Daha önce boşandığım için ailesi beni kabul etmiyor?

Kızlar biraz önce de mesaj atmış ama cevap vermedim imkansısız diyor ama sürekli böyle konuşuyor numaramı değiştirsem hesabımı silsem mi bilemiyorum çok saçma bir durum şuanEki Görüntüle 3442626

notlar kısmından mı mesaj attı? biz de zamanında eşimle ütü üzerinden mesajlaşırdık :KK200:

Of ne dram yapmis istese birlesirdi zaten. Bu sozlere inanmayin sakin engelleyin.
Gerçekten ben evlenmiş olsam şuan evet derim haklı. Ama ben çok uzatmadan söyledim kabul ederse konuşmaya devam ederdik hayır dedi bitti. Gerçekten seven isteyen uğruna savaşır bunun bu hallerleri sinirimi bozmaya başladı

notlar kısmından mı mesaj attı? biz de zamanında eşimle ütü üzerinden mesajlaşırdık :KK200:
Hayır ben notlara kopyaladım sığmadığı için hemen böyle yazmaya ne meraklısın sen ya :))
IMG_5892.jpeg

Hayır ben notlara kopyaladım sığmadığı için hemen böyle yazmaya ne meraklısın sen ya :))
Eki Görüntüle 3442628

başkalaırna had bildirirken siz mi haddinizi bilseniz acaba? burada elbette ki aklımıza takılan kısımları söyleyeceğiz.
ben açık açık söyleyeyim: ben bu konunun fake olduğunu düşünüyorum. bu düşüncemi de güçlendirecek birçok falso verdiniz şimdiden.

başkalaırna had bildirirken siz mi haddinizi bilseniz acaba? burada elbette ki aklımıza takılan kısımları söyleyeceğiz.
ben açık açık söyleyeyim: ben bu konunun fake olduğunu düşünüyorum. bu düşüncemi de güçlendirecek birçok falso verdiniz şimdiden.
Ben kimseye hadsizlik yapmıyorum size de inanmadınız kanıt gösterdim bu konuda siz her ne kadar sahte deseniz de son derece gerçek sahte olmasının bana ne kârı olur ki sizce? Neyse konuya inanmamak sizin tercihiniz saygı duyuyorum ama benim umurumda değil anlatabiliyor muyum :)

Kızlar biraz önce de mesaj atmış ama cevap vermedim imkansısız diyor ama sürekli böyle konuşuyor numaramı değiştirsem hesabımı silsem mi bilemiyorum çok saçma bir durum şuanEki Görüntüle 3442626
Şu mesajı görene kadar konunuza hiç yorum yapmadım ama bunu görünce çok yazasım geldi. Bu mesajdan önce kabul etmemek adamın en büyük hakkı, sonuçta neden 2 aydır tanıdığı biri için böyle bir fedakarlık yapmak zorunda olsundu. Herkesin kriterleri var, dengi var falandı. Sizin de durumu saklamanız zaten aşırırı yanlış.
Ama adamın şu mesajı tam bir fiyasko. Aranızda o kadar da imkansız bi durum yok çünkü. Sadece kriter farklılıkları, bazı sorumlulukları almak istememe falan vardı ki gayet doğal. Her olgun insanda olması gereken şeyler. Ama bu mesajı aşırı dram, aşırı yapmacık, aşırı saçma. 2 aydır tanıdığı biri için bu kadar "acıyı" gerçekten hisseden birisi pekala da çocuğunuzu da kabul edebilir. Nesi bu kadar "imkansız"mış yani. Herkesin malumu ki bu kadar yoğun duygularda mantık biraz devre dışı kalır, insan duygusuyla hareket eder yanlış da olsa. Ama bu arkadaş mesajındaki büyük büyük ifadelere uyar şekilde davranmıyo ve mantığıyla hareket ediyosa orada bir yapmacıklık ve çelişki vardır. Artı birilerinin senin takip etmesine bi şey diyemiyorum cümlesine de aşırı takıldım. Ne oluyomuş birileri sizi takip edince? Hastalık derecesinde bi kıskançlığı falan mı var bu arkadaşın?

"Beni engelle , olur mu?" nedir!? Ne çocukça bir cümle. "Sen engelle kardeşim, ne tatava yapıyorsun" denir böylesine.

" Birilerinin seni takip etmesi ve benim bir şey diyememem" derken bunun alt metni çok kötü ya. Bana pek masum gelmedi.

Niyetin olan insan namaza başlar, başkasını beklemez.

Madem bu kadar drama yapıyor, senden ayrılmasaymış o zaman. " Merve sana ölüyorum, ne olursa olsun seninle evleneceğim. İstersen 3 çocuklu ol, önemli değil" deseymiş ya.

