CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

valla ben 3 ay kullanmıştım hiç bir işe yaramadı aksine kilo aldım kişiden kişiye değişiyor demek

eseraras bende bu ilacı kullanıyorum adetim az geldi ve düzensiz sen icmişsin canım 6 güniçinde kasın olurmuyum

hoşgeldin canım.:)) ben bu ilacı sadece bir ay kullanıp bir daha kullanmadım. eylül-ekimde aşılama denedik. eylül ayında kimyasal gebelik oldu. ekimde aşılamam tuttu fakat maalesef bebek sağlıklı gelişmediği için kürtaj olmak zorunda kaldım.(

şimdi sil baştan. senin içinde hayırlısı olsun. adım adım herşeyi anlat lütfen. yaza belki artık son ümit bende tüp denerim, belli olmaz.

ilacım yarın bitiyor işallah hamileyimdir çok zabırsızlanıyorum yaaa..yoruldum beklemekten..

kıslar geçen ay kullandım o ilacı bu ayda kullanmadan denemeye karar verdik yan etkilernden dolayı. ama ne yazıkki bu ay adetim gelmedi 14 gün geçti ama yok tabe bende hevesle hamişmiyim acaba dedim ama oda yok

kızlar ben kullandım bıtınce 3gun sonra adet oldum doktorum gonaphane tedavısıne başlıcak öle dedi bişi olmadı bu ılaca çok ümit bağlamışltım sankı ama suya düştü bakalım neler beklıyo bizi

hamiş değilmişim ikinci kutuma başladım artık hayırlısı diyorum yaaa allah hepimizin gönlüne göre versin.

elif hyırlısı olsun cnm ikinci kutuna adet olduktan sonra kaçıncı gün başladın....

merhabalar arkadaşlar...cyclo progynova adlı ilacı şu anda içiyorum 6 tane kaldı bitince kaçıncı gün adet göreceğim acaba:sm_confused:...
2 aydır adet zamanında kahverenkli akıntılar oluştu doğru düzgün sökülmedi adetim..doktora gittim küçük kistler oluştuğunu..ve bu ilacı içerken koruncağımı söyledi. adetin 5 günü tekrar gel dedi..ihşallah olumlu sonuç alırım ..yan etkilerine gelince evet iştahım arttı.. migren vardı zaten... hazırda bekliyordu ağrısıklava:klava:. bu ilacı içince dahada şiddetleniyor..klava:
peki birşey soracağım kızlar size akıntı renginizde ve yoğunluğunda değişiklik oldumu:uhm::uhm:...??
.

valla kızlar bende kullanmıştım hatta yaşadığım yan etkilerden bahsetmiştim 1 ay kullandım sonraki ay kullanmadım ve adette görmedim yeniden doktora gittim kullanmam konusunda çok ısrarcı oldu ve 2 ay dayanabilirsem kullanıcam yeniden ( ben ilaç bitiminde 5 gün falan sonra adet oldum adet göremiyorum eskiden böyle sorunlar yaşamıyordum ama stres beni çok etkiliyor

kızlar 1,kutu bittikten sonra 2, kutuyu nsl kullanıyoruz kaçıncı gün başlamamız lazım..........

birinci kutudan sonra 7 gün ara veriyorsun yeni kutuya başlıyorsun....

selam ben yeni üye oldum.benimde bir sorunum var .bana yardımcı olurmusunuz bilginiz varsaCYTCLO PROGYNOVA hormon ilacını bitirdikten kaç gün sonra normal adet kanaması oluyor ve tekrar kaç gün sonra bu ilaca tekrar başlanıyor.lutfen yardımcı olurmusunuz.

canım ben de bazen ilacm bitmeden bazende bittkten hemen sonra bazende 4-5 gün sonra oluor bende anlamıyorm :1no2: 1 ayda olmamıştı hiç bu arada ben 5, günü ilacıma başlıyorum,,,

ben 3 kutu kullandım en erken 5 gün en geç 1 hafta sonra adet oldum ama ben de adet düzensizliği yoktu k,ist tedavisi için kullandım bu ilacı

Merhaba arkadaşlar

Kist var bende 3 ay diane 35 kullandım ama kist gitmedi bugun doktorum CYCLO PROGYNOVA hapını verdi 1 ay kullan gel dedi yan etkisi olursada beni ara dedi.

İnşallah işe yaya da kist yok olur,

her seferinde adetini bekliyorsun ve adet olunca 5, gün başlıyorsun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…