Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

ayy çok sevindim canım benim ne güzel ya darısı başımıza.bende 2 kutu küç kullandım çörek otu yağı kullandım ama düzenli olmadığı için sonuç sıfır.bırakınca olan dolgunlukta gitti sanki eskisindende küçük oldu püfff

ogyy cim tebrik ederim...bende devam ediyorum küc ile masaja. bir hafta olacak baslayali hafif bir dolgunluk var gibi ama tam emin degilim.ama malesef masaj yapmaya eriniyorum ve aksamlari esim evdeyken tabi daha da zor oluyor...

ben corek otu yagi ile masaj yapiyrm bir haftadir birde Tibetin genclik pinari 5 hareketleri yapiyrm. simdilik sonuc olarak birsey diyemem ama gelisme olursa yazarim mutlaka.
Bu arada baska bir topikte nsl masaj yapilgini gosteriyr ama eminimki cocugumuzun yaptigi gibidir..

süper süper süperr küçte alıym bari bende yaaa çok daha iyi sonuç göreyim bende dolgunlaşsın istiyorum sütyen çıkardığımda evde ananemin göğüsleri gibi sarkık durmasını istemiyorumm artıkkk
ya inşş diklerşip dolgunlaşırlar ya azda büyüseler çok iyi olurrr çoookkk inş bakalım hepimizinki sonuç versin..

Bende okudum.çörek otunu kullanmakta fayda var.bakalım yarın çarşıya çıkıcam ozaman aktardan alıcam karden marka çörek otu yağını umarım bulurum.

ayy canım ne olur biraz daha acıkla nasıl yapmamız gerek lütfen ?? nerden alacağız belli marka war mı lütfen 2 3 aya nışanım war offfff isyanlardayım ya neden küçükler büyüyün artıkkk:84:

İlk uygulamamı yaptım kızlar.15-20 dk falan oluyor.sadece çörek otu yağını kullandım çilek yağını gündüzleri sürücem.hafif bi ağrı başladı anlamadım :S yorumlara göre iyiye işaret sanırım tabi bekleyip görcez.

dur kıss ne yaptın daha 15-20 dk olmuş o masajdan sızlıyordur :90: hadi bakalım hiç ara vermeden kullan hergün sonra bizede haber ver ama :87:

dur kıss ne yaptın daha 15-20 dk olmuş o masajdan sızlıyordur :90: hadi bakalım hiç ara vermeden kullan hergün sonra bizede haber ver ama :87:

Kıss ne bilim benn.ağrı vardı.bu gece yine sürücem.söylenenin aksine çok fazla kokmuyor.bu gece 2. gecem olucak.bakalım inşallah işe yararda emekler ve hayaller boşa gitmez

kızlar ben çörek otu yağını bir şişesinin neredeyse yarısını bitirdim ama göğüs ucumda o kadar çok kabarcklar çıktıki bırakıyorum ama 4 cm faalan byüdü şimdi çemenotu tzuyla masaj yapıp maydanoza yönelcem aradada buzla masaj yapıcam.

Ttlım naptın sen ya canına kastınmı var.okadar çok sürülür mü hiç.azcık eline dök bi tatlı kağı kadar en fazla.sonra onu yedir masajlaa.herşeyin fazlası zarar dikkat et lütfen .

Ttlım naptın sen ya canına kastınmı var.okadar çok sürülür mü hiç.azcık eline dök bi tatlı kağı kadar en fazla.sonra onu yedir masajlaa.herşeyin fazlası zarar dikkat et lütfen .

bence 1 seferde sürmedi canım şişenin yarısını.yani yarısına kadar kullandığını 4 cm büyüttüğünü söylüyor ama zamanla kabarcık yaptığı için bırakmış.sen yanlış anlamışsın yani

aynen cnm yarısına kadar kullandım düzenli olarak illkten önemsemedim geçer dedm ama geçmedi arttı o yüzden bıraktım arkadaş napmış ya kim hangi akıllı şişenin yarısınnı boşaltablir banyomu yapıcam ilahi ya

Dikkatli okumamışım yaa senin yorumunu görünce anladım:))) kör görmez uydurur gibi hahahaha..

