Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

benim içinde bir sakıncası yok cnm....kolay gelsin
teşekkürler

selam,
11 takım yarışmakta.
sonuçlar şu şekilde...

2.takım >>
3.takım >>
4.takım >>
5.takım >>
6.takım >>
8.takım >> EVET
9.takım >> EVET
10.takım >>
12.takım >> EVET
13.takım >>
14.takım >> EVET

Bir öneride bulunmak istiyorum..
Gerek takım üye sayısı, gerek diskalifiye edilen üyenin geri dönmesi gibi diğer takımların onayına sunularak netleşen konularda tek tek yorum beklemek saçlarınızın erken beyazlamasına sebep olabilir..

Bunun yerine;

"Ben .... konuda ... şeklinde davranıyorum. İtirazı olan takım .. gün içinde bildirsin"

demek bence daha pratik ve hızlı olur.. Saçlar da siyah kalır..

arkadaslar gecen hafta 2.700 gram evrerek 1.olan mahır ısımlı uyenın basarı hıkayesıdır kendısı tel den gırdıgı ıcın bılgısayarı olmadıgı ıcın paylasım alanına yazamadı takıma yazdı ve benden paylasmamı rıca ettı bılgınıze

Ben iki dogumdan sonra kilolarıyla tam anlamıula tanışan bir bayanım.Dört yıl öncesine kadar en fazla 52 kiloydum byuö 1.65 yani baya zayıftım.İlk dogumdan sonra hep 70 üstüydüm ama en son tartıda 80 görünce şok oldum.Enson diyet yapıp 3 ay önce 65 oldum tekrar nırskıp 71 oldum.Sinirim çok bozuldu artık kilolu olmak istemiyordum ama son üç ayda 50 defa diyete bsşlayıp akşam olmadan bıraktım enson 12. takıma katıldım .12.takıma katılmasaydım asla başaramazdım geçen hafta 2.700 kg verdim proteyin agırlıklı beslendim .2,5 3 litre su içtim özellikle spor yapamadım (küçük çocuklrım oldugu için ) merdiven inip çıktım müzik açıp dans ettim.Akşam 7 den sonra birşey yemedim en çok takım arkadaşlarımın sayesinde verdim .Onlar olmasaydı motive olamazdım.

siyah saclar siyah kalsın ilahi püsküüt

her zamanki gibi

sevgili püsküüt kurallara uygun yapmaya çalışınca böyle bir şey çıktı
oy rahatladım
takıma uğramayan kaptanlarında olduğunu düşünürsek,oylama sonuçlanana kadar kafamda saç kalırsa beyazlar

Merhaba,
Ben 8 takım kaptanıyım,takımımın 15 kişi üzerine çıkması konusunda karar aldım. İtirazı olan takım varsa gün içinde bildirsin lütfen.
sevgiler.

selam,
11 takım yarışmakta.
sonuçlar şu şekilde...

2.takım >>
3.takım >>
4.takım >>
5.takım >>
6.takım >>
8.takım >> EVET
9.takım >> EVET
10.takım >>
12.takım >> EVET
13.takım >>
14.takım >> EVET
4. takım kaptan yardımcısıyım bizim içinde bir sorum olmuyacaktır canım kaptanımız toprakta aynı fikirdedir eminim kolay gelsin size ama karar verirken secici davranın bugun gelipta yarın ayrılmak isteyeni degil de istekli olanı secin bence

teşekkürler

3. Takım olarak Bizim içinde bir sakıncası yok.

Merhaba,
Ben 8 takım kaptanıyım,takımımın 15 kişi üzerine çıkması konusunda karar aldım. İtirazı olan takım varsa gün içinde bildirsin lütfen.
sevgiler.

