Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Uygundur tatlım,1.takımdan sevgiler

7.rakım adına Bizim için de bi sorun yok toplight kaptanım...ama yalnış hatırlamıyorsam oylama yapmak gerek kuzum...

Ellerine emeğine sağlık Baharcım

6.Takım adına sorun yok Şahnurcum herkesin 2. bir şansı olmalı arkadaşımıza başarılar dilerim

Uygundur tatlım,1.takımdan sevgiler

7.rakım adına Bizim için de bi sorun yok toplight kaptanım...ama yalnış hatırlamıyorsam oylama yapmak gerek kuzum...

Ellerine emeğine sağlık Baharcım

6.Takım adına sorun yok Şahnurcum herkesin 2. bir şansı olmalı arkadaşımıza başarılar dilerim
teşekkür ederim arkadaşlar
aynur cum oylama şekline çevireyim o zaman

363. etapta 3 kez kg bildirmediği için diskalifiye olan ameliaa arkadaşımızın yeniden listeye girmesi için uygun görüşlerinize ihtiyacım var
1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET/HAYIR
14. takımEVET/HAYIR
seabahar EVET/HAYIR

363. etapta 3 kez kg bildirmediği için diskalifiye olan ameliaa arkadaşımızın yeniden listeye girmesi için uygun görüşlerinize ihtiyacım var
1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET/HAYIR
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

9, takımdan sevgilerle...

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

3. Takım adınada sorun yok

Geçen hafta listeyle arkadaş ilgilrnmişti watsaptan son şans verelim diye konuşmuştuk ama ayrıldı yazılmış karışıklığa denk geldi sanırım, bu haftada bildirim yapmadı ayrıldı olarak kalabilir

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET

Not: Tek hayır oyu ile geri dönemeyeceğini bildiğim için, mecburiyetten evet oyu kullanıyorum. Üç hafta haber vermeden kilo bildirmemiş olma sebebi ile diskalifiye edilmiş, dilerim aynı durum tekrarlanmaz.
Oyum emanettir, iyi bakın.

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET

moni ve gogo2405 kaptanlarım sadece sizin oylarınız kaldı yarın listeye girecek eğer uygundur derseniz takımlarınıza da mesaj bıraktım ama maalesef geri dönüş olmadı olumlu ya da olumsuz olarak oyunuzu kullanırsanız sevinirim

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET

Günaydin kizlar..kaptan ve kaptan yardimcisi olmayinca kendimiz basimizin caresine bakiyoruz veya diyer gruplardan yardim istiyoruz...yani bilmiyorum ben oy versem olurmu

Canım sanırım sende benle aynı fikirdesin Bizim takım adına oy verelim gitsin sonuçta Moniciğim zaten imkanı olsa gelip karar verirdi üstelik oda yüreği güzel biri ve eminim oda bir şans daha verirdi

Günaydin kizlar..kaptan ve kaptan yardimcisi olmayinca kendimiz basimizin caresine bakiyoruz veya diyer gruplardan yardim istiyoruz...yani bilmiyorum ben oy versem olurmu

Canım sanırım sende benle aynı fikirdesin Bizim takım adına oy verelim gitsin sonuçta Moniciğim zaten imkanı olsa gelip karar verirdi üstelik oda yüreği güzel biri ve eminim oda bir şans daha verirdi
teşekkür ederim kızlar

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET

Bizde oyumuzu kullandık inşallah arkadaşımız tekrar listeye dahil olunca daha bir azimle ilerler ve hedefine ulaşır

Duyduk duymadık demeyin..
Benim yüreğim kötü..

bahar cım sana bu hafta aşırı iş çıkaracağım ama karar defterine bi bakayım ben 2008 den beri hiç mezun olamadım nerdeyse 3 aydır da 65 civarı takılıp kaldım aşağıya inemiyorum artık mezun olayım da bi karne alayım diyorum umarım çok zor olmaz benim karnemi hazırlaman sanırım şu an listedeki en eski eleman en uzun süre kalan benim

E ben şimdiden başlayayım hazırlamaya o halde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…