Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

kızlar çörek otu yağını iki üç gün kullandım göğüslerimde dolgunluktan ziyade sanki o koyu renkli halka genişledi gibi geldi bana ve bu kitle oluşumu da iyice kafama takıldı bi doktora danıştım özellikle doğum yapmadıysanız çörek otu yağının göğüs kanseri oluşturma açısından daha tehlikeli olduğunu söyledi. göğüs büyümesine gerçekten etkisi varmış östrojen salgısını arttırdığını da söyledi fakat illa kullanılacaksa az miktarda ve üç aydan fazla süre kullanılmaması gerekiyormuş.. ben artık ne yapacağımı şaşırdım=) sadece masaj yapmak da sarkmaya sebep olucak diye korkuyorum açıkçası..

ben de fibroadenom vardı 2 cm olduğu için alındı. onun oluşum nedeni bilinmiyor genç kızların çoğunda görülüyor ama çörek otundan olcağını pek sanmam öyle olsa doktorlar da söylerdi ama yine de bilinmez tabii :/

sağol cnm. valla beni de baya düşündürdü bu durum ama göğüse dıştan sürülen bir şeyin içeride bir kiste yok açma ihtimalinin olmayacağını düşünüyorum. anca içilen haplar yapabilir böyle şeyleri

arkadaşlar hayıt otunu içmeye başlayalı bugün tam yirmi gün oldu ilk başlarda pek bi sorun yoktu ama 2-3 gündür saçımda yoğun bi dökülme var ben buna bağlıyorum saç dökülme sorunu yaşayan arkadaşlar olmuştu zaten bi süre ara vermeye karar verdim soran arkadaşlar bilginiz olsunmafoldumben

Son düzenleme:

ben sadece 1 hafta kullandım.saçlarım zaten dökülüyordu artık tutam tutam elimde kaldığını görünce hemen çöpe attım koca bir paketi korkudan eyvahedigeldismile

Arkadaslar bendeki kistle ilgili biraz arastırma yaptığımda söyle bir yazı buldum 'süt bezi ve süt kanallarının kontrolsüz gelişmesi sonucu çok sert, ağrısız, düzgün sınırlı kitleler oluşabilir. Fibroadenom veya halk arasında beze olarak adlandırdığımız bu kitleler kansere dönüşmezler, büyümeye devam ederek normal meme dokusunu iterler ve şekil bozukluğuna yol açarlar.' çörek otuda süt bezlerinin gelişmesini sağlıyordu yanılmıyorsam ve bu yüzden oluşma olasılığı var:çok üzgünüm:

arkadaşlar çörek otuyla masaj yapıp etkisini aldını söyleyenler olmuş bu masajı nasıl yaptınız sadece ovarak sürmek yeterli mi:s

Çörek otu yağının tüyleri uzattını deneyerek öğrenmiş oldum bu masaj yöntemiyle. 2 hafta filan masajla kullanmıştım, göğsümdeki tüylerin belirginleşip uzadığını farkettim. Sonra daha çok etkilerse diye tedirgin olup bıraktım. Aynı sorunu yaşayan başka arkadaş var mı merak ettim? Aslında masajın işe yaradığını düşünüyorum.

tam olarak nasıl masaj yapıyorsun anlatırmısın lütfen. bende çörek otu yağı kullanıyordum ama yazılanları okuyunca korktum açıkçası. ne yapacağımı bilemedim yaa nasıl büyüycek bunlar.. masajı anlatırsan sewinirim:)

KIZLar!!
İşe yarıyor ama tüylenme yapıyor ! çayla içmeliyiz

teşekkürler canım buna dikkat etmeliyiz

Ben masajı göğsümü avuç içiyle hafifçe bastırarak yan kısımdan başlayıp göğüs ortasına doğru dairesel hareketlerle yapıyodum. Yani dış kısımdan içe doğru... Buz masajında da buzu yine dairesel hareketlerle göğüs çevresinde gezdirerek hafifçe masaj yapıyosun... Ama buz masajı yaptıktan sonra bazı sorunlar yaşayan arkadaşlar var galiba kesin bundan mı bilmiyorum tabi, istersen forumdan ilgili konuyu bulup bi göz at yapmadan önce.

arkadaslar ben bu siteye yeni üye oldum benimde göğüslerim cok kücük kendimi cok kötü hissediyorum bana yardım ederseniz sevinirim gercekten işe yarıyormu hüsrana uğramak istemiyorum

arkadaşım sıkılaştırğı ve topladığı kesin!!! ama masaj çok önemli doğru ve üşenmeden masajla yap bence..

masajı doğru şekilde yapın diyorsun ya ben bu masaj işini çok merak ettim. yani ayıp olmazsa şunu bi anlatabilir misin? sadece göğsün kenarlarına mı ya da bastırarak mı? bi de benim göğüslerimin özellikle tomurcuk kısmında dokununca çok acıyor da ondan bilmiyorumkismile

bişi sorcam ya bu çörekotunu sürerken miktar ne nasıl sürüyorsunuz yani? avcunuza döküp mü yoksa parmaklarınızla fln mı? ben foruma yeni üyeyim de yazdıklarınızı okudum ben de hemen bu akşam başlicam. inş. bi gelişme olur

arkadaşlar kullanıpda göğüslerinde kist oluştuğunu söyleyenler olmuş.bende korktum açıkcası.ama büyümesini de istiyorum.bi akıl verin ya ben napsam ki şimdi

kıllanma yapmasın.yağlar besleyici özellikte olurlar kist oluşumu için daha fazlasına gerek var bence

arkadaşlar kullanıpda göğüslerinde kist oluştuğunu söyleyenler olmuş.bende korktum açıkcası.ama büyümesini de istiyorum.bi akıl verin ya ben napsam ki şimdi

hiçbir yağın kist yapacağını sanmam kist oluşumu hormonal dengenin bozulmasıyla olur ancak içildiği zaman bitkisel çaylar yada bu gibi şeylerin fazlası yapar.biz yağları meme dokusunu değil ordaki kasları geliştirmek için yapıyoruzyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…