:79::18:
canımcım ne kadar kullanmak lazım bu yağdan ? yani elimize masaj için ne kadar dökelim ? bu arada ben inanılmaz arastırmalar yaptım sınawımdan sonra gırıplandırıp yapacağım burdan sizede yazacağım çemen tozu nu saf zeytin yağı ile karıştımak rezene çayı mersin yağı müthiş büyütüo birde keçi boynuzu pekmez 2 kat yapıo muhakkak deneyin ben keçi boynuzu we pekmezinden işe paşlıcam bide tarçın da büyütüüo sağlep falan alın bolca dökün kızlar azıcık sabredin sınawımı atlatayım genişş arastırmalarım war bitkisler yönetimlele yapalım estetğie karşıyım hapa kremede.. benden hber bekleyin anacım gibi oldum : nese canım şu yağdan ne kadar dökeceğim elimlemi yapıorum direk ayy ellerim büyümesin elime eldiven mi takayı m ==??

yok kız elin nasıl büyüsün alemsin.masaj yapabileceğin kadar dök işte.öyle vıcık vıcık olmasın.göz kararı işte.... bu arada hevesini kırmak istemem ama keçi boynuzu 2 kat büyüttü diyen arkadaşın yazısını okuduktan sonra gittim aldım kocaman bi kavanoz ama hiç bişe olmadı.üstelik düzenli sabah akşam 1-2 tatlı kaşığı yedim.ısırgan içiyorum sanki daha iyi gibime geldi :82:

bende dün maydanoz suyu içtim gecede buzla massajımı yaptım her zamanki gibi ama bugün kalktığımda daha br dolgundular tabi ölçmedim daha ama maydanoz suuyunu gece yatmadan önce içiçem artık birde çemenotu tozumuda aldım bugn gecede gzl bi masaj yaparım yarında ölçerm bakalım sonuç ne olcak..
ama çörekotu yağınnı kullananlar gerçekten dikkat etsin her bünyede sanırım bu kabarcıklar yapmıo ama yapanda var çok az deil bu sayı sağlığınızı tehlikye atmayıın görünce hemen bırakın

canım lütfen acıklyabilir misin buza masaj ne oluyo, saf suyu dolabta buz haline gietirip mi yapıyorsun ? İçine birşeyler katanlar warmış rezene yağı falan yoksa saf su ile mi buz masaj yapıorsun ????? maydonoz suyunun faydası warmıymış ??? çemen otu tozunu saf zeytin yağı ile macun yap sür canım çok arastordım öle dio... birde canım İbrahim sarcoğlu öyle 1 2 ayda sonuç alınmaz 7 / 9 ay arasında sonuç alınır doğrukürleri en az 1 sene uygulayın ki maksimum sonuç elde edesiniz ben göğüs ile ilgili forumlardaki tüüüümm yorumları okudum 1 hafta yapıp bırakanlar 1,5 ay yapıp bırakanlar wa.. şu sınawı atlatayım 1 sene mi göğüslerime wercem hergün düzenli şekilde doğru otlarla masaj aypcam çörek otu yemek çemen otu masajı yapmak rezene we nar içmek inanılmaz etki edio arkadşalr ben deneme amaclı 2 gün rezene içtim doldular.. ilaç ws sakın almayın bitkilerden yapabiliriz 2 beden

bakalım bende yeni başladım kızlar çörekotu yağına

ama 5 dk masaj yapmıodum doğrusu sadece sürüp bırakıodum:44:

öle gözle görülür bi büyüme olmadı ama sanki sütyenin içinde sıkışıyolar gibi:44:

acıyodu bi ara o da geçti

bakalım daha 1 hafta bile olmadı yılmak yok devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…