Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kız ben hesaplamayı hesap makinesiyle yapıyorum :KK70: kendimi bir an emekliliğe yakın bilgisayara uzaylı görmüş masum köylü gibi bakan devalet memuru gibi hissettim bir an :KK70: :KK70: :KK70: hani eskiden memurluk yapan hatunlar örgü örerlermiş ya benimki de o hesap :KK70: :KK70: :KK70:

Excel'le hesaplıyoruz biz takımda. Yüzde kısmı için de yüzdenin bulunduğu yeri seçip o hücrenin tipini sayı olarak belirtmen gerekiyor, alttaki ekran görüntüsünde kırmızıyla gösterdiğim butonlarla da virgülden sonra kaç basamak olacağını azaltıp artırabilirsin. Sağdaki artırır, soldaki azaltır :)
Eki Görüntüle 2012957
tamam olduuuu hem de yuvarlıyor da çok iyi oldu yaa çokkk teşekkur ederim :KK36:

Kız ben hesaplamayı hesap makinesiyle yapıyorum :KK70: kendimi bir an emekliliğe yakın bilgisayara uzaylı görmüş masum köylü gibi bakan devalet memuru gibi hissettim bir an :KK70: :KK70: :KK70: hani eskiden memurluk yapan hatunlar örgü örerlermiş ya benimki de o hesap :KK70: :KK70: :KK70:
bizim herkes kendisi hesaplıyor da ben excel de kontrol ediyorum sadece... onluk kısmında sıkıntı vardı çozduk çok şukur :KK36:

Sonuç listeleri hazır tüm kilo vern veremeyen çaba gösteren takımları tebrik ederim :KK66: umarım bur hatam yoktur yolda yaptım çünkü hata varsa da haber verirseniz düzeltirim :KK66:
Ama küçük bir not eklemek istiyorum
8. Takımdan turkmenkizi86 ve
7. Takımdan Efser in yüzdesi 1.88 di bende tekrar hesaplama yaptığımda efserin yüzdesi 1.8845 turkmenkizi86 nin 1.8779 olduğu için üçüncüyü ona göre belirledim umarım gözden kaçırdığım biri yoktur da boşa hesaplama yapmış olmam:-)
Eline sağlık canım

deadline deadline ellerine sağlık canım ... yüzdeler çakışmış :) listede olsa idim bende 1.88 dim bu hafta ..iyice karışırdı çarşı :KK48:

geçmiş haftalarda iki ismin birden yazıldığını görmüştüm .. hani hesabın boşa gitmesin diye dilim pek varmadı yazmaya ama :))
Geçmişte hazırladığım tüm listelerde böyle yapmıştım aslında bana hrp boyle denk geliyor nedense o nedenle aynen devam ettim belli bir kural olmayınca ama iki kişiyi yazmayı düşünmedim değil haketmisler o nedenle de burda belirttim isimleri çoğunluk isterse diğer arkadaşı da ekleyebilirim ama çünkü başarı takdir edilmeli bence de sonuçta :KK66:

deadline deadline ellerine sağlık canım ... yüzdeler çakışmış :) listede olsa idim bende 1.88 dim bu hafta ..iyice karışırdı çarşı :KK48:

geçmiş haftalarda iki ismin birden yazıldığını görmüştüm .. hani hesabın boşa gitmesin diye dilim pek varmadı yazmaya ama :))
Aus kaptanim dogru olani deadline in yaptigi gibi zamaninda 3 basamakli sonuclara da bu yuzden gecmistik

Sonuç listeleri hazır tüm kilo vern veremeyen çaba gösteren takımları tebrik ederim :KK66: umarım bur hatam yoktur yolda yaptım çünkü hata varsa da haber verirseniz düzeltirim :KK66:
Ama küçük bir not eklemek istiyorum
8. Takımdan turkmenkizi86 ve
7. Takımdan Efser in yüzdesi 1.88 di bende tekrar hesaplama yaptığımda efserin yüzdesi 1.8845 turkmenkizi86 nin 1.8779 olduğu için üçüncüyü ona göre belirledim umarım gözden kaçırdığım biri yoktur da boşa hesaplama yapmış olmam:-)

Ellerine sağlık kaptanım..

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_imagesYLANF8FB.jpg

X