Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili arkadaslar
410,etapta yeni üye olarak takıma gelen üyemiz gizembüşra 412, etapta sağlık problemleri nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı.
uzun zamandır bizimle birlikte ama listeye alamadık kurallar gereği...Yeniden listede olabilmesi için desteğinize ihtiyacım var.
1. takım EVET/HAYIR
2. takımEVET/HAYIR
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET/HAYIR
7. takımEVET/HAYIR
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET/HAYIR
seabahar EVET/HAYIR

Sevgili arkadaslar
410,etapta yeni üye olarak takıma gelen üyemiz gizembüşra 412, etapta sağlık problemleri nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı.
uzun zamandır bizimle birlikte ama listeye alamadık kurallar gereği...Yeniden listede olabilmesi için desteğinize ihtiyacım var.
1. takım EVET
2. takımEVET/HAYIR
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET/HAYIR
7. takımEVET/HAYIR
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET/HAYIR
seabahar EVET/HAYIR

Arkadaşlar iyi geceler. Ben uzun zamandır yokum biliyorsunuz takımı zeyzey ve ebrulim e bırakmıştım ikiside iki haftadır izindeler o yüzden iki cumadir listeyi ben hazırladım tabi oda yarım yamalak oldu. Sonuç listesi hazirlama sırasını 7. Takımla degismisler bu hafta sira 4.takimda ama ben telefondan girmek durumundayım evimi topladigim için pc yok. Sonuç listeleri ni hazairlayabilecek bir kaptan arkadaşım varmı çok rica edicem.takimda yazdım ama uyelerin çoğu yeni. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Sevgili arkadaslar
1. takım EVET
2. takımEVET/HAYIR
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET/HAYIR
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET/HAYIR
seabahar EVET/HAYIR

Sağlık sorunları olunca boynumuz kıldan ince 6.takım olarak arkadaşımıza başarılar dileriz

Kolay gelsin gogocum

Çok teşekkür ederim sweetcim yine Hızır gibi yetistin eline emeğine sağlık hakkini helal et lütfen çok Saolasın.

Kolay gelsin gogocum
Saol canım inşallah tasinalim bitsin bian önce hayirlisiyla.
eline sağlık sweet cim bende 7. takım yağacak zannedip onlara msj bırakmıştım şimdi gogonun msj nı da görünce yapayım diye gelmiştim ama sen hazırlamışsın
Saolasın toplight cim sweetcim yapmış listeleri.

Sevgili arkadaslar
1. takım EVET
2. takımEVET/HAYIR
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET/HAYIR
seabahar EVET/HAYIR

Sevgili arkadaslar
1. takım EVET
2. takımEVET/HAYIR
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

Sevgili arkadaslar
1. takım EVET
2. takımEVET/HAYIR
3. takımEVET
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

Sevgili arkadaslar

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

Diskalifiye ile giden üyelerin geri dönüşü için oylama yapılıyor, doğru. Bir de takımdaki üye sayısı için gerekli hallerde oylama yapma hakkı var. Ki her ikisi de karar defterimizde açıkça yazıyor.

Ancak burada durum, ayrılan üyenin 6 ay süre ile yarışmaya dönemeyeceği kuralı kapsamında. Bu bir kural.
Kural değişmedikçe, yani değişmesi için oylama yapılmadıkça karar defterindeki yazılı kural geçerlidir.
Konuya dair oylama yapma hakkına dair herhangi bir bilgi de defterimizde yoktur.

Karar defterindeki her husus için yeri geldikçe oylama yapacaksak ve oylamalar %99,9 karar dışı uygulamayı başlatacaksa karar defterinin anlamı ne?

Yanlış ve/ya eksik düşünüyorsam beni uyarın.

Ellerine sağlık sweetcim..
Ben de listeleri alayım. Yavaş yavaş görevimi yapayım.

baharcım. haklı olabilirsin. ama bendede ailevi durum nedeniyle erkenden ayrılmak zornda kalan bir uye var. gerçekten istemeyerek gitti , ve geri döndugunde oylama yapmayı dusunuyordum. aslında keyfi ayrılmayan uyeler için bu oylamayı yapıyoruz sanırım o yuzden ben olumlu oy kullandım, çünki ayrılan kişininde elind eolmayan durumlar söz konusu olabiliyor. bilemem ama takım kaptanı insiyatifinde oylama ile ( zorunlu ayrılan uyeler için) oylama yapsak bunuda karar defterine belirtsek olamazmı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…