CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

arkadaşlar ben 4 ay önce miyom ameliyatı oldum ve ameliyattan sonra adet miktarım azaldı,kontrollerde herşey normal çıktı bunun üzerine doktorum bana bu ilacı verdi,kanama miktarını arttırmak için.ancak ben ilacı kullanmaya korkuyorum çok yan etkisi var.en çok korktuğum yan etkisi ise kilo ve tüylenme...hadi kiloyu bişekilde veririm de tüylenirsem ayvayı yedim:18: 2senedir lazer epilasyona gidiyorum tam rahata erdim derken beni başlangıç noktama döndürmesin:KK43: kullanan arkadaşlar sizde de tüylenme ve aşırı kilo artışı yaptı mı acaba?ben sadece 1ay kullanacam(yani şimdilik doktorum 1 ay deneyelim dedi):KK58:

şu an ki durumunu merak ettim hamile kaldıın mı? çünkü ben de kullandığım için çok korkuyorum.5 yıldır kullanıyorum ve evlilik hazırlığı içindeyim.nişanlım da çocukları çom seviyo ilerde sorun yaşamaktan korkuyorum dönersen sevinirim bana.

arkadaşlar yeni katıldım aranıza bana mutlaka dönüş yapabilr misiN merak ettiğim konu çok fazla bu ilçla ilgili

arkadaşlar bende bu ilacı kullanıyorum biraz kilo yapıyor ama tüylenme yapmadı.ben 3 defa çikolata kistinden ameliyat oldum yapışıklıklardan dolayı 1 gün adet görüyordum.bu ilacı sadece 1 adet döneminde kullandım ve şuan 15 gündür kanamam kesilmedi.yan etkilerinde yazıyor gerçi.kadın dogum uzmanı gitmekten bıktım.7 yıldır gidiyorum. ara kanamalar yapıyormuş ilaç.gerçi çokta düzenli kullanmadım.doktor 1 hafta kullan 1hafta ara ver 1hafta tekrar demişti ama ben öyle kullanmadım onunda etkisi olabilir.birde adetim 12 gün önce geldi.bu durumla karşılaşan varmı acaba?allahım herkesin şifasını versin insallah.

Merhabalar;

ben buraya 1.5 sene sonra üye oldum takip ettim sürekli.3 yıllık evliyim cocuk ıstememe ragmen olmuyor.daha once yumurtalıklarındanda amelıyat gecırdım.20 gun gecıkmeme ragmen hamıle degılım.bugun doktora gıttım bu ılacı verdi.psikolojim çok bozuk umudumu yıtırmek ıstemesemde testler negatıf cıkınca perısan oluyorum...umarım bu ılac hem adetlerımı duzenler hemde hamıle kalmama sebep olur.sadece yan etkılerı cok agırmıs bu konuda benı bılgılendırebılırmısınız lutfen.sanırım destege cok ıhtıyacım var...

BU ilaci bende kullaniyorum..yan etkisi yok arkadawlar,her ilacda yazilan yan etki olmuyorki,,butun ilaclarda var yan etki onda gerek hic ilac kullanmayalim,ALEVCIM okudum burda bakin bende icdim bitdi ama adet gormedim 5 gun kecdi ama canim arkadawim alev soyledi ki oluyormuw boyle 8 9 gun cekiyor.sanada tewekkur ediyorum canim ablam Alev..buralardan hala kullanamiyorum sen yardimci olursun

Doktorum banada bu ilaçtan verdi. Ama ben her ay zamanınında regl oluyorum. Sadece kanama miktarım 2 aydır az oluyor. Bu şikayetle doktora gittim hormon testlerinden sonra Cyclo yazdı. Okudugum yorumlarda ve internetten araştırdığım kadarıyla her ay düzenli olarak adet görmeyenlere veriliyor bu ilaç. (Yanılıyorsam bilgilendirin lütfen) kafam çok karıştı :44: Benim gibi olupta bu ilacı kullanan var mı? Yani her ay regl olupta kanama miktarında azalma olmasından dolayı bu ilacı kullanan??

