere daha önce evlenip ayrıldım. 27 yaşındayım bir kızım var 6 yaşında. Önceki evliliğimde gerçekten aldatılma, değersizlik, fiziksel ve psikolojik şiddet yüzünden çok acı çektim. Boşanmayı bir türlü yapamıyordum ailem hoş karşılamadığı için ve cesaretim olmadığı için ama en son cesaret edip boşandım sonunda. Kimseyi de hayatımda istemiyordum yalnız kalmak ve hayallerim için çalışmak üzere kendimi odaklamıştım. Nasıl oldu bilmiyorum ama 2 ay önce biriyle tanıştım kendisi de 27 yaşında jandarma olacak okuyor şuan. Başta güvenemediğim için farklı düşünmesin diye tanımadan söylemek istemedim boşandığımı ve kızım olduğunu. Daha sonraları ise birbirimize bağlandık hayatımda ilk defa birini sevdiğimi değer verdiğimi hissettim hemde karşılık beklemeden sanki ruhumun diğer yanı gibiydi. Bu yalnız kaldığım için değildi çok tanışmak isteyen olmuştu ama ben reddettim kibar bir şekilde. Ve aynı şekilde oda bana karşı öyleydi. Herşey seviyeli güzel bir şekilde ilerliyordu ama ben bu durumu ondan daha fazla saklamak istemedim ve bir cesaretle söyledim. Sonra da ayrılmak istediğimi söyledim biliyordum çünkü kabul etmeyecek. Boşandığımı duyunca baya şaşırdı beklemiyordu çocuğum olduğu duyunca daha kötü oldu. Beni hayal kırıklığına uğrattın keşke başta söyleseydin dedi benim seninle hayallerim vardı sen bilmesen de ben seni çok sevdim şuan ayrılmak kolay da ben seni nasıl unutucam dedi. Ben ayrılmayı istedim ben hemen karar vermek istemiyorum bu durumu düşünücem ve ailemin de kararı önemli dedi 2 gün sonra aradı ve olmuyor olmadı dedi ailesi kabul etmemiş keşke benim elimde olsaydı dedi sen tam benim hayallerimdeki kadındın seni gerçekten çok sevdim senin için herşeyi yapardım ama ailemi ezip geçemem burda senin hatan baştan söylememekti keşke söyleseydin şuan ikimizde acı çekmezdik dedi. Böylece vedalaştık dün gece ama nasıl desem kendimi çok kötü hissettim ben böyle bir duruma düşmeyi beklemiyordum gerçekten ben ona ait herşeyi sildim o ise numaramı silmemiş. Yine döner mi bilmiyorum nasıl davranmam gerektiğini de ilk kez böyle bir durum yaşıyorum ve bu duyguyla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? 😔
Yaşı küçük bir erkek olgunlaşma anlamında siz ondan yaşanmışlık olarak oldukça olgunsunuz .
Böyle bi sorumluluğu ona yüklemeniz haksızlık ki 2 aylık bi ilişkide makul mantıklı bi ilişki değil ayrıca siz de en başta bilmesi gerekeni saklamışsınız .
Bi heyacan yaşanmış ve bitmiş 2 ay da sevdiğinizi 2 ay da unutursunuz diye düşünüyorum .

Hani evlendip ayrildiginizi söylemediniz. Insan cocugunu ne kadar saklayacagini düsünür. Yani bence sizin kriterleriniz ve durusunuz yok, adamin da öyle cünkü arkanizda durmak istese dururdu. Ama yalaniniz da kücük degil. Gecmis olsun. O dönmez. Dönecek olursa da sadece öylesine

Şu zamanda bir kız çocuğunuz varken biriyle nasıl evlilik düşünebiliyordunuz zaten... Üstelik 2 ay tanıdığınız. Hırlı mı hırsız mı sapık mı manyak mı? Büyük cesaret.
Ne yapsın kadın ? Hayat boyu yalnız mı kalsın
Tabiki dikkat edecek ama başınıza gelmeden anlamıyorsunuz gerçekten

Ben iki hafta bir erkekle flört etmiştim bana evlenip ayrıldığını 2 hafta sonra söylemişti. Evlenip boşanmasında sorun yok lakin bunu saklaması beni şüpheye düşürdü. Hiçbir kadın kolay kolay yuvasını yıkmıyor aldatma,fiziksel,psikolojik şiddet sebebiyle boşanma varsa bu benim geleceğimi de etkiler. Ortada çocuk olmamasına rağmen ben bunu sakladığı için direkt konuşmayı kestim. Bir dahaki sefere en başta söylemeniz gerek. Hadi ilk buluşmada demediniz ikinci buluşmada artık demek lazım.

