Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

hadi kızlar
kullananlar gelişmeleri görenler biraz yazsınlar.
sonuçları okuyalım :97:

Son düzenleme:
off bu kitle yüzünden ben çok korktum çörek otu kullanamıyorum :s sadece ısırgan çayı içiyorum..

merhabalar kizlar bende dün basladim cörek otu yagina ama baslamadan önce ölcmeyi unuttum. gögüslerimde bi agri hissediyorum bugün. regl günümde yaklasti ama daha önceleri hic böyle agrimiyordu gögüslerim. umarim olumlu yönde bi degisme olur. türkiyede olanlar cok sansli yurtdisinda aktar denen birsey yok malesef...

arkadaşlar kıl yapıyor mu gerçekten? yapıyorsa kullanmayalım. biri aydınlatsın lütfen

yaa kızlar bnde ilk mesajları okudum çok heveslendim hemen gittim aldım bugün başladım ova ova masaj yapmaya inşşş kıllanma yapmazzz inşşşşşş

şimdi en son kullananlar ne kadardır kullanıyolar hala kullanıyolarmı hemde ne kdar zaman içinde ne kadar büyüdüü yaa çokk merak ediorummm:):)

bende bende çok merak ediyorum ya
gittim haftalar öncesinden aldım
ama sonradan bu mesajları görünce kararsız kaldım
kullanmayı çok istiyodum çoook
napıcam ben

yaa 1. sayfadan başladım okumaya 229 sayfa oldu :)) kullananların çoğu memnun kalmış,yarın alıyorum denemekte fayda var bence, ilaç gibi şeyler kullanana kadar bu daha masum bir yöntem

işe yarıyomu gercekten yaaa tuylenme yaparmı kı....

canım senin mailin üzerine aktara gitim ama bilemedi çörek otunu başka adı var mı neye benzio iyice öğren dedi nasıl bişey canım bu ? bide gene bu sitede bi kullanıcı küç yiyormuş sabahları 2 kaık işe yaradı dio sordum cwp yok henüz sen ne .old biliomusun benimkiler 75 falan acaba 80 olurlar mı (58:

Arkadaşlar 3 haftayı geçti kullanalı karaüzüm çekirdeği tozunu gece yatmadan önce 2 kaşık su ile yutuyorum 5 dakika bile sürmüyor çörek otu yağı ilede masaj yapıyorum.. göğüslerim 70 bile değildi doğumdan sonra sarktı ve küçüldü ancak şimdi çok dolgun yani kesin 1 bedenden fazla büyüdüler artık evde südyen takmak zorunda değilim muhakak kullanın çok fayda göreceksiniz ben estetik ameliyat olmak üzreydim artık pskolojim çok bozulmuştu ama ALLAHA ŞÜKÜR şuan çok mutluyum darısı başınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…