Doktorum banada bu ilaçtan verdi. Ama ben her ay zamanınında regl oluyorum. Sadece kanama miktarım 2 aydır az oluyor. Bu şikayetle doktora gittim hormon testlerinden sonra Cyclo yazdı. Okudugum yorumlarda ve internetten araştırdığım kadarıyla her ay düzenli olarak adet görmeyenlere veriliyor bu ilaç. (Yanılıyorsam bilgilendirin lütfen) kafam çok karıştı :44: Benim gibi olupta bu ilacı kullanan var mı? Yani her ay regl olupta kanama miktarında azalma olmasından dolayı bu ilacı kullanan??

cnm bu ilaç genelde adet düzensizliği olanlara veriliyo ben kanama az diye verildiğini ilk defa duydum ama belki hormon testinde bi sorun vardıysa ondan vermişte olabilir doktor

Merhaba hanımlar, ben 21 yaşımdayım ve yaklaşık 2 yıldır bu ilacı kullanıyorum. Diğer sayfalarda uzun süre kullanılmamasıyla ilgili bir seyler yazmışlar, bu konuda yanlışlık olduğunu düşünüyorum; çünkü ben ömrüm boyunca kullanmaya mahkum edildim. :)

Kendimden acemi arkadaşlar için sıkça sorulan yan etkilerle ilgili olarak, ben hiçbir yan etkisini görmedim. Sadece bir yerde göğüsleri büyütüyor yazıyordu, sanırım bu kısmı doğru; ama emin değilim. :) Kendi penceremden bakacak olursam kilo filan aldırmıyor. Zira ben kendimi bildim bileli aynı kilodayım. Cevap yazmadan önce aklımda bulunan çok şey vardı; ama şimdi hatırlayamadım. Yine de yeni başlayan arkadaşların sorularını yanıtlayabilirim. :)

Ve benden kıdemli hanımlara sormak istediğim birtakım sorular mevcut. Şimdi benim hipofiz bezlerimden kaynaklanan sorun nedeniyle normal koşullarla adet göremiyorum. Cyclo Progynnova sayesinde düzenli olarak adet görüyorum. Ilacı kullandığım sürece normal döngüyü yaşıyorum. Şimdi buna rağmen ileride bir çocuk sahibi olmak istediğimde illa tüp bebek tedavisi mi görmek zorundayım? Benim durumumda olup normal yollardan hamile kalan var mı diye merak ediyorum. :)

cnm bu ilaç genelde adet düzensizliği olanlara veriliyo ben kanama az diye verildiğini ilk defa duydum ama belki hormon testinde bi sorun vardıysa ondan vermişte olabilir doktor

Bende öyle biliyorum cnm işte hatta kafama çok takıldı araştırdım saatlerce bi allahın kulu az kanamadan dolayı almamış ilacı :/ kullanmadım hala içime sinemedi. Yan etkileride oldukça fazla zaten... Ben başka doktora daha görünsem iyi olacak. Ayrıca FSH degerim 7 çıktı yüksek dedi halbuki referans aralıkları içindeydi :S iyice kafam karıştı :44:

Bende öyle biliyorum cnm işte hatta kafama çok takıldı araştırdım saatlerce bi allahın kulu az kanamadan dolayı almamış ilacı :/ kullanmadım hala içime sinemedi. Yan etkileride oldukça fazla zaten... Ben başka doktora daha görünsem iyi olacak. Ayrıca FSH degerim 7 çıktı yüksek dedi halbuki referans aralıkları içindeydi :S iyice kafam karıştı :44:

canımmm bence sen bi doktora daha görün hemen başlama oda bu ilacı verirse kullan tatlım :)

Her doktor farklı birşey söylüyor birinin dediği diğerini tutmuyor.Ben de kullandım ilacı 2 ay ancak bıraktıktan sonra eski düzensizliğime geri döndüm..Umarım herşey düzene girer gerçi stres de etkiliyor adet döngüsünü

arkadaşlar merhaba
4 aylık evliyim. ertesi gün hapı kullandım ve sonrası 2 ay boyunca aralıksız kanamam oldu. dün doktora gittim ve muayene sonucu cyclo-progynova kullanmamı önerdi. yorumları okudum herkes adet görememe sıkıntısıyla bu ilaca başlamış. acaba yanlış ilaç mı kullanıyorum diye tereddütlerim oluştu. herneyse gittiğim doktora güveniyorum fakat sormak istediğim bu ilacın yan etkileri herkeste gözüküyor mu
yani iştah mı açıyor yoksa sahiden kilo mu aldırıyor? ve hap bittiğinde sağlığa geri kavuşuluyor mu.
benimle aynı dertten muzdarip olan arkadaşlar veya bilgisi olanlar varsa acil cevap bekliyorum.
teşekkür ederim şimdiden.

arkadaşlar merhaba
4 aylık evliyim. ertesi gün hapı kullandım ve sonrası 2 ay boyunca aralıksız kanamam oldu. dün doktora gittim ve muayene sonucu cyclo-progynova kullanmamı önerdi. yorumları okudum herkes adet görememe sıkıntısıyla bu ilaca başlamış. acaba yanlış ilaç mı kullanıyorum diye tereddütlerim oluştu. herneyse gittiğim doktora güveniyorum fakat sormak istediğim bu ilacın yan etkileri herkeste gözüküyor mu
yani iştah mı açıyor yoksa sahiden kilo mu aldırıyor? ve hap bittiğinde sağlığa geri kavuşuluyor mu.
benimle aynı dertten muzdarip olan arkadaşlar veya bilgisi olanlar varsa acil cevap bekliyorum.
teşekkür ederim şimdiden.