Merhaba hanımlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere daha önce evlenip ayrıldım. 27 yaşındayım bir kızım var 6 yaşında. Önceki evliliğimde gerçekten aldatılma, değersizlik, fiziksel ve psikolojik şiddet yüzünden çok acı çektim. Boşanmayı bir türlü yapamıyordum ailem hoş karşılamadığı için ve cesaretim olmadığı için ama en son cesaret edip boşandım sonunda. Kimseyi de hayatımda istemiyordum yalnız kalmak ve hayallerim için çalışmak üzere kendimi odaklamıştım. Nasıl oldu bilmiyorum ama 2 ay önce biriyle tanıştım kendisi de 27 yaşında jandarma olacak okuyor şuan. Başta güvenemediğim için farklı düşünmesin diye tanımadan söylemek istemedim boşandığımı ve kızım olduğunu. Daha sonraları ise birbirimize bağlandık hayatımda ilk defa birini sevdiğimi değer verdiğimi hissettim hemde karşılık beklemeden sanki ruhumun diğer yanı gibiydi. Bu yalnız kaldığım için değildi çok tanışmak isteyen olmuştu ama ben reddettim kibar bir şekilde. Ve aynı şekilde oda bana karşı öyleydi. Herşey seviyeli güzel bir şekilde ilerliyordu ama ben bu durumu ondan daha fazla saklamak istemedim ve bir cesaretle söyledim. Sonra da ayrılmak istediğimi söyledim biliyordum çünkü kabul etmeyecek. Boşandığımı duyunca baya şaşırdı beklemiyordu çocuğum olduğu duyunca daha kötü oldu. Beni hayal kırıklığına uğrattın keşke başta söyleseydin dedi benim seninle hayallerim vardı sen bilmesen de ben seni çok sevdim şuan ayrılmak kolay da ben seni nasıl unutucam dedi. Ben ayrılmayı istedim ben hemen karar vermek istemiyorum bu durumu düşünücem ve ailemin de kararı önemli dedi 2 gün sonra aradı ve olmuyor olmadı dedi ailesi kabul etmemiş keşke benim elimde olsaydı dedi sen tam benim hayallerimdeki kadındın seni gerçekten çok sevdim senin için herşeyi yapardım ama ailemi ezip geçemem burda senin hatan baştan söylememekti keşke söyleseydin şuan ikimizde acı çekmezdik dedi. Böylece vedalaştık dün gece ama nasıl desem kendimi çok kötü hissettim ben böyle bir duruma düşmeyi beklemiyordum gerçekten ben ona ait herşeyi sildim o ise numaramı silmemiş. Yine döner mi bilmiyorum nasıl davranmam gerektiğini de ilk kez böyle bir durum yaşıyorum ve bu duyguyla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? 😔
Daha önce evlilik yaptigini ve cocugun oldugunu neden saklarsinki, bu cok sacma ve güvenemedim ne demek? ne alaka? Böyle yapipda adamin güvenini asil sen sarsmissin.
Ikinizde hic olgun kararlar verecek kisiler degilsiniz. Sana karsi anlattigi gibi cok yogun duygulari olsaydi ailesini bi sekilde ikna ederdi.

Ne yapsın kadın ? Hayat boyu yalnız mı kalsın
Tabiki dikkat edecek ama başınıza gelmeden anlamıyorsunuz gerçekten
2 aylık tanıdıgı adamla mı(!) neler duyuyoruz görüyoruz erkeksız de yasanır cocugu varken öncelik cocugu olmalı ınsanın

Bir hata gibi ilk evliliğinizi bir günah gibi çocuğunuzu saklamaniza gerek yokmuş.Bunlar sizin gerçekleriniz.Bu konuda dürüst olmaliydiniz.Karsinizdakinden gizlenerek ona seçim hakkı tanımamıs ve bir yalanın üstüne atmışsınız temeli Onuda geçin geçmişi gizlemek hataliyim diye bagirmaktir oysaki kimseyi ilgilendirmez siz gayet de günümüzde bekar çocuk büyüten güçlü gururlu hayatla mücadele eden bir insansınız.Karsinizdaki kişi hakli ama gizlediginiz için.Bence hersey net konuşulmuş olanda olmayanda hayır var buna inanırım kapatın bu meseleyi seviyorum diye oyalanmayin bu kişiyle.Dunyada size uygun tek insan o değil bunuda unutmayın bu kişiyi unutun

Kızlar biraz önce de mesaj atmış ama cevap vermedim imkansısız diyor ama sürekli böyle konuşuyor numaramı değiştirsem hesabımı silsem mi bilemiyorum çok saçma bir durum şuan
IMG_5891.png

Kızlar biraz önce de mesaj atmış ama cevap vermedim imkansısız diyor ama sürekli böyle konuşuyor numaramı değiştirsem hesabımı silsem mi bilemiyorum çok saçma bir durum şuanEki Görüntüle 3442626
Ahhhhh ulan ahhh libido akıyor ya o testosteron kokusunu bi ben alıyor olamam. Namaza başlayacakmış sevsinler seni küçük adam.

X