CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

herkes bi tane var, ikincide olur mutlaka diyor ama fsh yüksek çıktı benim. buda artık kaliteli yumurta üretemiyorum anlamına geliyor. senağlama

selam xxnilxx, ben de yarın tekrar doktora gidince sorucam ama sende gidince sorarmısın, bu ilacı kullanırken hamile kalınırsa bebeğe zararı var mı? bana doktorum yok demişti ama yarın başka bir doktora daha sorucam. sende inşallah hamişsindir canım.a.s.

ben bu mesajını çok geç gördüm ama bu konuyu tam teşekküllü hastaneye gittiğimde araştıracağım şu an da yer ve konum olarak sağlıklı ve güvenebileceğim sağlık kuruluşu yok :1rolleyes: :teselli: :teselli:

ben bu mesajını çok geç gördüm ama bu konuyu tam teşekküllü hastaneye gittiğimde araştıracağım şu an da yer ve konum olarak sağlıklı ve güvenebileceğim sağlık kuruluşu yok :1rolleyes: :teselli: :teselli:

ben çok araştırdım. hatta yabancı forumlarda bile okudum. genel olarak kullanırken kalmakta bir zarar olmadığı. doktorum bana 3 ay kullan demişti ama bir ay kullandım başka kullanmıycam.

arkadaslar merhaba
ben de bu ılacı kullandım bır kereye mahsus.
mayıs ayında tup bebek yaptırdık olmadı ama rabbım uzuntumu sevıncle tamamlayıp hemen ardından bana kendılıgınden gebelık nasıb ettı.
2.5 aylıkken bebegımı kaybettım ne yazık kı .bunun ardından doktorum bu ılacı verdı. ılacı kullandıgım sure ıcınde lekelenmeler hıc bıtmedı hala da devam edıyor.sanırım bır kac gun ıcınde regl olurum .kullananlar bılırler bu normal mı?
sunu da yazmak ıstedım hayıttan bahsettıgınızı okudum ben hamıle kaldıgım ay yanı tup bebek ardından hormonlarımı duzenlesın dıye hayıt tohumu cayı ıctım ve o ay hamıle kaldım.yıne dusunuyorum.
benm daha once de 2 gebelık kaybım var yanı bu 3.oldu ne yazık kı .sımdı bu kayıpların nedenını ayrıntılı arastıracagız.daha once gereken testler yapıldı ama temız cıkmıstı.
sımdı doktorumun onerısıyle lenfosıt asısı deneyecegım olmazsada pgt ıle tup bebek.
ınsallah emeklerımızın ve sabrımızın karsılıgını Rabbım saglıklı ve hayırlı evlatlarla verır.....

arkadaslar merhaba
ben de bu ılacı kullandım bır kereye mahsus.
mayıs ayında tup bebek yaptırdık olmadı ama rabbım uzuntumu sevıncle tamamlayıp hemen ardından bana kendılıgınden gebelık nasıb ettı.
2.5 aylıkken bebegımı kaybettım ne yazık kı .bunun ardından doktorum bu ılacı verdı. ılacı kullandıgım sure ıcınde lekelenmeler hıc bıtmedı hala da devam edıyor.sanırım bır kac gun ıcınde regl olurum .kullananlar bılırler bu normal mı?
sunu da yazmak ıstedım hayıttan bahsettıgınızı okudum ben hamıle kaldıgım ay yanı tup bebek ardından hormonlarımı duzenlesın dıye hayıt tohumu cayı ıctım ve o ay hamıle kaldım.yıne dusunuyorum.
benm daha once de 2 gebelık kaybım var yanı bu 3.oldu ne yazık kı .sımdı bu kayıpların nedenını ayrıntılı arastıracagız.daha once gereken testler yapıldı ama temız cıkmıstı.
sımdı doktorumun onerısıyle lenfosıt asısı deneyecegım olmazsada pgt ıle tup bebek.
ınsallah emeklerımızın ve sabrımızın karsılıgını Rabbım saglıklı ve hayırlı evlatlarla verır.....

canım, ben bu ilacı kullanırken bitene kadar hiç lekelenmem olmadı. bitince 6. günde adet oldum. lekelenmerini doktoruna sor istersen.

hayıt suyunu bende 2,5 aydır düzenli kullanıyorum. Allah'tan hepimize hayırlısı.

