Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tamamdır bundan sonra KKda olduğum an burasıda takip edilecek hemen karar defterinide okumaya başlıyorum Başım sıkıştıkçada yapışırım

Tamamdır bundan sonra KKda olduğum an burasıda takip edilecek hemen karar defterinide okumaya başlıyorum Başım sıkıştıkçada yapışırım

Karar defterinide okudum
hoş geldin banum. sen yapış biz yardıma koşarız. kardeş takım değilsekte mühim değil, benim takımdaki kızları elimden geldiğince her konuda eğitiyorum ben olmasamda bildikleri kadar yardım ederler

Ellerine sağlık baharcım.7 takımdan @asfarovski arkadaşım 55olan hedefini 60yapmak istiyor.80kilo ile başladı,şimdi 70lerde.mümkün mü bu?
Elbette mümkün.
Defterimizde revize yapılamayacak sınır 1-2 kilo olarak belirtilmiş açıkça.
Yani üyemiz 55 olan hedefini, 62 kiloyken 60 yapmak isteseydi yapamazdık.
Hemen düzeltiyorum listemde.

seaBahAR baharcım. fulias mezun oldu onun yerine 14. takım kaptan yardımcısını nhtylz ile değiştirebilirmisin. şimdiden teşekkurler
Tamam tatlım, hayırlı olsun.
Normalde sadece Pazar günleri editliyorum defteri.
Ancak şimdi acil mesele var, o nedenle düzeltme yaparken ilgili güncellemeyi de yaparım.

Ellerine sağlık. Bu durumda benim de haftanın birincisi notunu, performans uygulamasını ve karne notlarını düzeltmem gerekiyor. Başka bir şey yok sanırım.

Oylama iptal olmuş ancak yine de hatırlatayım yeri gelmişken.
Oylamalara beni yazmıyorsunuz artık.

Kolay gelsin tatlım. Teşekkür ederiz.
------------------------------------------------------------

Genel Bilgi:
Üyenin izin hakkı yarışmaya katıldığı ansan itibaren 2 ay sonra başlar. Konu açılınca yine "bence" li cümleler kurulmuş. Defterde ilgili bölüme listeye katıldığı etap itibariyle olduğunu belirten bir not ekleyeceğim.

Vaktim yok ve yapacak bir çok iş çıktı. Sonra da analizlere geçeceğim.
Bekleyen özel mesajlar için özür diliyorum.
Yeniden giriş yapacak zaman bulduğumda, önce bu mesajda yazıklarımı yapıp sonra da özel mesajlara bakabilirim.
Görüşmek üzere.

Çok teşekkürler baharcım,ellerine sağlık...

mezuniyet hikayemi kısaca http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/page-7 yazdım haber vereyim dedim emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim

Bu benim de kafama takıldı dün okuduğumda ama sormayı unuttum...ben de anladığım ve uyguladığım şuydu.eyer 410.etapda listeye aldımsa 418.etapda izne ayırırdım...

Ben takıma katıldıkları günü baz almıştım arkadaşlar kusurabakmayın

Ellerine sağlık bitanem

Hayırlı olsun cecomm her zaman bir tık uzağındayım seve seve

Kolay gelsin Baharcımmm .

Veririz tabi sekercim. Bende nisanda 14 takima kaotanliga basladigimda endiseliydim ama hersey yoluna giriyor merak etme. Bizi kardes takim yazabilirsin. Takim kadron olusunca aramizda yaris filanda yapariz kaynasiriz olur biter
Sağol canım
O halde baharcim 5.takımı ve 14.takımı kardeş yazar misin bize

slm arkadaşlar.bıktım artık bu kilolardan iradesizliğimden verip geri almalardan.ne yapmam gerekiyor bilmiyorum ayça kaya canan karatay kitapları dolabımda yatıyor.tamamen vermek istiyorum ama bu sefer vazgeçmeden pes etmeden geri almadan.kendime güvenim gelsin istiyorum.94 kiloyum inanmayacaksınız geçen sene kışa girerken 83 kiloydum.ama nereden başlayım bilemiyorum.bu gidiş durmazsa vinçle evden alınan diğer obezler gibi olacağım.kendimden sıkıldım.o koca göbeğimi kesip atmak istiyorum.diyetisyen maceralarım elime tutuşturulan listeler yaptığım zumbalar yürüyüşler ve pes etmeler.tek başıma baş edemiyorum.bana yardım edebilirmisiniz.

canım burdan değil yarışmalara katılmak isteyenler kısmından başvuru yapman gerekiyor ama sen direk 10. takıma git orda bekleniyorsun tatlım
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...akim-cuma-zayiflama-yarismasi.460862/page-525

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…