adetini düzne sokmak ıcın vermıs doktor. hapı kullan tam 28 gun sonra adet görüceksin. ben bı kere kullandım. 1 ay sadece tam 28 gun sonra adet gördüm. sureklı kulanmadıgım ıcın yan etkısı hakkında bısey dıyemıcem canım. ben adet duzensızlıgı ıcın kullanmıstım bu arada. kullandıgım zaman dedıgım gıbı 28 gun sonra adet gordum fakat bıraktım tekrar aynı 2-2.5 ayda bır adet görüorum

cnm bende bu ilacı az kanamadan dolayı kullanıyorum ve kullandıgım sürece çok güzel adet oluyorum.kullanmadıgım zaman çok az oluyorum bende az adet olma şikayeti ile gitmiştim.ilk ay yanlış anladıgım için yanlış kullandım ve adetim çok uzun sürdü...ama düzenli içince faydasını gördüm.

arkadaşlarr,bütün yapılan yorumları okudum bende bu ilaca başlıycam,ama anlamadığım tek şey bu hap iştah mı açıyor,yoksa direk kilo mı yapıyor,kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi çok korkuyorum kilo almaktan :KK43:((

arkadaşlarr,bütün yapılan yorumları okudum bende bu ilaca başlıycam,ama anlamadığım tek şey bu hap iştah mı açıyor,yoksa direk kilo mı yapıyor,kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi çok korkuyorum kilo almaktan :KK43:((

mrb..
bu ilaca başlamamın 4. ayı bnm...adet düzensizliği yüzünden başladım ve kullandığım süre içinde günü gününe adet oldum..aslında bende pek bi yan etkisi olmadı hatta hiç olmadı ve sanırım bünyeden bünyeye göre değişiyormuş etkileri..o yüzden herkesin söylediklerine pek takılmamak lazım..aynı etkileri illa sende göreceksin diye birşey yok...

anladım canım çok teşekkür ederim umarım bendede seninki gibi olur...[/QUOTE

umarım öyle olur cnm..

buarada benim sormak istediğim birşey var..geçmiş sayfaları okudum ama kafam karıştı.ben bu ilacı hem adetim hem de yumurtlamam düzene girsin diye kullanmaya başladım.4 ay kullan dedi bana doktorum ve bırakmama izin vermedi yumurtlamanı düzenliyor diye..ama kullandığım süre içinde korunmuyorum ve gerçekten bebek için deliriyorum ama maalesef şuana kadar pek bi sonuç alamadık...ilaç açıkçası şüphelendirdi beni onun bi etkisi olabilir mi diye düşünmeden duramıyorum..çünkü ben 2 kez gebe kaldım hem de hiç uğraşmadan,istediğim ay kalabildim..allah kucağıma almayı nasip etmedi ama olsun diyorum şimdi tekrar istiyorum ama olmuyor..yani kafam çok karışık anlayacağınız ilacın mı kötü etkisi oldu yoksa çok mu stres yapıorum çözemedim.....

canım bekarım ben bilmiyorum o yüzden hamileliğe etkisi nedir bu ialcın ama en kısa sürede allah sana da bebeğini kucağını almayı nasip eder inş

anladım canım çok teşekkür ederim umarım bendede seninki gibi olur...[/QUOTE

umarım öyle olur cnm..

buarada benim sormak istediğim birşey var..geçmiş sayfaları okudum ama kafam karıştı.ben bu ilacı hem adetim hem de yumurtlamam düzene girsin diye kullanmaya başladım.4 ay kullan dedi bana doktorum ve bırakmama izin vermedi yumurtlamanı düzenliyor diye..ama kullandığım süre içinde korunmuyorum ve gerçekten bebek için deliriyorum ama maalesef şuana kadar pek bi sonuç alamadık...ilaç açıkçası şüphelendirdi beni onun bi etkisi olabilir mi diye düşünmeden duramıyorum..çünkü ben 2 kez gebe kaldım hem de hiç uğraşmadan,istediğim ay kalabildim..allah kucağıma almayı nasip etmedi ama olsun diyorum şimdi tekrar istiyorum ama olmuyor..yani kafam çok karışık anlayacağınız ilacın mı kötü etkisi oldu yoksa çok mu stres yapıorum çözemedim.....

canım bu ilaç kimi doktorlar demesede hamile kalmayı kolaylaştırıyo çünkü hormon dengeliyo ama hamile kaldığın an kesilmesi gerekiyo zararlı çünkü

X