Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

lısteler hazır kızlar butun dereceye gıren takımları kutluyorum

1 takımıda kaptanı olarak kınıyorum

make'cim, ellerine sağlık canım
1. olan kardeş takımımızı kutluyorum ve dereceye giren tüm takımlara ve bireyseldeki arkadaşlara tebrikler.

make'cim, ellerine sağlık canım
1. olan kardeş takımımızı kutluyorum ve dereceye giren tüm takımlara ve bireyseldeki arkadaşlara tebrikler.

teşekkür ederiz canım :)

bende tüm dereceye giren arkadaşları ve kendi takımımı tebrik ediyorum

ellerine sağlık tatlışım:103:
dereceye giren arkadaşları ve takımları kutluyorum bulaşıcı olur inşallah

Bu hafta listeye hazırlayan arkadaşa teşekkürler, eline sağlık

Kilo veren herkesi tebrik ederim, dereceye giren hanımları ve takımları da ayrıca tebrik ederim

merhabalar,
yeni üye oldum.bu yarışmaya katılmak isterim eğer aranıza alırsanız.şu anda 78.5 kg civarındayım.88kg den 8 ay içinde 10 kg zar zor verebildim,ve ilerliyemiyorum.hedefim 66kg olmak.bu arada AKREP33ve NEYSENE bu 80'den 63 kg'ye ne kadar zamanda indiniz.süper kilo vermişsiniz.tebrik ederim.umarım bende başarabilirim.

takımlara katılmak için:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/71509-cuma-zayiflama-yarismasina-katilmak-isteyenler-92.html#post18005557

196. Etapla İlgili Olarak:

Dereceleri paylaşan takım ve arkadaşlarımı tebrik ediyorum..

Makeup cım ellerine sağlık..

Herkese keyifli ve sağlıklı zayıflamalar..

1. olan 5. takımı kardeş takımımızı ve dreceye giren diğer takımları kutluyorum..tebrikler..
ve bireysel derce alan arkadaşlarada kocaman alkış ve tebrikler..

196. etapta dereceye giren takımlar arasında başta kardeş takımımız ve

196. etap birincisi 5. takım olmak üzere

196. etap ikincisi 4. takımı:13:

196. etap üçüncüsü 8.takımı:13:

ayrıca ;

196. etap bireysel birincisi zilan80 :81:

196.etap bireysel ikincisi kırmızıgül:81:

196.etap bireysel üçüncsü batuhanım :81:

arkadaşlarımızı ve takımlarını 13. takım olarak can-ı gönülden kutlarız. tebrikler arkadaşlar.

Hanımlar takım arayan 2 tane yeni üyemiz var.

Bizim takımda şu an zaten 4-5 tane yeni üye var deneme sürecinde.

Yeni üyelerimizi takımına davet edebilecek takım kaptanlarımız var mı acaba? :)

Bizde şu an için davet edecek yer kalmadı bana göre ama üyeler de açıkta kalmasın

canım, bizim takım 13. takım, 11 kişi şu anda. ben şöyle bir baktım şu anda en az kişi 1. takımda var. o da çok az değil, 8 kişi. yine de bizden ziyade onların yeni üye alması daha iyi bir dağılım olur sanırım.

bir de genel olarak da şunu yazmak istiyorum. bu aralar katılmak isteyenlerin sayısı artıyor. malum sıcak havalar yaklaşıyor:) acaba kapatılan takımlardan bir tanesi açılabilir mi? ya da takımlardaki kişi sayısı artırılabilir belki. sadece bir öneri.

neyneysecimgüzel bir öneri..
9. / 10. / 11. ve 12. takımlar kapalı.. Bunlar dönmek üzere mi kapatılmıştı yoksa sadece kapatılmış mıydı ben hatırlamıyorum..

Kallistem bu konuda yardımcı olabilir.. Uygun olan takımın topiğinin kilidini kaldırabilir sanırım..

Ama önemli olan takımı organize edebilecek, yarışma kurallarını bilen bir arkadaşımızın geçici bir süre için de olsa gönüllü kaptanlık yapması.. Bu iş için bir aday çıkarsa kallisimle de görüşülerek sözkonusu oluşum başlatılabilir..

Canım bence mükemmel bir öneri !!!
Sorunu direkt kökünden çözmüş oluruz.

Püsküüt bahsettiğin takımlar bir daha açılmamak üzere kapanmışsa 15. , 16. vs adıyla yeni takımlar açılamaz mı?
Bu paylaşım alanından da aslında takım kaptanlarına bildirelim, belki takımlardaki deneyimli üyeler gönüllü kaptan olabilir. Uzun zamandır sisteme aşina oldukları için zorlanacaklarını zannetmiyorum.

yeni takımlar açılırsa, ben elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. illa kaptanlık şart değil, yeni açılan başlığı aktifleştirme için de gönüllü olabiliriz diye düşünüyorum. ne kadar fazla olursak yarış da o kadar zevkli oluyor. halihazırdaki takımlarımızda hesaplamaları bilen ve müsait olan arkadaşlarımız da kaptanlık yapabilirler. o da güzel bir fikir.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…