Selam arkadaşlar
yumurtalık tembelliğinden kaynaklı adet düzensizliği teşhisi kondu ve cyclo progynova adlı ilacı yazdı doktorum,ama çok fazla yanetkisi olduğunu duydum,kilo aldırıyormuş,baş ağrısı yapıyomuş ki zaten migrenimde var,bazı doktorlar bu ilacı kullanırken hormon alındığı için hamile kalmanın zararlı olabileceğini söylüyor,benim doktorum kalabilirsin dedi ama..
bilmiyorum kafam çok karıştı,zaten hormon ilacı olması bile insanı korkutuyor,bu ilacı daha önce kullananlar deneyimlerinizi yazabilirmisiniz,yanetkileri neler oldu,adeti düzenledimi gerçekten yada kullanırken hamile kalan varmı,nolur yardım edinnn
slm ben suanda kullanıyorum.adet duzensızlıgı yok bende ama sadece ara kanamalardan ötürü doktorum verdi.bende 2.bebişimi istiyorum hamile kalmada bı sakınca yok yan ertkı olarak sadece goz seyırmesi yaptı bende.baş agrısı kılo falan yapmıyor,merak etme canım.rahatlıkla kullanabılırsın.hormon ılacı ama kılo yapmıyor.sadece osterejen ve progesteron hormonlarını duzenleyeıp heray duzenlı adet gormenı saglıyor.hepsi bu korkma...

arkadaşlar mrb adetimin miktarı azaldı bana aynı hap verildi cyclo progynova,merak ediyorum size nasıl sebeble verildi, eski haline dönermi bilmiyorum,kutunun tamamını nımı kullanmama gerek gecen ay 10ne tek kullandım faydası olmadı beni cevapsız bırakmayın.

mayıs ayında fsh yüksekliğinden kaynaklanan adet miktarı azalmasına bağlı vermişti doktorum. sonra başka bir doktor bununla hamile kalamazsın deyince bir ay kullanıp bırakmıştım ben. onun yerine hayıt suyu kullanmaya başladım. şimdide soğan kürüne başladım.

senin fsh falan bakıldı mı?

Canım ben de bekarken uzun süre kullandım.bana yan etki yapmadı.adetlerim kullandığı sürece düzeldi.ilacı bırakınca düzensizlik devam etti.bazı doktorlar bu ilacı tavsiye ediyor.bazıları etmiyor.hangisine inanacaz ben de bilmiyorum.

merhabalar arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım :) cyclo progynova isimli ilacı bebek istemeye başladığımızda doktora gittik ve doktor strese bağlı adet düzensizliği için verdi 2 ay kullanmamı söyledi. öncelikle farlutal kullandım tabiki. ilk ay kullandıktan sonra bende ödem ve fazlasıyla kilo almaya neden :KK43:( oldu 4 kilo aldım ve şiştim. ilaç bitiminde 6 gün sonra adet oldum. ama 2. kutuyu kullanmaya cesaret edemedim. bakalım bu ayda ilaç kullanmadan şansımızı denedik kısmet belki bebişimiz olur bu ay :)):))

Benimde doktorum vermişti.adet ve hormon düzensizliği için ama gebelikte kullanılması yasak olduğu için yumurtlama döneminde ilacı kestim.

merhaba bende bu ilacı kullanıyorum doktorum ilacın bıtınce ıkı gun snra adet olacaksın dedı eğer adet olmazsan 5gun bekle gel test yapalım dedı umarım hamıle kalırım bu ilaçtan sonra

selam arkadaşlar bendede adet düzensizliği ve yeni çocuk istediğim için dr bu ilacı verdi bu ilaç hamile kalma şansımı yükseltirmiş bu ilaçala ilk ayda bile hamile kalanlar çokmuş öyle dedi..benim bir oğluşum var sene başında bir düşük yapmıştım şimdi ikinciye kısmet bakalım..

bende bu ilacı kullandım 6 ay sonra hamile kaldım 3 aylıkken bebeğimi kaybettim.Yani iki gün önce ...ilaçlardan mıdır bilmiyorum.Ama hamile kalmayı önlemiyor.Dr hamile kalabilirsin demişti.Ama çok kilo aldım 3 kutudan sonra 8 kilo aldım.

