Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sana katılıyorum cnm
Sarrafta durum böyle olmasa bile
Her izine çıkıp kilo alan, ilaç aldım,hastalıktan vs.diye listeye alınırsa bunun önüne geçilemez

evet haklısınız hastalık nedeniyle kilo aldıgı için sorun olmaz diye düşünmüştüm bide bi kaç kez sordum kimse kesin olarak sisteme giremez ddemeyince bnm insiyatifimde herhalde diye düşündüm. ama diyosanz ki bu kural ihlali olur düzen bozulur tabikide beklemeye alırım

canım o zaman listeleri yeniden düzenlemen gerekiyor cnm

toplight seaBahAR Üyemiz 88prenses22 izinli olduğu dönemde hamile kalmış sonrasında düşük yaşamıştır
Izine ayrılırken sağlık sorunu olmasada sonrasında hamilelik gibi özel bi durumu söz konusu olunca ekstrem durum 1 e girdiğini düşünüyorum. Bu yüzden Üyeyi fazla bekletmeden listemize dahil ettik.

Son düzenleme:
Canım arkadaşın hamilelik durumu sadece 15 günü geçmiş bir durumdan ibaret ve bu da bundan 2 hafta öncesine ait bir durum ama izne ayrıldığı dönemse epey uzun bi süreç. Kaldıki 15 günlük geçen regl süreci ve sonrası regl olunması hamilelikle alakalı özel duruma bile girmez.
Not. Daha önce üye bendeydi.

akrep kaptanım yazdıktan sonra geçmiş mesajları okudum üyen zaten şzin dönüşü kg su fazla olduğu için listeye giremeden 2.tk yarışmış bir süre sonrasında tk değiştirmiş o yüzden onu da listeden çıkartman gerekiyor kg fazlası hamilelik öncesine ait[/QUOTE]

Üye editöre sordum izin verdi dedigi icin bende Takima aldim. Gereken düzeltmeyi sonuç listesinde yaparim.

sevgili bahar daha önce hedef kaptanım listeyi ekleyince yazmıştım 14. tk sarraf isimli üyenin bilgilerine bakarmısın bir problem var
Konuyu bir çok kişi konuşmuşsunuz, problemin beni ilgilendiren bir noktası var mı hala.. mesajları okumadım.

Tartı değişikliği kaynaklı eksilme veya artış, biliyorsunuz ki her zaman giriş kilosuna birebir yansıtılır ki verilen kilo doğru olarak hesaplanabilsin.
Raporda verdiğim başlangıç kilosu da zaten tartı değişim artışının eklenmiş hali.

sevgili bahar sarraf isimli üye sorunu halledildi 10. tk daki 88prensesle ilgili sorunda çözülmek üzere tamamen sorunlar çözülünce performans raporunu hazırlarım

Üye editöre sordum izin verdi dedigi icin bende Takima aldim. Gereken düzeltmeyi sonuç listesinde yaparim.
cnm takım değişikliği hiç bir zaman problem olmaz ancak takıma yeni üye alırken daha önce yarışmış mı diskalifiye mi değilmi bunlara dikkat edilerek listeye almamız gerekiyor hepimiz zaman zaman unutuyoruz dalgınlığımıza geliyor ama yeri gelmişken yazayım özellikle yeni kaptan arkadaşlar katılan üyelerin geçmiş msjlarına bakarsa ben şahsen öyle yapıyorum daha az hata yaparız bu konularla tekrar tekrar ilgilenmeyiz

Çok teşekkür ederim kaptanım..
Nasıl kolay bulurum diye düşünüyordum ben de..

Merhabalar, 58 ile hamile kaldim 82 ile dogum yaptim ve kizim 9.5 aylik bu sure zarfinda sadece 8 kg verebildim. Zaten oda dogumda gitmisti. Suan 74.5 kiloyum ve bugun rejime basladim. Benide bu yarismaya dahil eder ve kisaca bilgi verir miziniz?

Çok teşekkür ederim kaptanım..
Nasıl kolay bulurum diye düşünüyordum ben de..
camnım diskalifiye üye için diskalifiye bölümünde arama yaptırabilirsin bir de mutlaka sonuç listeleri topiğinde arama yaptırarark üye geçmişini tesbit edebilirsin en uğraştırıcı olan kısmı ise üyenin eski mesajlarını tek tek okuyarak bulursun takıldığın bir şey olursa yardımcı olurum

Değerli arkadaşlar 21. Tur /7. hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir. 8. takım ve 14. takım için son bir şans bu hafta sonuç listesi hazırlama cezasının iptal olmasını istiyorlarsa bu hafta dereceye girmeliler her iki takımında 2 adet sarı kartı bulunuyor maalesef

Tekrar çok teşekkür ederim canım

ellerine saglik kaptanim

Ellerine sağlık canım.

puff valla temam kuzum bu şansı cok iyi kullanıcaz inşallah cok teşekkürler.

ellerine sağlık bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…