Kısacası bu yazdıkları baştan sona falso, ben sana diyeyim. Adam da daha olgunluğun o su yok. Evlenseydiniz muhtemelen 2 çocuk büyütüyor olurdun.

Şu mesajı görene kadar konunuza hiç yorum yapmadım ama bunu görünce çok yazasım geldi. Bu mesajdan önce kabul etmemek adamın en büyük hakkı, sonuçta neden 2 aydır tanıdığı biri için böyle bir fedakarlık yapmak zorunda olsundu. Herkesin kriterleri var, dengi var falandı. Sizin de durumu saklamanız zaten aşırırı yanlış.
Ama adamın şu mesajı tam bir fiyasko. Aranızda o kadar da imkansız bi durum yok çünkü. Sadece kriter farklılıkları, bazı sorumlulukları almak istememe falan vardı ki gayet doğal. Her olgun insanda olması gereken şeyler. Ama bu mesajı aşırı dram, aşırı yapmacık, aşırı saçma. 2 aydır tanıdığı biri için bu kadar "acıyı" gerçekten hisseden birisi pekala da çocuğunuzu da kabul edebilir. Nesi bu kadar "imkansız"mış yani. Herkesin malumu ki bu kadar yoğun duygularda mantık biraz devre dışı kalır, insan duygusuyla hareket eder yanlış da olsa. Ama bu arkadaş mesajındaki büyük büyük ifadelere uyar şekilde davranmıyo ve mantığıyla hareket ediyosa orada bir yapmacıklık ve çelişki vardır. Artı birilerinin senin takip etmesine bi şey diyemiyorum cümlesine de aşırı takıldım. Ne oluyomuş birileri sizi takip edince? Hastalık derecesinde bi kıskançlığı falan mı var bu arkadaşın?
Gerçekten haklısınız ya b nde diyorum ki gerçekten seven insanın mantığı devre dışı kalır ve istiyorsa bunlar bir bahane olamaz madem sana uygun değilim sil herşeyi git o zaman ben anlamıyorum gerçekten onunda mı sakladığı bir şey var böyle drama yapıyor bana. Aşırı kıskanç birine benziyor evet Twitter da takip edenler oluyor ben görmüyorum bile umursamıyorum silmek için geri takipte etmiyorum o nasıl görüyorsa dert ediniyor kendisine. Sanırım benle olmuyor başkasıyla da olmasın mantığı.

Hshdhshs varya tam drama queen bu ya.
Sektörsün gitsin.
Yalancı
Hemde nasıl kara sevda sanki e madem öyle kara sevdalısın ayrılma uğraş ben sanki sokak kadını mıyım da ailenin karşısına çıkartamıyorsun veya kabullenmiyorsun kendisi zaten ailesiyle yaşayan birisi değilki yıllardır ayrı okul eğitim vs. cevap da vermedim zaten sinirlerimi bozdu

"Beni engelle , olur mu?" nedir!? Ne çocukça bir cümle. "Sen engelle kardeşim, ne tatava yapıyorsun" denir böylesine.

" Birilerinin seni takip etmesi ve benim bir şey diyememem" derken bunun alt metni çok kötü ya. Bana pek masum gelmedi.

Niyetin olan insan namaza başlar, başkasını beklemez.

Madem bu kadar drama yapıyor, senden ayrılmasaymış o zaman. " Merve sana ölüyorum, ne olursa olsun seninle evleneceğim. İstersen 3 çocuklu ol, önemli değil" deseymiş ya.

Kısacası bu yazdıkları baştan sona falso, ben sana diyeyim. Adam da daha olgunluğun o su yok. Evlenseydiniz muhtemelen 2 çocuk büyütüyor olurdun.
Evet malesef kendisi beni böyle kabullenemedi sindiremedi korktu gelecekten ama benle olmuyorsa başkasıyla da olmasın mantığı o.

Modası geçmiş erkek kafası işte!
Ta kendisi hemde birde o kadar eğitim almış hiç yaşına eğitimine göre davranış sergilemiyor asla ve birde sanki çok fazla sevgilisi olmamış bunun gayette yakışıklı olmasına rağmen

Ta kendisi hemde birde o kadar eğitim almış hiç yaşına eğitimine göre davranış sergilemiyor asla ve birde sanki çok fazla sevgilisi olmamış bunun gayette yakışıklı olmasına rağmen
Konu sahibi siz bu kafayla çok bela getirirsiniz.
Sosyal medyayda tanıştığınız adamın her sözüne bu kadar güvenip doğru kabul edilir mi?
Az sevgilim oldu dedi hemen söz senet inanmışsınız.
Kalkıp size her hafta xten birini indiriyorum diyecek hali yok yani.

