Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

onemlı degıl cnm ne olucakkı senı benı mı var , ben hazırladım gıttı sen sıkma canını artık odesilecek bısey yok

Eğer seni biraz olsun tanıyabildiysem; haftaya sıralama listesi işini üstlenirsen rahatlayacağını düşünüyorum..

Bu nedenle de her ne kadar bana göre gerekli olmasa da bu hafta sonu karar defterini güncelleyip, sıralama arasına 4.takımı yerleştireceğim..

bılıyorum ben bıran once yapayımda aradan çıksın cnm, bu aralar fazla unutkanım :26:

Ellerine sağlık efsaxcım..
Bireysel dereceye giren arkadaşların takımlarını belirtmemişsin.. Bir de buzdanmadan yerine buzdanadam yazmışsın..

Gerekli revizeyi yaptım, bilgin olsun..

kesinlikle öyle canım benim , haftaya ben yapayım umarım sıralamaya da girer şu uyarımızı da sildiririz:)

kesinlikle öyle canım benim , haftaya ben yapayım umarım sıralamaya da girer şu uyarımızı da sildiririz:)
Performans uygulamasında 4 hafta süren 1.dönem sona erdiği için notalar zaten siliniyor. Yani sizinki de az önce silinmiş oldu..
Sarı kartlar kalıcı sadece.. :18:

Bu arada yeri gelmişken performans uygulamasında bana mantıksız gelen noktalar var..
Size de öyle geliyorsa, konuşalım.. Yok, bence iyi diyorsanız, böyle kalsın valla..

325. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...elerinin-paylasim-alani-926.html#post31806033
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
1) 301. etapta izne ayrılanlar bu etapta diskalifiye olmuştur : ayyildizim / roseberry / doge / Beyaz_leblebi
Üyeleriniz izinden döndüğünde veya yeni üye aldığınızda lütfen öncelikle Diskalifiye Listesi topiğini kontrol etmeyi alışkanlık haline getiriniz.

2) Performans uygulama bilgilerimiz, kendi özel başlığında yer almaktadır. Lütfen takip ediniz.

8. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 8. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

9. TAKIM :126:
Yeni üye olarak belirttiğiniz zeynepece2009 daha önce yarışmacımız olmuştur.
Yarışmaya giriş: 04/11/2011 (203.etap) - 79 kilo
Hamilelik nedeniyle izne ayrılma: 20/07/2012 (266.etap) - 69,3 kilo
Hamilelik nedeniyle ayrıldığı için standart geri dönüş hesabından muaftır, sadece bilgilendirme amaçlı mesaj yazıyorum.

12. TAKIM
1) 324. etap raporuna cevap vermediğiniz için ceza puanı aldınız. Raporun altındaki açıklamayı okuyarak, uygulama detaylarını öğrenebilirsiniz.

2) Yeni üye olarak belirttiğiniz maviask daha önce yarışmacımız olmuştur.
Yarışmaya giriş: 24/09/2010 (175.etap) - 62,2 kilo
İzne ayrılma: 29/10/2010 (179.etap) - 62,2 kilo
İzinden dönen üye uygulamasına göre yeniden hesaplamalısınız. Çıkan sonuca göre de; eğer etki ediyorsa genel sıralama listesini yeni listenize göre hazırlamanız gerekmektedir. Bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 325. Etap birincisi 9. Takımdan buzdanmadan arkadaşımızdır. Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
6. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
12. Takım : 1 Ceza Puanı (324. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Performans uygulamasında 4 hafta süren 1.dönem sona erdiği için notalar zaten siliniyor. Yani sizinki de az önce silinmiş oldu..
Sarı kartlar kalıcı sadece.. :18:
bir sarı kartımız oldu yani öyle mi? napalım hayırlı uğurlu olsun, ben bunun hırsını bizim kızlardan çıkarmazmıyım şimdi

Bu arada yeri gelmişken performans uygulamasında bana mantıksız gelen noktalar var..
Size de öyle geliyorsa, konuşalım.. Yok, bence iyi diyorsanız, böyle kalsın valla..

konuya çok yoğunlaşamadım sadece %30 altına düşmeyelim diye gayret gösteriyoruz ama uygun bir zamanda konuşabiliriz, nedir seni rahatsız eden yazarsan hafta içi arkadaşlar da görmüş olur konuşuruz.

Allah Allah! Nereden uydurdun sarı kartı? Sen git şekerim performans topiğimizde biraz dolaş..

Diğer konuya gelince, listeler, karar defteri güncelleme, etap raporu derken şu anda tırlatmış durumdayım.. Beynim iyice seyreldi.. Hafta içinde konuşuruz.. Ama önemli olan benim rahatsız olup olmamam değil, size mantıklı gelip gelmiyor olması zaten..

yok sarı kartımız olmamış şimdi baktım performans sayfasına ayy çorba oldu kafam

gördüüüümm:)) ben kaçıyım daha fazla batmadan
yaa ben bugün aşk modundayım almıyo kafam işte, gidiyorum

Ellerine sağlık efsaxcım..
Bireysel dereceye giren arkadaşların takımlarını belirtmemişsin.. Bir de buzdanmadan yerine buzdanadam yazmışsın..

Gerekli revizeyi yaptım, bilgin olsun..

