Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

K Kazen atarlı hatunlara denk gelirsin diye nasılda özenerek güzel mesaj yazıp yollamışsın kilo probleminiz yok biliyoruz ama diye ahh ahh keşke kilo problemi olmasa bu topikleri sular seller gibi bilirim ben (obez olunca haliyle biliyor insan:))))
yarışmalar beni nedense kötü etkiliyor stres yapıyor takip ediyorum ama katılmıyorum

ayy ikiz bebişlerallah sağlıklı ömürler versin
kilo aldığın dönem de stres üzüntü yaşadın mı duygusal bir boşluk oldu mu eğer herhangi bir sağlık sorunu yoksa troidler veya alınan ilaçlar hariç sebep duygusal boşluğu doldurma amaçlı acıkmadan yemek yemektir farkın da olmadan almışsındır 4 kiloyu seni mutsuz eden şeylerden kurtulduğun zaman kendi kendine gidiverir o 4 kilocuk
benim en az 20-25 kilo vermem lazım veriyorum da ufak ufak

Birkaç aydır arkadaş aktivitelerinden dolayı öğrendim ben de.Önceleri Ausencia , aeben , @nananais (7.takımdalar) ne yapıyorlar diye okuyordum.Ama gördüm ki çok faydalı bilgiler de yazıyorlar,birbirlerini motive ediyorlar,hoş sohbetler yapılıyor,güçlü dostluklar kurulmuş,çok etkilendim.Arada bir cee eee yapıyorum .Bu arada problemim var.(5 kilo)

valla ben yeniyim o yüzden şu 5 kişilik grup muhabbetini yapamıyorum ama yaklaşık 8 aydır haftanın 3 günü plates yapıyorum 53 -54 kilo ile başlaım ve şuan 46 kiloyum boyumda 1.63 :)

ay bende katılsammm kendimi durduramıyorum şiştim yine
K Kazen kilo problemim olmaz mı ya ayıpsınnn, her kadının olduğu gibi benim de var maaleseee

valla ben yeniyim o yüzden şu 5 kişilik grup muhabbetini yapamıyorum ama yaklaşık 8 aydır haftanın 3 günü plates yapıyorum 53 -54 kilo ile başlaım ve şuan 46 kiloyum boyumda 1.63 :)
ooo boyuna göre kilon baya az platesi sıkılaşmak için yapıyorsun değil mi ..
beni tanımıyorsun ama o güzel endamınla bu gün dışarıya çıkarsan daha bir özgüvenle mutlu mutlu benim için de gez be gülüm beni ikiye bölsen bir yarım senin kadar eder anladın değil mi sen beni :))

İlk başlarda zayıflamak için yapıyordum ama şuan sıkılaşmak ve hatlarımı belirginleştirmek için gidiyorum tavsiye ederim cidden ben pek işe yaramaz yaa diye başlamıştım ama sonuç aldıkça bırakamadım bir türlü :) haha çok tatlısın önemli olan insanın kendini iyi hissetmesi bence sen tatlı dilinle herşeyi kapatıyosundur

Evet canım sadece sporla ve ekmeği kesmemle bunu her öğün için kestim kahvaltıda sadece 1 dilim onun haricinde herşey yiyodum ama abartmadan mesela ben pirinç sevmem onun yerine bulgur pilavı yerim ondanda 4 yemek kaşığı , sadece sporla zayıflanıyor Zerosima

tstlım listede olmak zorunda değilsin
Takımlarda liste dışı devam eden arkadaşlarımızda var
Takıma dahil olmak bile insana başka bi disiplin sağlıyor

Ahahaaa kazen kilo problemim var hem de 10 kilo...göbek aldı başını gidiyor...yaz bağıra bağıra geliyor

ay bende katılsammm kendimi durduramıyorum şiştim yine
K Kazen kilo problemim olmaz mı ya ayıpsınnn, her kadının olduğu gibi benim de var maaleseee

