Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

tskler benımde umudum toparlanmaktan yana :26:

..B]herkes görüşünü bildirmiş , ben biraz geç kaldım ama yinede yazmak istedim..

1_) bu uygulamadan en çok muzdarip olan 9. takımda netice itibarı ile bakarsak uygulama başarısız gibi gözüküyor..diğer takımlarda işe yaramış olabilir ama maalesef bizde işe yaramadı

2_)ceza alan takımların sıralama listesini hazırlama işine gelirsek; şahsım adına söyleyeyim bu ceza takıma değil direk kaptana verilmiş bir ceza gibi gözüküyor.neticede listeyi takım değil kaptanlar hazırlıyor e koskaca takımın cezasınıda kaptana kesmek bana biraz acımazsızca geldi ne yalan söyleyeyim

sonuç olarak püsküütcüm benim bu konularda düşüncelerim bu şekilde ama çoğunluk ne karar alırsa tabiiki bizde uygularız..o konuda şüphen olmasın canım..

Son düzenleyen: Moderatör:

jujuuuuuuuu

Geç kalman önemli değil tatlım.. Neticede oylama yapmıyoruz, görüş bildiriyoruz sadece..
Ama herkes "hayır, işe yaramıyor" deseydi o zaman uygulamanın kaldırılması yönünde bir oylama başlatabilirdik.

Gelelim sizin takıma. Haklısın, başarı grafiği iyi olmayan bir takımsınız. Uygulamadan önce de böyleydi ve maalesef aynı devam ediyor. Bu da uygulamanın sizin için motive edici olmadığını kanıtlıyor.

Ceza konusuna gelince senden daha farklı düşünüyorum ben.
Kaptanın bu yarışmanın en önemli figürü olduğunu her zaman söylerim. İşte burada da takımın başarısı ve motivesini sağlayacak kişi yine kaptan oluyor. Başarısızlığa yol açan kişilere uygulanacak yaptırımları kaptanlar düzenleyebilirler.
Genel sıralama listesi yapma cezasını da bu başarısızlıkda baş rol oynayan üyelere yaptırabilirler.

Dolayısı ile bu cezanın kaptana kesilmiş olan bir fatura olduğunu düşünüyorum, kendimce..

bu fikre bayıldım... aklıma not ettim... ve uygulamayı düşünürüm şahsen ikinci sarıyı yersek

hemen
8 hafta içerisinde en az kilo verenimizi bir hesaplayayım

ama ama ama kaptanın suçu neeee??

tamam püsküüt, listeyi bundan sonra en az kilo verene yaptıralım..çok güzel bir fikir nihahahaa

Yukarıdaki mesajımı şöyle bitirmişim:
"Dolayısı ile bu cezanın kaptana kesilmiş olan bir fatura olduğunu düşünüyorum, kendimce."

Cümlenin doğrusu tabii ki;
...bir fatura OLMADIĞINI...

Not: Merdivenden çıkarken sakız çiğneyemeyenlerdenim ben.. Aklım performans uygulaması topiğindeyken mesaj yazarsam olacağı bu..

Yeri gelmişken bir kez daha söylemek istiyorum:

CUMA Zayıflama yarışmamız kaptanlarımız olmasaydı devam edemezdi.
Gelmiş, geçmiş bütün kaptanlarımıza çok şey borçluyuz.
Bu gemiyi yürüten bütün kaptanlara sevgi ve saygılarımla..

selam
sevgili püsküüt ve değerli kaptan arkadaşlarım,
ben 8.takım kaptanı moni,
sizlere bir şey sunmak istiyorum,bildiğiniz gibi takım yarışmacı sayısı 15 den fazla olamıyor.benim takımımda 15 kişi.izinler sebebiyle şu an 6 kişi kaldık ve izinli arkadaşlarımın da tamamının geri döneceğinden emin değilim.bir çok arkadaşımda süre belirtmeden izne ayrıldı,bir kısmı da uzun süreli izinde.

takımıma yeni arkadaşlar davet etmek istiyorum,takıma can gelmesi açısından...

''TAKIM ve ÜYE SAYISI
Takım sayısı 12 yi geçemez. Takımlardaki üye sayısı 12 dir. Takım yönetiminin kararı ile üye sayısı, 15'e yükseltilebilir.
Ekstrem durum:Gerekçesi ile birlikte oylamaya sunularak ve diğer takımlardan oybirliği ile üye sayısı 15'in üzerine çıkartılabilir.''

karar defterindeki bu kurala istinaden,bu talebimi sizlere oylamaya sunuyorum.
teşekkür ederim

ben buna yazacagımı hepten unutmusum gec oldu ama genede fıkrımı belırteyım.

bende bu uygulamanın devam etmemesınden yanayım.bır arkadasımda solemıs.sıralama lıstelerını hazırlama cezası takıma deıl sadece kaptanlara verılmıs olmuyormu.

bu uygulama devam etse bıle ceza sıstemının tum takımı kapsayacaks ekılde duzenlenmesı lazım dıye dusunuyorum sevgılı puskuut senıde emekelrın ıcın tebrık edıyorum.

12.takım kaptanı olarak fıkrımı sunayın benım ıcın bı sakınca yok yenı uye alımı yapabılrısın

bu fıkrıde sevdım bu lısteyı kaptanın hazırlaması yerıne takımın ortalamsını asagı ceken en basarısız 2 uyeye yaptırılabılır.ama genede kart uygulaması kalksa fena olmazdı hanı hem kılo evrme stresı hemde sarı kart yedım yıcem stresı bunyeye agır gelıyo
genede cogunluk ne derse o olacaktır elbet

Bu konu hakkındaki görüşümü belirtmiştim ki zaten sen de okumuşsun mesajımı..
Cezayı hak edene çevirme yetkisi kaptanın elinde ve yetkisinde..
Rica ederim..

Zaten oylama yapmıyoruz şu anda..
Performans uygulaması zamanında oylamaya sunulmuş ve gerekli çoğunluk sağlanarak karar defterine geçirilmiş bir uygulama..
Ben genel bir yoklama yaptım sadece...
Eğer herkes kalksın deseydi o zaman kaldırırdık, şu durumda devam ediyoruz zaten..

......................
İçini boşalttığın mesajlara sıklıkla rastlıyorum.
Bu yaptığın forum kurallarına aykırı, bu konuda daha dikkatli olmanı rica ediyorum..

son ıhtarın ıcın tesekkur ederım.lakın aynı anda hem takım hem paylasım alanı hemde ccuma zayıflama yarısmaları topıgı acık oluyor ve sık sık kontrol ettıgım ıcın kafamda dalgın oldugu ıcın takıma yazacagım seyı dıger topıklere yazmıs bulunuyorum bu yuzdende ıcını bosaltmak zorunda kalıyorum bu son mesajımıda takıma yazmıstım sonra farkettımkı buraya yazmısım.bundan bole daha dıkkatlı olurum.

merhabalar arkadaşlar....

sevgili püsküüt önümüzdeki haftalarda performans uygulamasını kendi takımımız içinde de uygulamaya başlayacağız....ben kilo vermede etkili olduğunu düşünüyorum....

hehehhhh..Allah söyletmiş püsküütüm

9. takım için no problım...bende aynısını düşünüyorum..tabii ramazan ve ağustos ayında "cuma zayıflama yarışmasına katılmak isteyen" bir eleman bulabilirsem..zira diğer takımlardada şu an yarışmacı bulma sıkıntısı var gibi gözüküyor..

o zaman ; hızlı olan kazansın moni (

benim içinde bir sakıncası yok cnm....kolay gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…