İlla bi dalginlik yapiyorum, cok tsk ederim duzelttigin icin cnm umarim tatilden daha iyi bi sekilde donucem

merhabalar bu hafta birinci olmuşum inanın tartı da o -4 kiloyu görünce ben de gözlerime inanamadım..ki bu gidenlerin çoğu su ilk başta bunu belirtiyim geçen hafta cuma günü dukana başlamıştım ve aynı gün regl olmuştum reglin bitmesi ve dukan sayesinde çabucak gitti kilolarım..ayrıca 5 gün 5-6 km yürüyüş ve yarım saate yakın bölgesel egzersizler yaptım...tatilde çok yememden dolayı hırslanıp gelmiştim ee üstüne bide bol bol su ve yeşilçay içinde bir anda 65 olmuşum

Tebrikler canım. Gerçekten çok önemli bir skor bu 4 kilo. Ben görünce oldukça şaşırdım. Eminim benim gibi bir sürü kişi şaşırdı. Spor diyet ve bol su demek ki bunu getiriyor. Yeniden tebrik ediyorum.

çok teşekkür ederim canım inşallah böyle böyle istediğimiz kiloya ineriz hepimiz

Püsküütcüm bu arada benim hedef kilomu 63 ten 59 a indirebilir miyiz?

Tamam tatlişkom sen rahat olduğunda konuşalım neymiş bu mantıksız kısımlar??
Aşk modu derkeeen
Allahım Allahım Sen şimdi 69 u görürkeen birden 65 mi oldun hemde bir haftadaa

Yani ben 64 küsürlerde iken haftada 4 kilo vererekten 3 haftada hedefime fazlası ile ulaşırmıyım yanii.Üstelik imrenerekten baktığım kilo koruma topiğininde baş müdavimi olurum evet evet evet ben buna inanmak istiyorum inanayım inanmalıyımmm

ne süper di mi:)) bir cuma tartılıyorsun diğer cuma hooop 4 kilo ben de koruma topiğinde olurdum kesin o zaman

aşk modu derkeeen

"beni bu havalar mahvetti,
Böyle havada aşık oldum;
Eve ekmekle tuz götürmeyi
Böyle havalarda unuttum;
Şiir yazma hastalığım
Hep böyle havalarda nüksetti;
Beni bu güzel havalar mahvetti.

gibi bir aşk modu

Beğeni tuşumu geri istiyorum ben!

yok sarı kartımız olmamış şimdi baktım performans sayfasına ayy çorba oldu kafam
Stokta bi'tane sarı kart vardı onu da 2.takıma verdik.. taze bitti..
Allah aşk versin hepimize! Amin!
İlla bi dalginlik yapiyorum, cok tsk ederim duzelttigin icin cnm umarim tatilden daha iyi bi sekilde donucem
Rica ederim tatlım..
Dukanla ilk başlarda hızlı kilo kaybedildiğini daha önce de duymuştum.. Sende üstüne regl sonrası dönemi eklenince daha da süper oldu demek ki.. Tekrar tebrikler!
çok teşekkür ederim canım inşallah böyle böyle istediğimiz kiloya ineriz hepimiz

Püsküütcüm bu arada benim hedef kilomu 63 ten 59 a indirebilir miyiz?
Tamam şekerim.. Dur unutmadan hatta şu anda yapayım hemencecik..
...ve evet hedefin artık 59 kilo. Hayırlı uğurlu olsun.
Yahu bir tek ben mi takılıyorum her şeye?
Cevap veriyorum : Evet
Hakime hanım burcumu başaktan yaya alabilir miyiz acaba? Sonra da oku taktık mı tamamdır bu iş?
Bugün, yarın toparlayıp yazayım bari..

Akrebim senin bu kilo aralığından bana bile fenalık geldi.. Kır artık şu şeytanın bacağını lütfen..
Topik çok ıssız, bunaldım vallahi..
Evet, evet seni de bekliyorum artık topiğe..

Yalnız bıraktınız beni aşk olsun..

Ay ben bir mesajda ne çok "aşk" sözcüğü kullandım böyle.. Hayırdır inşallah!

Performans uygulamasında bana göre mantıksız gelen 2 nokta şu:

1- 4 hafta bitince alınan notalar siliniyor.
Ve ilk üçe girince de notalar siliniyor.

O halde bu hafta ilk üçe giren takımın, sadece 4 hafta bitti diye notası silinen takımdan ne üstünlüğü var? Niye çabaladı da ilk üçe girdi o zaman?

2- 4 hafta bitince notalar siliniyor ancak sarı kart kalıcı oluyor.
Şu anda biz ikinci 4 haftalık döneme girdik ve duruma bakınca sadece 2.takımın sarı kartı var.
Ceza için bir takımın her iki dönemde de sarı kart alması yani toplamda 2 sarı kart alması lazım.

Şimdi bir tek 2.takımın sarı kartı olduğuna göre, ceza alma riski olan tek takım da 2.takım oluyor.
E o zaman diğer takımların önümüzdeki 4 haftalık dönemde riski yoksa, takım ortalamalarını %0,30 altına düşürmemek için gayret etmeleri gerekmeyecek. Mantık bunun neresinde?

Bunlar tespit.

Önerim:

Sarı kart ve notalar sadece ve sadece takımlar ilk üçe girince silinsin.
Her performans turu, dönem arası olmadan kesintisiz 8 hafta sürsün.
Eğer bu düzenlemeyi yaparsak; yukarıda açıkladığım mantıksızlar ortadan kalkar diye düşünüyor ve önerimi oylamaya sunuyorum:

2. Takım EVET / HAYIR
3. Takım EVET / HAYIR
4. Takım EVET / HAYIR
5. Takım EVET / HAYIR
8. Takım EVET / HAYIR
9. Takım EVET / HAYIR
12. Takım EVET / HAYIR
13. Takım EVET / HAYIR
14. Takım EVET / HAYIR

Öneri kabul edilirse 325.etap sonuçlarını buna göre yeniden düzenleyeceğim, bilginize...

topraks bu mesajınızı beğendi tuş kaybolmuş bunla idare et artık:)))
aşk bulaşıcıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…