Coronavirüs Türkiyede

anlamsiz eliyle her yeri tutuyor yine. aynen mevsimsel salgin var. Yine iş bizde biticek temas etmeyeceģiz hava yoluyla bulaşmazmis kolay zaten.

Arkadaşlar şuan dehşet korku kapladı içimi. Oglum kreşe gidiyordu kreşten aldim bir hafta once. Bir yasındaki oglum her ay hasta oluyor bağışıklığı zayif ve benim de zayıf. Eşim avm de calisiyor allahim ben ne yapayim cok korkuyorum. Adamı isten çıkaramam ya

biz türk insanı olarak böyle abartmaya meraklıyı hemen bir kaos falan
Korunsun herkes ama anlamsız kaosa gerek yok
Ülkemizde büyük bir salgın olmayacagı açık
Diğer ülkelerden daha önce önlem aldık

biraz sakin olun ya gunluk hayatınızın etkılenmesine izin vermeyin
Yüzde 3 öldürücülük olanı ve 100 yaşındaki çinli bir adam kurtulmuş

Bu açıklamanın kaynağının unicef olduğuna emin misiniz? Daha az önce canlı yayında yazdığınız şeylerin çoğunun hurafe olduğu söylendi. Bence bilgi kirliliğine sebep olmayalım emin değilsek

Virüs yurtdışından gelmiş arkadaşlarrrrr
Hahah ya kimse gelmesin yurtdışından
Şimdi bir arkadaşım hollandada yarın gelecek jdjssj artık 2 hafta temas etmeyiz

Istanbulda olma ihtimali bence cok yuksek. Dusunsenize bakan vakanin Istanbul'da oldugunu aciklasaydi? Yarin herkes market eczane, hastane kostururdu. Bunun onune ilk etapta gecebilmek adina soylememislerdir. Tedbirli davranmakta yarra var. Hayat devam ediyor. Virus nerede olursa olsun sonucta calismak zorundayiz. Yemek-icmek zorundayiz. Allah yardimcimiz olsun

Zaten soylemek cok mantiksiz.. olacaklarin onune gecilmez zaten salgin var.
Boyle davranmakta mecburlar. Ortaligin karişcagi zaman degil suan.

Ayy bende koca disardan getirir diye korkuyorum esnaf adam. Yoksa ben gunlerce evden cikmam sorun yokta

İnanılmaz panik yapyorummm napcaz yaaa hasta olan insancık ne haldedir kim bilir

En tehlikeli önceden hasta olanlar ve 65 yaş üzerinde olanlar için. Hatta burda bir doktor çocukları aile büyüklerine baktırmayin, ama aile büyüklere alışveriş ve hazırlık yapmaya yardım edin dedi. Şansımıza çocuklarda ağır vakalar yok. Onlar daha hafif atlatiyor. Yetsikinkerin de çoğunlukla büyük problem olmadan atlatabileceklerini söylüyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…