Gerçekten haklısınız ya b nde diyorum ki gerçekten seven insanın mantığı devre dışı kalır ve istiyorsa bunlar bir bahane olamaz madem sana uygun değilim sil herşeyi git o zaman ben anlamıyorum gerçekten onunda mı sakladığı bir şey var böyle drama yapıyor bana. Aşırı kıskanç birine benziyor evet Twitter da takip edenler oluyor ben görmüyorum bile umursamıyorum silmek için geri takipte etmiyorum o nasıl görüyorsa dert ediniyor kendisine. Sanırım benle olmuyor başkasıyla da olmasın mantığı.
Bence ne yapın ne edin bu adamla iletişimi ve ilişkiyi bir an önce sonlandırın. Sizi duygusal olarak yıpratması bi yana, bu derece bir kıskançlığının olması çok daha korkunç ve önemli bir mevzu. Yani twitter gibi bi ortamda hiç tanımadığınız ve sohbet etmediğiniz insanların sizi takip etmesine bu kadar takılması korkunç. Üstelik de bunu, aranızda hiçbir ilişkiyi olamayacağını belirttiği halde kendinde hak görüyo. Bi de düşünün ki sizin resmi nikahlı eşiniz olsa nelere takmayı kendinde hak görür bu tip.

Sevgilisi olup olmaması o kişi hakkında %100 fikir vermez.

Görgü, ahlak denilen şeyler okuldaki eğitimle olacak şeyler değil. İçip içip karısını döven profesörler var mesela. Var da var.

Merhaba hanımlar, başlıktan da anlaşılacağı üzere daha önce evlenip ayrıldım. 27 yaşındayım bir kızım var 6 yaşında. Önceki evliliğimde gerçekten aldatılma, değersizlik, fiziksel ve psikolojik şiddet yüzünden çok acı çektim. Boşanmayı bir türlü yapamıyordum ailem hoş karşılamadığı için ve cesaretim olmadığı için ama en son cesaret edip boşandım sonunda. Kimseyi de hayatımda istemiyordum yalnız kalmak ve hayallerim için çalışmak üzere kendimi odaklamıştım. Nasıl oldu bilmiyorum ama 2 ay önce biriyle tanıştım kendisi de 27 yaşında jandarma olacak okuyor şuan. Başta güvenemediğim için farklı düşünmesin diye tanımadan söylemek istemedim boşandığımı ve kızım olduğunu. Daha sonraları ise birbirimize bağlandık hayatımda ilk defa birini sevdiğimi değer verdiğimi hissettim hemde karşılık beklemeden sanki ruhumun diğer yanı gibiydi. Bu yalnız kaldığım için değildi çok tanışmak isteyen olmuştu ama ben reddettim kibar bir şekilde. Ve aynı şekilde oda bana karşı öyleydi. Herşey seviyeli güzel bir şekilde ilerliyordu ama ben bu durumu ondan daha fazla saklamak istemedim ve bir cesaretle söyledim. Sonra da ayrılmak istediğimi söyledim biliyordum çünkü kabul etmeyecek. Boşandığımı duyunca baya şaşırdı beklemiyordu çocuğum olduğu duyunca daha kötü oldu. Beni hayal kırıklığına uğrattın keşke başta söyleseydin dedi benim seninle hayallerim vardı sen bilmesen de ben seni çok sevdim şuan ayrılmak kolay da ben seni nasıl unutucam dedi. Ben ayrılmayı istedim ben hemen karar vermek istemiyorum bu durumu düşünücem ve ailemin de kararı önemli dedi 2 gün sonra aradı ve olmuyor olmadı dedi ailesi kabul etmemiş keşke benim elimde olsaydı dedi sen tam benim hayallerimdeki kadındın seni gerçekten çok sevdim senin için herşeyi yapardım ama ailemi ezip geçemem burda senin hatan baştan söylememekti keşke söyleseydin şuan ikimizde acı çekmezdik dedi. Böylece vedalaştık dün gece ama nasıl desem kendimi çok kötü hissettim ben böyle bir duruma düşmeyi beklemiyordum gerçekten ben ona ait herşeyi sildim o ise numaramı silmemiş. Yine döner mi bilmiyorum nasıl davranmam gerektiğini de ilk kez böyle bir durum yaşıyorum ve bu duyguyla nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz? 😔
Keşke önceden söyleseydiniz. Niyetiniz kötü değildi elbette ama sonuçta böyle büyük bir şeyi sakladığınız için yalancı durumuna düşüyorsunuz. Yalan rahatsız ediyor insanı içten içe. Onu haklı bulup, durumdan ders çıkarıp yola devam edeceksiniz. Kendiniz olarak kabul edileceğiniz iyi bir partner mutlaka çıkacaktır karşınıza. Gençsiniz.

X