Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

bahar cım kesinlikle sana katılıyorum bu oylsmaya işk evet oyunu ben verdim 9. takımdan sonra diskalifiye olayında 6 ay geçmesi gerektiğini maalesef unuttum ama burda diğer kaptan arkadaslarıma da biley söylemek istiyorum yeni gelen üyenin 2 ay izne ayrılmaması oylaması yapılırken ben bu uygulamaya hayır oyu kullanmıştım çünkü bana göre bu adaletsizdi ama çoğunluk evet dediği için maalesef bugün yaşadığımız olay başımıza geldi
kaptan arkadaslarım karar defterine işlenecek bir konu olduğu zaman lütfen sadece o anlık değil başımıza gelebilecek daha sonraki durumları da düşünerek oylamaya katılalım bir de bu tarz oylamalarda oyçokluğu değil oybirliği ile oy kullanalım diye sesli düşünüyorum sizlerin bu konu ile ilgili düşüncelerinizi öğrenmek şsterim

Bir kez daha genel işleyişi hatırlatmak istiyorum:

Karar defterindeki her karar gelmiş geçmiş takım kaptanlarının kullandığı oylarla oluşuyor.

Bu kararlar istenildiği zaman, isteyen yarışmacı tarafından yeni bir işleyiş önerisi ile oylamaya sunulabilir ve oylama sonucuna göre değiştirilebilir.

Sonuç olarak her karar, oylama yapılarak değiştirilene kadar kalıcıdır, bütün uygulamalar için esastır.

Not: Oylamalara hiç katılmazken, bu sene aldığım bir kararla kendimi de ekledim. Bu kararımı izninizle geri çekiyorum. İşleyişte çıkan sorunlarla siz birebir yüzyüze kalıyorsunuz. Ancak ben daha sistematik ve geniş açıdan bakıyorum. Bu nedenle de sizlerin oylama yapması çok daha doğru.

Bundan sonraki oylamalara beni dahil etmeyiniz.

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-109#post-41979983
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
1) Performans uygulaması 14. tur / 2. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-12#post-41984196

2) Takım analizleri bu hafta başlıyor.
Her takım için analiz başlangıç etabı, bir önceki analizlerin son etabı olacaktır.
424. etap: 1. ve 2. takım
425. etap: 3. ve 4. takım
426. etap: 5. ve 6. takım
427. etap: 7. ve 8. takım
428. etap: 9. takım
429. etap: 14. takım ve Analiz genel sonuçları

1. TAKIM
1) Yukarıda bahsettiğim gibi bu hafta sizin takımın analizini yapacağım için kısa sürede cevaplamanızı rica ediyorum.
maviaşk la ilgili olarak;
Bendeki genel listede aynı isimde bir yarışmacı var. Bilgileri şöyle:
2010 yılında 62,2 kilo ile üye olmuş.
8. takımda yarışmaktayken, 350. etapta 53,2 kilo ile izne ayrılmş.
Aynı yarışmacı olup olmadığını iletir misiniz? Eğer aynı üye ise lütfen gereğini yapınız.
Tabii buna bağlı olarak benim de bir çok düzeltme yapmam gerekecek.

2) Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 1. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

5. TAKIM

1) Bildiriminize dayanarak; kollontai adlı üyenin kilosunda tartı değişimi kaynaklı 2 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 70 kilodan 72 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

2) 5.Takım üyelerinden toplight mezun oldu.
Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-48#post-41987621
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

9. TAKIM

9.Takım üyelerinden Syes mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-48#post-41992475
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

14. TAKIM

14.Takım üyelerinden Fulias mezun oldu.

Daha önce mezun olduğu için karne hazırlanmamıştır.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 424. Etap birincisi; 1. Takımdan maviaşk arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
14. Takım : 1 Ceza Puanı (404. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Toplight kaptanım yeni üyelerin 2 ay izne ayrılmaması konusunda hala aynı şekilde düşünüyorum ki benim takımımda da aynı şekilde bir üyemiz var .Fakat yeni üye takıma girene dek zaten bir ay geçiyor. 3 kez bildirim yapmadı hakkı var sonrasında izne ayırırsan diskalifiye durumu sözkonusu olmaz tabii üyeyi yeterince tanıdıysak ve mecburi izinler söz konusu ise Ki geldiklerinde 2 ay izin kullanamama durumunu hatırlatıyoruz bitanem ben kararımın arkasındayım Bu arada mezuniyetini tebrik ederim Umarım bir daha kilo problemi yaşamazsın tatlım

seaBahAR etap raporu için ellerine emeğine sağlık güzel yüreklim

Ellerine sağlık baharcım.7 takımdan asfarovski arkadaşım 55olan hedefini 60yapmak istiyor.80kilo ile başladı,şimdi 70lerde.mümkün mü bu?

sweet cim ben yanlış mı anladım tatlım yeni üyenin listeye girdiği tarihten itibaren 2 ay değil mi süre öncesini dahil etmiyoruz mesela 9. takımdaki üyeyi tamamen örnek olarak alalım 410. etapta listeye girmiş sağlık sorunları sebebiyle 412. etapta mecburen diskalifiye olmuş eğer 412. etapta berilce kaptanım 3 kez bildirimde bulunmadı yapsaydı 415. etap olacaktı izne ayrılabilmesi için 418. haftaya kadar beklemesi gerekmiyor mu yoksa biz ilk takıma geldiği günü mü baz alacağız?

