Coronavirüs Türkiyede

Kısmetse olur yarışmacısı cansel çördük korona olmuş. Tedavi görüyor amerikada karantinada orada yaşlıları eve gönderiyorlarmış gençlere şans veriyorlarmış öyle söylüyor.

1 ölü var. Allahım sen yardım et. hala sokaktalar yaşlılarınızı çıkarmayın keşke şikayet edebilseydik. Laf anlamazlar çünkü biliyorum.

Maalesef, kimide bunlar devlet oyunu diyor 😷🥺
Tabi insanlar şakadan ölüyor. ahhh yazık bu cehalet sonumuzu getiren olacak. Bir şekilde türedi bu virüs şuan nerden geldiği değil durdurmaya çalışmak ilk amaç olmalı sonrasını zaten bilemeyeceğiz herkes bir komplo teorisi üretecek. Gerçek ne bilemeyeceğiz. Şimdiden ne haberle var biyolojik savaş,masonalr, siyaset vs.. Nette neler var neler

merhaba boğaz iltihabı dedi doktor yazmışsınız 10 martta suan da bende aynı durumdayım sağlık ocağına gittim boğazımda kızarıklık olduğunu söyledi doktorum ağız içi sprey verdi boğazımda ciddi bir yanma var geniz burun yanması da yaşıyorum psikolojik mi bilmiyorum halsizlik var farenjit ya da boğaz iltihabı oldum sanırım panikten doktora da sormamisim sizin ki geçti mi ne durumdasınız

Bizim burdaki saglik ocaginda iceri bile almiyolarda kimseyi o yüzden şaşırdım benimde oğlumda hafif öksürük var ateş yokta sanirim bogaz iltihabi ama goturmeye korkuyorum açıkçası

corona virüs türkiye

X