2. takım evet diyooooooooooooooor

saç baş yolduran ,beyazlatan listemide güncelledim

7 evet ,çoğunluk kabul ettiği için ve gün içinde itiraz eden takımda olmadığına göre kabul edilmiş sayıyorum
tekrar hepinize teşekkür ederim

2.takım >> EVET
3.takım >> EVET
4.takım >> EVET
5.takım >>
6.takım >>
8.takım >> EVET
9.takım >> EVET
10.takım >>
12.takım >> EVET
13.takım >>
14.takım >> EVET

durun ıtıraz edıyorum bu nıkkah kıyılamaz hehehehhee
hayırlı ugurlu olsun yenı uyelerın.ama zeynebınde dedıgı gıbı aktıf uyeler olsunkı sen bunalma canım basarılarr

durun ıtıraz edıyorum bu nıkkah kıyılamaz hehehehhee
hayırlı ugurlu olsun yenı uyelerın.ama zeynebınde dedıgı gıbı aktıf uyeler olsunkı sen bunalma canım basarılarr

teşekkür ederim tatlım,inşallah aktif olurlar

10. takım kaptanı olarak bence de sorun yok moni.. ama 12 ve 14 ü beklemekten tırnaklarım törpülendi.. şimdiden gelecek üyeleri 4 gözle bekleyen 4 takım olduk.. gene ilginç şeylere sahne olacak "cuma yarışmasına katılmak isteyenler" topiği....

bence de kural güzel.. ceza için ise sadece takımın kendi belirleyeceği şeyin yeterli olduğunu düşünüyorum. bir daha ayrıca 4 etaplık liste hazırlamasına gerek yok diye düşünüyorum. zaten her hafta birinin sırası ve buna göre gitmeye devam edebilir.. ama öteki türlü de benim için bir sorun yok.. sonuçta amaç %30 un altına düşmemek...

çok teşekkür ederim. canım sıkıldığında gelip bu çiçeklere bakış atayım. bazen gerçekten ihtiyacım oluyor.. püsküüt gündem maddeleri bittiğinde unutmazsan, sana birazdan soracağım soruyu cevaplar mısın. sen burada senelerdir varsın. bir yukarıda alıntıladığım mesajda kaptanlar motiveyi sağlar demişsin. benim bir sorum daha doğrusu sorunum var. gerçekten çok çabaladığım halde takımda hala düzensizlikler var. daha kurulalı 4 ay olmamışken sanki bir senedir yarışıyormuş gibi depresyondalar (hepsi değil bir çoğu) kendimce elimden geldiğince hatta daha fazla bazen çaba sarfediyorum.. durumdan rahatsızlığımı ilk dile getirdiğimde üyelerden biri devam edemeyeceğini söyledi.. neyi yanlış yapıyorum bilmiyorum. sana soracağı şeyde bu.. şimdi ben size kaptanlığı öğretemem gibi bir cümleyle gelme, biraz hassasım da... gerçekten bu durum beni çok üzüyor.. (ne çentilmeye ne çentmeye müsaitim bir kaç zamandır )

teşekkür ederim tatlım
bize 2 arkadaş geliyor,biri zaten başka takımdan transfer olacak,diğeride belli .yani yarışmaya katılmak isteyenler size gelebilir ben sadece 2 yeni üye alıyorum ve her ikiside hazır zaten
şu anda başka üye istemiyorum zaten 15 kişiydik 17 olduk,aktif yarışan 8 kişi olucaz diğerleri izindeler
siz 3 takım artık gözleyin

Tatlım öncelikle oylamayı çok yanlış açtığını düşünüyorum. Sende söylemişsin burda aktif yarışan 8 kişi olacağız diye. Sanırım o maddeyi yanlış anlamışsın. O madde aktif yarışan üyelerin liste sayısı için en fazla 15. Toplamdaki yarışmacı sayısını saymaya kalkarsak eğer takımımızda ki sen bile sayamazsın kendi takımında kaç yarışmacı var. Mesela benim şuan izinde olan en az 40 a yakın üyem var. Ama listemde 6-7 kişiyiz. Üyeler izinden dönmek isterlerse eğer herkes sırasını bekleyecek. 40 kişiyi zaten aynı anda listeye alamam. Oyum evet 13. takım olarak ama boş yere oylamaya sunmuşun canım. Kurallar net ve açık olduğu halde sanırım bazen yanlış anlaşılabiliyor. :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…