K Kazen çok naziksin ama maalesef KILO PROBLEMIM VAR HEM DE 10 KILO
Kızlar isterseniz 3.takıma gelip zayıflamaya başlıyabilirsiniz :)

gülüm sen de işe yarar da 97 küsür kiloya plates pek işe yaramaz önce kilo düşmek lazım :))
ben kendimi şimdi iyi hissetsem de şimdi 37 yaşındayım oğlum nisan da 16 olacak bu çocuk büyüyüp evlenecek oğlumun düğünün de kilodan dolayı hasta olup kenar da mı oturayım torunum olursa onunla oynayacak gücüm olmadan 70 lik nine gibi kenardan mı izleyeyim tek çocuğum var sorunu olursa annem hasta üzmeyeyim diyip benimle paylaşmayıp kendi kendine mi çözmeye çalışsın v.s. gibi şeyleri düşünüyorum benim sağlıklı güçlü olmam lazım troid bezim yok ameliyatla alındı fibromiyalji den dolayı her gün ağrılarım oluyor tedavisi de yok ee ben öleyim miii :))
hahaha elbette ölüm hariç her şeye çare bulunur ben de platessiz sporsuz kas kütlemi arttırıp fibromiyalji ağrılarını azaltmaya güçlenip çamaşır sepetini ellerim kasılıp kitlenmeden kaldırmaya karar verip ev de çalışmaya başladım plank şugart yada nasıl yazılıyorsa işte ondan yapmaya su şişeleri ve plates lastiğiyle kol kaslarını çalıştırmaya başladım şükür güçleniyorum ama senin gibi harika bir vücuda sahip olmak için çooook uzun yolum var sen kendini her mutsuz hissettiğin de beni hatırla sağlıklıyım ideal bedendeyim de kendi kendine ve çoook mutlu ol

ben bir ara akrebin takıma girdim liste yapması yüzde hesaplaması falan vardı kızlar allah var çok iyilerdi ama bana o liste yapması ve benim eksi çıkamamam zor geldi oradakileri de kötü etkilerim diye müsade isteyip çıktım liste de olmak zorunlu değilse ben bir daha göz atayım :)
ben zaten haydi yine yeniden adlı günlükteyim sadece yarışmalara ayak uyduramıyorum
ahh mefkurem ahh bir zaman gelecek ben de senin gibi başardım diye yazabilecek miyim acaba sen de gönül kahramanlarımdansın :)

Yaşınız çok genç daha ben size söyle söyleyeyim 60-65 yaşındaki insanlarla birlikte ben platese başladım benim kilom 54
tü fakat aşırı yağlanmam vardı 54 kiloydum ama ne belim vardı ne bacağım bildiğiniz kütüktüm valla düz bir kütük belsiz olanından :)) o 65 yaşında ki teyzelerim topların üstünde artistlik hareketler yaparkenben topla yuvarlanıyodum 10 dk da perte çıkıp 50 dk boyunca ah vah larla dersi tamamlıyodum bu iş sabır işi cidden sabretmek lazım öyle hemen başladım ee hani kilo vermiyorum dememekte lazım ilk 1 ay hiçbir şey kaybetmiyosunuz verseniz bile verdiğiniz ödem yada su ama 2 ayın sonunda ile vücudunuz toparlanıyo yahu benim belim varmış bee duyosunuz ve o gazla devam ediyosunuz spor işi sabır gerektirir ilk 4 ay ciddi bir fark göstermez ama 5 ayda vaay anasını harbi seksi kadınmışım ben diyosunuz yılmamak lazım işin özü aslında kiloyu çırpıp öyle başlayayım değil çünkü plates tüm kasları çalıştırıyo ve emin olun spor salonunda tek başınıza ne kadar çalışırsanız çalışın etki etmiyor ( Denemeyle buda sabittir şöyle ki üni zamanımda çıtır hatunlara özenip yazıldığım ve benim koca götüm ve ev kızı topumuzumla koşu bandında koştuğum karşı tarafta kaslı erkeklerin squatlı götleri kestiği bir ortamda maksimum 1 hafta dayana bildim ve sonuç üzerine sinir krizinden 2 kilo daha aldım ) o yüzden yılmayın rahatsızlığınızı tam olarak bilememekle birlikte geçmiş olsun diyorum ilk başlarda plates hareketleriyle başlayamasanız bile fizik tedavii hareketlerine bakabilirsiniz çok benziyo zaten hareketler onunla 1 ay bounca kaslarınızı çalıştırın daha sonra plates hareketlerine başlayabilirsiniz yada hanımların gittiği plates kursuna yazılabilirsiniz :9 ay çok yazdım çenem açıldı surçi lisan ettiysem affola

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…