CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

bu ilaç la ilgili bigi almak istiyorum 1 aydır kullanıyorum bebek shibi olamk istiyorum ve doktorum adetlerimi düzenlesin diye bu ilacı verdi faydası varmı

mrb bu ilacı ben sadece adet olmak için kullanıyorum çunki başka türlü adet olamıyorum bir arkadaşıma da kist için vermişti doktor .... ve ben cocuk sahibi olmak istiyorum diye doktora gittiğimde eşim ve ben bir sürü tahlillere girdik çıktık ki çoğumuz öyledir sorun nedir tanımız nedir ona göre tedavi şekli ayarlandı seninde en önce bunu araştırıp öğrenmen gerek... Çok çeşitli amaçlarda kullanılan bir ilaç bu zamana kadar kullandığım en iyilerinden birisidir

Bütün yazılanları okudum kişiye göre bu ilacın etkileri değşiyor sanırım.Şuan ben de kullanıyorum ılk kutu daha beyazların bıtmesıne ıkı tane kaldı benim de kist olduğu için verdi bu ilacı doktorum ıkı kutu kullanmamı soyledı bırıncı bıtınce 7 gun ara sonra ıkıncı bıtınce de tekrar doktora gıdıcem ve ultrasona gırıcem ,en buyuk dıleğim inşallah faydasını gorurum ya bu ılacın ve kıstlerım yok olur en buyuğu yaklaşık 3.5 cm, Rabbim tez zamanda inşallah herkese dermanını versin dileği ile kaydirigubbakcemile3

mrb arkadaşlar bende bu ilacı kullanıyorum kist vardı bi tane onun için verdi bu ay regli olursam gidicem bakıcak geçmişmi diye bende gögüste şişkinlik yaptı arada kasık ağrısı yapıyor ve benim prolaktin seviyem yükseldi artık ilaçtan mı bilemiyorum böyle bişey yaşayan var mı kızlar

ben bekarım 24 yaşındayım. Farlutalla adet olamadım polikistigim.. sadece yasmin ve diana ile adet olabiliyorum fakat ub sefer dotorum başka bir ilaç verdi degerlerimi dogum kontrol hapları dşürdüğü için... cyclo kullanıyorum 18 marrta bitti ve ben hala adet olamadım... ilk defa kullanıyorum bu da yasmin ve diana gibi bir ilaçmı? yoksa farlutal gibi kendi hormonlarımızla mı adet olabiliyoruz? yardım ederseniz sevinirim... karnım agrıyo ama hiç akıntı felan yok... bugun 5. gun ve olmalıyım... degilmi? kullananlardan yardım istiyorum...

bende de polikistikover var.ilaç kullanmadan hasta olamıyorum.farlutal kullanıyodum.sonra bunu duydum kendi kafama göre aldım.bu ay kullandım ve 3 gün sonra hasta oldum.yalnız bende acayip şişkinlik yapıyo.karnım gazla dolu bir balon gibi oluyokaydirigubbakcemile3ama napıyım ya kullanmasam da hasta olamıyorum offf..

slmm kızlar bende ay önce dok gittim adet düzensizliginden gebe kalamamakdan hormon testi yaptı normal dedi ulturasyonda yumurtan catlayamıyo dedi ve b u ilacı kullanıyorum 3 ay kullan dedi ve 3 cü kutum adetimi düzenledi fakat hala kanamam çok az oluyor ve kiloda aldım.sonumuz hayır olsun

slm herkese banada dr bu haptan werdi bende bişi yok anormal sadece 1 kere adet düzensizliğim oldu ondada hemen bunu werdi inş yan etkisi olmaz çünkü bu aydan sonra çocuk düşünüyoruz

uyuz oluyorum bu ilaca..yaklaşık 1 sene kullandım..Reglim düzene girdi. bıraktıktan sonra tekrar regli olmamaya başladım. şimdi gene kullanıyorum. Yemek düzenimde bir değişiklik olmamasına rağmen 1 ayda tam 4 kilo aldırdı.. çıldırmak üzereyim.. 2 kutu daha kullanacagım. benim sorunum E2 hormonum çalışmıyor. yani yumurtlamıyorum.. yumurtlamadığım için regli görmüyorum. kist falan yok çok şükürde...şu ahvalde hiç bir şekilde çocuk olmaz dedi doktor:KK43:

kızlar bende cycprognova ilacını kullandım adetim düzeldi 29 günde oluyorum ama sanki kilo yapıyor ben 1 ay kullandım.6 ay 29 günde oldum ama bu ay 35 günde oldum bu ay gene içtim

kızlar bende kist tedavisi gördüm.ilk başta korunmak için miranova dk hapını kullanıodum fakat kontrol için gttiğimde 6,5 cm kist çıktıÇok üzgünüm çoook.sonra eritmek için desolette werdi.we erittide şuan hiç yok çok şükür.ama artık dk hapı kullanadığım için doktorum bu cycloyu werdi çok şiştm ya.2 gün oldu hastalanmadm.geri çekilme yöntemini kullandk bizde mecburen,hamilemi kaldım acaba? :1shok:

Selam bende cyclo prognovayı kullanıyorum benimde miyomdan kaynaklanan adet düzensizliğim var,ilaç bana çok yaradı yanlız kilo almaya başladım sivilceler cıkmaya başladı bende hiç olmazdı,ve baş ağrılarım..ama faydasınıda gördüm eğer sendede işe yarayacaksa diğer sorunları kısa süreliğine göz ardı etmelisin,geçmiş olsunn

Selam bende cyclo prognovayı kullanıyorum benimde miyomdan kaynaklanan adet düzensizliğim var,ilaç bana çok yaradı yanlız kilo almaya başladım sivilceler cıkmaya başladı bende hiç olmazdı,ve baş ağrılarım..ama faydasınıda gördüm eğer sendede işe yarayacaksa diğer sorunları kısa süreliğine göz ardı etmelisin,geçmiş olsunn

bende kullandım ama hiç bir yararı olmadı zaten yazan doktor dışında 5 doktora gittim sordum çok gerkesiz keşke kullanmasaydın dediler pişman oldum.başka doktorlarada sor bence..bende baş ağrısı yapmıştı...

kızlar bende kullandım biraz düzensiz kullandım ama kullandım devam ettim adetım düzene girdi 29 günde ama azaldı adetim şindi gene kulşlanıyorum 1 kutu kullandım 2 inci kutuya başaladım ne olcak görücem.Allahtan hayırlısı.

valla kızlar bende kullanmıştım hatta yaşadığım yan etkilerden bahsetmiştim 1 ay kullandım sonraki ay kullanmadım ve adette görmedim yeniden doktora gittim kullanmam konusunda çok ısrarcı oldu ve 2 ay dayanabilirsem kullanıcam yeniden :KK43:( ben ilaç bitiminde 5 gün falan sonra adet oldum :KK43: adet göremiyorum eskiden böyle sorunlar yaşamıyordum ama stres beni çok etkiliyor :KK43:

canım bende bu ilacı kullandım düzene soktu ama azaldı adetim senin şindi nasıl canım.

slm arkadaşlarrr bende ilacımın ismini yazdım googleye direk bu sayfa açıldı. baştan sona okudum baya bi kafam karıştı. ben normalimden az adet oluyodum vede iltihap problemim vardı doktora gittim önceki gün banada cyclo progynova verdi şaşırdım ilk görünce ama bana bunu içicen zaman korunman gerekiyo dedi gebe kalırsan sakıncalı olabilir. şimdi yazdıklarınızıda okudum tamamen karıştım valla. bizde çocuk istiyorus acaba korunsammı korunmasammı bilemedim
birrde eczacı bayan adetinin 5.günü başla dedi siz nasıl kullanmaya başladınız kullananlar bilgi verirse sevinirim.çünkü doktorum öle bişi sölemedi yarın gerçi gidip sorucam kafam karıştı...

ben bir an önce hamile kalmak istediğim için verdi doktorum ama hiçbir test vs. yapmadan. 10 senelik doktorumun kurbanı oldum resmen. ama ona göre bir kutudan birşey olmazmış. ben kendimi sıka sıka böyle yapmışım.laelaelaelaelae

hayıt için hala okuyorum. çok aklıma yattı. ilk başlandığında ara kanamalardan bahsedenler var. ama sabırla düzenli kullanmak gerekiyormuş. kuvvetli ama yavaş etkisini gösteren bir bitkiymiş. en az 3 ay kullanmak gerekiyormuş sonuçları görmeye başlamak için, ondan sonrada baya devam etmek gerekiyormuş.

senin ilk bebişmi olucak inşallah. biz ikinci için uğraşıyoruz. kısmetse olur. olmazsa Rabbim oğluşuma uzun ve sağlık dolu bir ömür versin inşallah.

canım bu ilaç bana cok baş agrısı yaptı olurmu böyle şeyler devam etsemi bilmiyorum yada akşam üstümü olsam.

X