Ellerine sağlık baharcım.7 takımdan asfarovski arkadaşım 55olan hedefini 60yapmak istiyor.80kilo ile başladı,şimdi 70lerde.mümkün mü bu?
canım karar defterinde
HEDEF KİLO REVİZESİ
Yarışma süreci devam ederken üyeler hedeflerini revize edebilirler. İlgili revizenin takım etap bildirim listesinde belirtilmesi gerekmektedir.
Uygulama koşulları şunlardır:
1- Hedef eğer daha aşağıya çekiliyorsa herhangi bir kısıtlama yoktur.
2- Hedef eğer yukarı çekiliyorsa; hedef kiloya ulaşmaya 1-2 kilo kala böyle bir talep kabul edilmez. Bu nedenle yarışmacıların, yarışmaya giriş tarihlerinde "makul" bir hedef koymaları, ilgili takım kaptanının da üyeyi gözlemleyerek ve eğer gerektiğini düşünüyorsa revizeyi geciktirmeden yapması önemlidir.

üye arkadaşımız 80 ile başladı ise ve şu an 70 e geldiyese benim yukarıdan anladığım 60 a çekebiliriz gibi diğer kaptan arkadaşlarının ve seabahar ın yorumlaması nasıl olur bilmiyorum

Teşekkür ederim toplight kaptanım...bunu biliyorum,benim anladığımda mümkün olduğu ama seabahara sormak istedim...inşallah cuma listede belirtirim bahar okey derse...

Bu benim de kafama takıldı dün okuduğumda ama sormayı unuttum...ben de anladığım ve uyguladığım şuydu.eyer 410.etapda listeye aldımsa 418.etapda izne ayırırdım...

Baharcm uyemiz maviask ile ilgili durum hakkinda donus yapacagim Sanirim sonuc listeleri de degisecek degil mi kusura bakma lutfen

sevgili seabahar mezuniyet karnem sonunda olmuş ellerine sağlık çok ama çok teşekkür ederim bu karneye hiç sahip olamayacağımı sanmıştım artık benimde bir karnem var artık
darısı başıma çok tebrik ederim

ellerine sağlık baharcım

Baharcm uyemiz maviask ile ilgili durum hakkinda donus yapacagim Sanirim sonuc listeleri de degisecek degil mi kusura bakma lutfen

seabahar aslında yeni gelen üyelere daha önce yarışıp yarışmadığını düzenli olarak soruyoruz ama sanırım bu kez gözden kaçtı sorumuz üyemizede kaptanımız sormuş izinli olarak devam etmesi gerektiğini bilmiyor anladığım kadarıyla yarıştığını hatırlıyor ama takım ve sene hatırlamıyormuş öncelikle çok özür dileriz gözümüzden kaçtığı için senide uğraştıracağımız için ben affına sığınarak sonuç listelerini düzenleyip izinli üye dönüşü olarak düzeltiyorum hemen ayrıca takım ortalaması bireysel sıralama hepsini düzeltiyorum

Sevgili arkadaslar
410,etapta yeni üye olarak takıma gelen üyemiz gizembüşra 412, etapta sağlık problemleri nedeniyle ayrılmak zorunda kaldı.
uzun zamandır bizimle birlikte ama listeye alamadık kurallar gereği...Yeniden listede olabilmesi için desteğinize ihtiyacım var.
1. takım EVET
2. takımEVET/HAYIR
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

Neslihancığım bizde oyumuzu kullandık hayırlı olur inşallahda çok daha güzel kilolar verir takımarkadaşınız

Bu arada arkadaşlar buradada duyurmam gerekiyormu bilmiyorum ama Kaptanımız Moni yoğunluğu bitip takımımızın tekrar düzenli olarak başına dönene kadar ( malum oğlunu evlendirecek ) ben elimden geldiğince ricası üzerine takımla ilgilenmeye çalışacağım ve biliyorum buradan her zaman sizlerden yardım alabilirim ( Zaten Sweetdimple adaşım her daim beni yönlendirir )

Umarım sizler için bir sakıncası yoktur

canım tabikii elimizden geleni yaparız yalnız canım bu paylaşımı düzenli olarak takip etmen gerekiyor birde öncelikle karar defterini iyice okumanı tavsiye ederim haa birde biz moni kaptanımla özelden konuşup kardeş takım olmuştuk bizede de özellikle sorabilirsin kolay gelsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…