Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

Didolido arkadaşım merhaba. Ben iki tane çörekotu yağı aldım ikisi de ne kaşıntı yaptı ne büyüttü. Acaba kullandığın çörekotu yağının adını markasını verebilir misin?

Arkadaşlar marka fark ediyor mu? Ben aktardan bir tane aldım ama kardenin yoktu. Ve aktar benim aldıgımın daha kaliteli oldugunu söyledi. Markası "destek" ve mersin yağı aldım oda kardenin 2sini bir arada kullanıcam.

2 sini bir arada kullanan var mı? :86:

benim eczacımda da kardenin yağları bulunuyor, başka marka satmıyor.çörek otu yağıyla başlıcam olmazsa mersin yağı alıp karıştırcam..

benim kisi buleocean (dogalurunler) markasi ama bilmiyrm marka dan markaya degisir. Iceriklerine baksan belki yeterlidir...

benim kisi buleocean (dogalurunler) markasi ama bilmiyrm marka dan markaya degisir. Iceriklerine baksan belki yeterlidir...

%100 saf çörek otu yağı diyor :) aktarda zaten bunun diğerinden daha iyi oldugunu söyledi. ve psikolojik midir bilmiyorum ama dün gece denedim ve göğüslerimde bu sabah hafif bi dolgunluk var gece zaten ağrısından uyuyamamıştım :)

Bu arada önemli bir bilgi vereyim kızlar. Bazıları göğüslerinde çatlak ve izlerin meydana geldigini söylemiş. Eğer bu yağı gece kullanıyorsanız sabah kalktıgınızda 3.4 dk buz gezdirin ve sonrasında vücut nemlendirici kullanın. Eger sabah kullanıyorsanız bu işlemi gece yapın. Göğüs büyütmeye çalışırken göğüs bakımınızı ihmal etmeyin.

Son düzenleme:

ne kdr 100% saf onu Allah bilir.. benimkin de de oyle yaziyor ama ben inanmiyorum..
bir gecede ise yaramasi benim icin biraz utopik ama bellide olmaz.. kisinin gogus yapisina gore degisebilir.. bende masaj yapinca "buyudu" psikolojisine giriyrm ama bazen dusunmek yetiyor cunku dusunce gerceklerden once gelen adimdir... pozitif dusun yanii :)

Aynen masajın büyük bir etkisi var. Zaten bu işe büyümücek gözüyle başlarsak hiç bi sonuç elde edemeyiz. İnsan pozitif düşüncelerle hareket etmeli. O zaman cidden sonuç alınıyor. İnanmak lazım yani :) mesela normalde ben göğüslerime çok küçük diyorum ama üst 80 alt 76 ama yinede 80nin üstüne çıkmasını istiyorum. :/ Konuyu baya bi okudum bazılarının göğüsleri 75 felanmış ben kendi göğüslerime çok küçük diyorum acaba onlar ne diyodur :)

aynen valla.

Arkadaşlar göğsünüzde bilmediğiniz bir kistiniz varsa büyüyen göğüslerle birlikte o da büyüyor.Biz bilemebiliriz fakat fibrokistler her 2 kadından birinde oluyormuş.Canınızı sıkmak istemem.En azında böyle birşeye girişmeden dr'a danışın derim(nacizane).Bende kist vardı.benim başka bir bitkisel tedavı sonucu göğsüm büyüdü.Tabi kistimde...

boyle bir uyarida bulunmustum ama hatirlatmak iyi oluyor

bende geçenlerde almıştım sinüsler için burna damlatıyordum epeydir duruyor evde dur bari bende süreyim inş iyi gelir ya sağol canım

bende de olmadi. Tuylenme yapmasi cilden cilde ve tuy yapisindan degisebilir.

tahminen kaç dk masaj yapıyorsunuz ? ve masaj sonrası yıkıyor musunuz öyle mi kalıyor ?
denemediğim yöntem kalmadı bi de bunu denicem .. hep yarıda bırakıyorum da :))
bu zahmetsiz gibi görünüyor

kızlar göğüsleri çörekotu büyütmez. dolgunlaştırır.
dolgunlaşma sebebi de masajın kan dolaşımını artırması.
kalıcı değil malesef

tahminen kaç dk masaj yapıyorsunuz ? ve masaj sonrası yıkıyor musunuz öyle mi kalıyor ?
denemediğim yöntem kalmadı bi de bunu denicem .. hep yarıda bırakıyorum da :))
bu zahmetsiz gibi görünüyor

canim aksamlari veya aksam ile sabahlari 5dakika, bilemedin 10dakika masaj yapiyorsun. Masaj da kucuk daireler halinde yapiliyor ve genellikle gogusun disindan iceriye dogur giden ve asagidan yukariya dogru (gogus sarkik olmamasi için) dairesel olarak masaj.. Masaj yaptiktan sonra yikamana gerek yok ama dikkat et ki cok fazla yag surme yoksa sonra micik micik oluyor.. elini tenine surtulmeyecek kadar yag kullan. Eger cok fazla yag surduysen bir pecetele yardimiyla fazlaligini alirsin ama yikamana gerek yok...

Son düzenleme:
Kısslarrrrrrr tesadüfen formu okudummm öyle dürükleyiciydiki, 1 den basladımm şimdik bitti kıslar bu konu bende cok derın bir yaradır cok araştırdım tabii olanakları ama malesef hepsi hiç biri için kalıcıdır bu yöntem diyemiyoruz Kullanan arkadaslar bu yöntem kalıcı mıdır acaba :88:

selam kızlarrr..pazar gunu okudm yazıyı bende başladım 5 gündür yapıyorum ılk surdugumde cıdden bı dolgunluk oluyo..bakalım 1 hafta olsun ölçücem değişim olursa yazıcam kzlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…