Çözemiyorum

Son paragrafı açabilir misiniz

Son paragrafı açabilir misiniz

Şimdi, sevgilin memur. Sende kısmetse memur olacaksin. Memurların maaşlari ortada. Dışimizi sikalim bundan 5 sene sonra kariyer yapip gelirleri katlariz durumuz yok.
Gelir seviyeniz 1 aşağı 2 yukarı aynı kalacak. Çevrenizde iki memur maaşı alan tanıklarınız vardır. Onlar nasil yaşıyorsa sizdede benzeri olacak.

Bunları göze alarak yola cikin.

Göze aldık kesinlikle ama hayat Türkiye’de her geçen gün zor oluyor bu kez yavaştan uzaklaşan ben oluyorum. Yorumunuz için teşekkürler

Sizin ilişkinizi sevgi kurtarmaz. Çünkü ailenize iyi görünmek için olmayanı oldurmaya çalışıp kendinizi de eşinizi de yipratacaksiniz. Eşiniz de hep diken üstünde olduğu için bir süre sonra kavgalar başlayacak.

Bende evliyim bence evlilikte denklik o kadar önemli ki ; kültür farkı bile çatışırken ki ben o sıkıntıyı yaşıyorum. Maddiyat hele ki şuanki günümüzde aşırı aşırı önemli die düşünüyorum maalesef parayla saat oluyor acı ama gerçek iyi düşünmelisin

Baba tarafı hayırsız sadece erkek arkadaşım aileye bakıyor.
Sizin tedirgin olmanız gereken yer burası. İşte o zaman huzurun sadece onda olduğunu sandığınız kişi, sadece huzursuzluk verir.
Kardeşi vs demişsiniz ama sevgiliniz baba rolünü üstlenmiş bir kere. Tamamen olmasa bile eli her zaman üzerlerinde olacaktır. Bunu çok iyi düşünün.

Özellikle şu ortamda maalesef para çok çok önemli. Eskiden samanlık seyran oluyormuş ama şu an boşanma sebebi haline geldi.

Ben çiftlerin ailelerin maddi manevi birbirlerine yakın olmaları gerektiğini düşünüyorum. Her detayı düşünüp, öyle karar verin lütfen. Evlenince bişeyler değişir diye düşünüp bazı şeyleri tolere etmeyin. Tam tersi, olduğu şekliyle artıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…