Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

bnde tüm dereceye giren takımları ve ayrıca bireyselde dereceye giren arkadaşları özellikle 1.liği takımımdan elif arkadaşımı kutlarım

çok teşekkür ederim. türkiyede limonata diyeti diye geçen asıl adı master cleanse olan bir diyet yaptım. normalde 10 gün yapılması gerekiyordu ama ben 4 gün yaptım ve 2 bçk kilo vererek iyi bir sonuç aldığımı düşünüyorum. limonata diyetinde hergün 6 7 bardak şimdi yazacağım karışımdan içiliyor:

BİR BARDAK İÇİN : 2 kaşık akçaağaç şurubu(ben 1 bçk kaşık attım), 2 kaşık limon suyu(sıkılmış), biraz da acı biber serptim. hergün bu karışımdan 6 7 bardak içtim.

ayrıyetten içinde sinemki bulunan bir çay içtim günde bir kere.(2 3 kere de içilebilir.)

bir de iyodu alınmamış deniz tuzu aktardan aldım. 2 çay kaşığıyla bir bardak suya atıp içtim 1. sabah ve 4. sabah içtim sadece. tadı hoşuma gitmediğinden.

bu kadar arkadaşlar başka birşey yapmadım.

Çok başarılı bir şekilde kilo veren ve dereceye giren arkadaşları çok tebrik ederim

Canım merak ediyorum, sadece elma yediğince baş ağrısı oluyor mu akşam saatlerinde?
Ben daha önce meyve suyu diyeti yapmış ve baş ağrısından çok çekmiştim.

ilk gün oldu sonra alışıyorsun canım ama bitkin oluyor insan erkenden uyuyorum

Merhaba,

Bazı konularda sizlere danışmak istiyorum.

8. takımın kaptanı Azrasılam özel hayatındaki yoğunluk ve koşuşturma nedeniyle bir süreliğine takım kaptanlığına ara vermek zorunda kaldı. Her şey normale döndüğünde tekrar aramızda olacağını umuyorum, çünkü bu işi gerçekten büyük bir özveriyle yapıyor

Bu ara dönemde geçici bir süre için takım kaptanlığı görevini ben devralıyorum.
Kilo bildirimi, liste oluşturma, takım ve yarışma kuralları hakkında bir sıkıntım yok. Hem burada geçirdiğim zaman boyunca öğrendiklerim hem de Azrasılam'ın bana öğrettikleri sayesinde sıkıntı yaşayacağımı zannetmiyorum :)
Ancak başka bir sıkıntı var. Cuma günleri en geç saat 16.30'a kadar bildirim yapılması gerekiyormuş fakat cuma günleri benim bu saate kadar bildirim yapmam zor olabilir. Elimden geldiğince koşulları zorlarım ama her şeyin ucu ucuna olmasını istemiyorum açıkçası. Kaptan yardımcımız bu açığı kapatmaya çalışacak ama onun da her daim gelmesi mümkün olmayabilir...
Perşembe günleri saat 21 ya da 22'ye kadar tüm takımdan bildirim alsam, takım listemizi de oluşturduktan sonra kardeş takıma iletsem olur mu? Cuma günü de 16.30'dan önce gelip takımımızın listesini iletirim. Bu şekilde yapmamızın bir sakıncası var mıdır, cuma yarışmasını sekteye uğratır mı?

Son düzenleme:
selam çıtır hatunlar....
püsküütüm mucuks ....

sevgili uruz kaptanlıgın hayırlı olsun .azracımada selam olsun ....
takım içi listelerinizi perşembeden yapmanın bir sakıncası yok canım .takım içi tüm işleyişiniz size ait...
hatta listenizide perşembeden kardeş takıma iletebilirsin . nazlım (6.takımın kaptanı )bu konuda sana yardımcı olacakdır .

Cevabın için teşekkür ederim canım
Duyduklarım beni rahatlattı gerçekten

195. Etapla İlgili Olarak:
Dereceleri paylaşan arkadaşlarımı ve takımları tebrik ediyorum..

Aynalarcım ellerine sağlık..

Ayrıca paylaşımlar için aynalar ve elif190 arkadaşlarımıza teşekkürler ve tekrar tebrikler..

neyneysecim.. nihan86 nın isim değişikliğini yaptım listemde..

uruzcum.. aebencim cevap vermiş..
ama ben başka bi'şey eklemek istiyorum..
Sorunla çözümü aynı anda sunan insanların hastasıyım.. Tebrikler!!!

selam çıtır hatunlar....
püsküütüm mucuks ....
Asıl benden sana mucukkksss hassas böreğim benimmmm

Son Not: Arkadaşlar hem mezun olan arkadaşımızın karnesini, hem de Şubat ayını bitirmemiz dolayısı ile "Bugüne Kadar Kaç Kilo Verdi?" listelerimizi yarın hazırlayıp ekleyeceğim.. Bilginize..

günaydınlar olsun herkese
8.takımın kaptanı artık uruz yardımcısıda xetrax dır bilginize
her 2 arkadaşıma da kolay gelsin diyorum ve rica ediyorum yardım istedikleri zamn yardımda bulunmanız için malum yeniler
6. takım nazın yapacağından şüphem yok ama
yine de söleyim

ne diyim sana püskütüm. emegin için zaten ne kadar teşekkürü hakettigin yazmakla bitmez ...
sen emek harcayıp yapıyorsun. bu cadılar az sonra reklamıylamı bakıyorlar...

püüsküütcüm birşey dikkat,mi çekti de onu söylemek isterim
karar defterinde sonuç listesi hazırla tarih sıralamasında hata var gibi sanki,

CUMA YARIŞMASI SONUÇ LİSTESİNİ HAZIRLAMA PROGRAMI

4 Mart 2011 *** 196. Etap *** 1. Takım
11 Mart 2011 *** 197. Etap *** 2. Takım
18 Mart 2011 *** 198. Etap *** 3. Takım
25 Mart 2011 *** 199. Etap *** 4. Takım

4 Nisan 2011 *** 200. Etap *** 5. Takım
11 Nisan 2011 *** 201. Etap *** 6. Takım
18 Nisan 2011 *** 202. Etap *** 7. Takım
25 Nisan 2011 *** 203. Etap *** 8. Takım

nisan ayındakiler pazartesi gününe denk gelmiş

püsküütüm 2. takımın kaptan yardımcısı turab571 oldu..
sana zahmet eklersen sevinirim şekercik

Merhaba püsküüt 6. Takım kaptan yardımcısı safinaz84 olarak değişmiştir ...

ne diyim sana püskütüm. emegin için zaten ne kadar teşekkürü hakettigin yazmakla bitmez ...
sen emek harcayıp yapıyorsun. bu cadılar az sonra reklamıylamı bakıyorlar...

püüsküütcüm birşey dikkat,mi çekti de onu söylemek isterim
karar defterinde sonuç listesi hazırla tarih sıralamasında hata var gibi sanki,
nisan ayındakiler pazartesi gününe denk gelmiş
:18: Ayyyy azrasılacım çok teşekkürler dikkatin için..
Sahiden ben ne yapmışım öyle yaa..
Düzelttim..
püsküütüm 2. takımın kaptan yardımcısı turab571 oldu..
sana zahmet eklersen sevinirim şekercik
Düzelttim akrepcim..
Merhaba püsküüt 6. Takım kaptan yardımcısı safinaz84 olarak değişmiştir ...
Düzelttim Nazcım..

Listenin son hali:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...smasi-nedir-karar-defteri-3.html#post17917371

ben bir soru sormak istiyordum takıam 13. kişiyi alabilir miyiz yoksa en fazla 12 kişi şart mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…