Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bende kazen in bildirimi üzerine geldim kilo sorunum var neler yapabilirim daha önceden zayıflamıştım ama geri aldım artık sağlıklı olmak istiyorum
Boyum 168
Kilom 76

505. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-135#post-50179651

Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL

• Takım yönetim kadroları olarak Karar Defterindeki kurallara hakim olunuz.
  • Takım listelerinizde üyelerin nicklerini olduğu gibi yazmaya lütfen özen gösteriniz.
  • Yeni üyelerinizin yarışma geçmişini, gerek sonuç listeleri gerekse diskalifiye topiğinden araştırınız.

ANALİZ DÖNEMİ NOTLARI

14. TAKIM : Karne notu 34 olduğu için sınıfı geçemedi, bir sonraki analiz döneminde başarılar diliyoruz. Analiz raporu:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-38#post-50172007

Takımların genel sonuçlarını içerir liste ektedir:
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...analiz-raporlari.267230/page-38#post-50173293
Ocak-Şubat 2017 dönemi analizlerinde ilk üçe giren takımları tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.
BİRİNCİ: 9. TAKIM
İKİNCİ: 7. TAKIM
ÜÇÜNCÜ: 5. TAKIM

ETAP NOTLARI

6. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 6. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

10. TAKIM
88prenses22 ile ilgili olarak;
Yeni üye olarak bildirim listenizde yer alan üye, 2.takımda yarışmaktayken 89,4 kilo ile 487. etapta izne ayrılmıştır.
Yanılma ihtimalime karşı, bilgiyi teyit ederek sonuç listelerini lütfen düzenleyiniz.

14. TAKIM
kova01 ile ilgili olarak;
Giriş kilosu: 74,9 Hedef: 59
Bu verilere göre karne hedefi tutmuyor. (%78,60)
Biliyorsunuz ki; minimum %80 olmalı.
Yanılma ihtimalime karşı, bilgiyi lütfen teyit ediniz.

ETAP BİRİNCİSİ

Yarışmamız 505. Etap birincisi; 7. Takımdan vorones arkadaşımızdır.

Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

sevgili bahar daha önce hedef kaptanım listeyi ekleyince yazmıştım 14. tk sarraf isimli üyenin bilgilerine bakarmısın bir problem var

sevgili bahar daha önce hedef kaptanım listeyi ekleyince yazmıştım 14. tk sarraf isimli üyenin bilgilerine bakarmısın bir problem var
1. yanlislik uye 76.1ile izne ayrilmis fark 6.7 olmali
2.yanlislik 505.etaptayiz uye bildirimsiz ayrilmis kilo 11e bolunmeli
3.eksiklik uye izne cikarken saglik sorununu bildirmemis kilo vermesi beklenmeli arti olarak listeye alinmamali(sahsi fikrim)

kaptinn kaptanim

kızlar sanırım benden önce tartı problemi varmış kova01 in +3 kilo eklenmiş

***14.TAKIM 465. ETAP*** BEŞİNCİ
kova01 (69.2/68.8/0.4/%0.58) tartı değişiminden kaynakli +3.2 başlangıç kiloya eklendi

bununla beraber hesaplayınca mezun oluyor diye cıkmıştı bende ama eğer yüzdesi tutmuyosa bi süre daha yarışması gerekir evet.

sarrafta izine ayrıldıktan sonra sağlık problemleri çıkmış içtiği ilaçlar yüzünden kilo almış bi kısmını vermişti zaten 2 hafta içinde ama eğer bununla ilgili bi kural yoksa ben takıma almak istiyorum eğer izine ayrıldıgı kiloya dönmesi gerekiyorsa ona göre bekleticem.

bu hafta listede cok fazla değişiklik oldu karıştırdım biraz sanırım hatalarım affola

canim sarrafin izne cikis kilosu 76.1 84demissiniz listeye alsan bile listeyi duzenlemelisin yeniden siralamayi degistiriyorsa sonuc listesinide duzenlemelisiniz

Ellerine sağlık canım
Ellerine sağlık tatlım..
Listeleri alıp kaçayım ben.
Teşekkür ederim balımm.

kızlar sonuc listesinde düzenlemeyi yaptım umarım başka sorun çıkmaz
canım sarrafın aldığı kg 6-7 kg ben bu şekilde olan arkadaşlarımı listeye almıyorum verene kadar diye çünkü sağlık sebebiyle izne ayrılmamış diğer kaptan arkadaşlarım bu konuda ne derler bilmiyorum ama bu şekilde listeye girmek için bekleyen ve düzenli olarak menülerini yazan arkadaşlarımız olmasına rağmen bu suistimale açık bir konu çünkü
daha önce bu durum olmasın diye izinliyken kg alan arkadaşlar listeye girmek için bekliyorlar bana göre bu yapılan bir haksızlık diye düşünüyorum

Sana katılıyorum cnm
Sarrafta durum böyle olmasa bile
Her izine çıkıp kilo alan, ilaç aldım,hastalıktan vs.diye listeye alınırsa bunun önüne geçilemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…