Selam arkadaşlar
yumurtalık tembelliğinden kaynaklı adet düzensizliği teşhisi kondu ve cyclo progynova adlı ilacı yazdı doktorum,ama çok fazla yanetkisi olduğunu duydum,kilo aldırıyormuş,baş ağrısı yapıyomuş ki zaten migrenimde var,bazı doktorlar bu ilacı kullanırken hormon alındığı için hamile kalmanın zararlı olabileceğini söylüyor,benim doktorum kalabilirsin dedi ama..
bilmiyorum kafam çok karıştı,zaten hormon ilacı olması bile insanı korkutuyor,bu ilacı daha önce kullananlar deneyimlerinizi yazabilirmisiniz,yanetkileri neler oldu,adeti düzenledimi gerçekten yada kullanırken hamile kalan varmı,nolur yardım edinnn

CANIM BENİM ÖNCELİKLE ALLAH GÖNLÜNÜNN DİLEİDĞİNİ VERSİN EVET BENDE KULLANDIM CYLGO PROGNOVA VE İLK HAMİLE KALMAMDA BUNUNLA BİRLİKTE KLOMEN KULLANIYORDUM BUNLARLA OLDU VE HAMİŞ KALDIM AMA BENİM KUCAMA ALMMA NASİP OLMADI BENİMKİSİ FARKLI BİR SORUN TÜPLERDE TIKANIKLIK VARDI OYÜZDEN ZATEN CYGLO PROGNAVA KORUNMA HAPIDEİL YANİ HAMİŞ KALMANA ENGEL DEİL :1hug:

arkadaslar bende devamlı kullanıyorum sımdıye kadar bır sey olmadı 2.ye hamıleyım bır sey olmadı yanı zaten onu kuallanmassam adet olmuyorum selamlr

canim bu ilaci bende kullandim adet duzenleyici olarak 3 ay ama bir ise yaramadi

arkadaslar bende devamlı kullanıyorum sımdıye kadar bır sey olmadı 2.ye hamıleyım bır sey olmadı yanı zaten onu kuallanmassam adet olmuyorum selamlr
canım ilaca başladıktan ne kadar sonra hamile kaldın.. beklemek çok kötü yaaa benim bu ilk kutum bir hafata var bitmesine... ikinci kutuya ne zaman başlamalıyım..Çok üzgünüm çoook

valla benimki 7 gün ara ile kullan demişti 5 ile 7 gün ara veriyolar iki kutu arasında sanırım

selam xxnilxx, ben de yarın tekrar doktora gidince sorucam ama sende gidince sorarmısın, bu ilacı kullanırken hamile kalınırsa bebeğe zararı var mı? bana doktorum yok demişti ama yarın başka bir doktora daha sorucam. sende inşallah hamişsindir canım.a.s.

canım çok geç gördüm mesajı artık bundan sonra sık sık gelicem hamile değilim benim bu ilaçla hamile kalmam mucize olurdu ocaktan sonra gün aldım mikroenjeksiyon denemesi dediler bana başladığımda yazacağım hiç bir bilgim yok okudklarım dışında umarım hamilesindir kaydirigubbakcemile5

selam arkadaşlar bende kullandım bu ilacı altı ay ama gebelik oluşmadı adetlerim düzene girdi doktorum şimdi çatlatma iğnesi deneyecek iki ay olmazsa rahim filmi ve sonuca göre başka çözümler düşünecek bendede biraz şişkinlik ve sıkıntı yaptı ama hiç bırakmadım ilacı 21 gün içip 7 gün ara veriyorsun 7 gün içinde adet olmazsanız test yapıyorsunuz pozitif çıkarsa ne mutlu hepimize ama negatif çıkarsa 8.gün tekrar başlanıyor. hepimiz için hayırlısı olsun

X