Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

hadi kızlar
kullananlar gelişmeleri görenler biraz yazsınlar.
sonuçları okuyalım :97:

Son düzenleme:
off bu kitle yüzünden ben çok korktum çörek otu kullanamıyorum :s sadece ısırgan çayı içiyorum..:KK15:

merhabalar kizlar bende dün basladim cörek otu yagina ama baslamadan önce ölcmeyi unuttum. gögüslerimde bi agri hissediyorum bugün. regl günümde yaklasti ama daha önceleri hic böyle agrimiyordu gögüslerim. umarim olumlu yönde bi degisme olur. türkiyede olanlar cok sansli yurtdisinda aktar denen birsey yok malesef...

yaa kızlar bnde ilk mesajları okudum çok heveslendim hemen gittim aldım bugün başladım ova ova masaj yapmaya inşşş kıllanma yapmazzz inşşşşşş :KK43::KK43:

şimdi en son kullananlar ne kadardır kullanıyolar hala kullanıyolarmı hemde ne kdar zaman içinde ne kadar büyüdüü yaa çokk merak ediorummm:):) :KK30::KK16:

bende bende çok merak ediyorum ya
gittim haftalar öncesinden aldım
ama sonradan bu mesajları görünce kararsız kaldım
kullanmayı çok istiyodum çoook :KK5:
napıcam ben :KK14:

yaa 1. sayfadan başladım okumaya 229 sayfa oldu :)) kullananların çoğu memnun kalmış,yarın alıyorum denemekte fayda var bence, ilaç gibi şeyler kullanana kadar bu daha masum bir yöntem

arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:
işe yarıyomu gercekten yaaa:KK43: tuylenme yaparmı kı....

denemediğim şey kalmadı açıkçası.. sürmediğim yağ.. bide çörekotu yağını deneyeyim dedim, yağı sürüorum 5 dk ya yakın masaj yapıorum o yağ tamamıyla emilio sadece kokusu kalıo biras kötü kokuo ama gece sürdüğüm için duymuorum o kokuyu uyur haldeken:) yağı sürdüğünüzde ztn farkı görceksiniz kaşıntı yapıo ilk 15 20 dk sabah uyandığımda göğüslerim inanılmaz sert ve gergin oluo 1 haftadır yapıorum geceleri! ayrıca benim göğüs ölçülerim:göğüs altında 72 göğüs ucundan 78 di suan göğüs ucumdan ölçtüğümde 81.5 gelio.. geçicimi bilemem ama ins. deildir.. ben devamlı kullanmayı düşünüorum sonuçları size yazarım..

canım senin mailin üzerine aktara gitim ama bilemedi çörek otunu :KK43: başka adı var mı neye benzio iyice öğren dedi nasıl bişey canım bu ? bide gene bu sitede bi kullanıcı küç yiyormuş sabahları 2 kaık işe yaradı dio sordum cwp yok henüz sen ne .old biliomusun benimkiler 75 falan acaba 80 olurlar mı :KK43:(:-)58:

Arkadaşlar 3 haftayı geçti kullanalı karaüzüm çekirdeği tozunu gece yatmadan önce 2 kaşık su ile yutuyorum 5 dakika bile sürmüyor çörek otu yağı ilede masaj yapıyorum.. göğüslerim 70 bile değildi doğumdan sonra sarktı ve küçüldü ancak şimdi çok dolgun yani kesin 1 bedenden fazla büyüdüler artık evde südyen takmak zorunda değilim muhakak kullanın çok fayda göreceksiniz ben estetik ameliyat olmak üzreydim artık pskolojim çok bozulmuştu ama ALLAHA ŞÜKÜR şuan çok mutluyum darısı başınıza

X