Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Çörekotu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin ! Mucize...

bakalım bende yeni başladım kızlar çörekotu yağına

ama 5 dk masaj yapmıodum doğrusu sadece sürüp bırakıodum:44:

öle gözle görülür bi büyüme olmadı ama sanki sütyenin içinde sıkışıyolar gibi:44:

acıyodu bi ara o da geçti:KK9:

bakalım daha 1 hafta bile olmadı yılmak yok devam:KK76:
ben bi 3 kutu krem aldım boş yere 200 tl harcdım sana bişe diim mi asla krem etki etmedi ama benim akşamları 100 er kez dairesel hareketlerim göğüslerime etki ettti ölçmedim keşke somut bişi yazabilseydim size ama en az 5 sn büyüdü diebilirm sütyenimi doldruo nışanlım farketti 200 kremden asla bahsetmiom kilodan diorum :KK70::KK70:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: :KK3: muhakkak masaj yap ağrıo çok ama boşer ağrıdığı büyüdüğü anlamında !! kan dolaşımına etki edio canım bide bi ark keçi boynuzu 1 kaşık sabah akşam yemşiş 2 kat yapmış ben denicem sene denesene ama bi ark a da eki etmemiş.. organik mi almak lazım acaba

:KK60: :KK60: :KK60: yok kız elin nasıl büyüsün alemsin.masaj yapabileceğin kadar dök işte.öyle vıcık vıcık olmasın.göz kararı işte.... bu arada hevesini kırmak istemem ama keçi boynuzu 2 kat büyüttü diyen arkadaşın yazısını okuduktan sonra gittim aldım kocaman bi kavanoz ama hiç bişe olmadı.üstelik düzenli sabah akşam 1-2 tatlı kaşığı yedim.ısırgan içiyorum sanki daha iyi gibime geldi :82:

şirinecim o ark. ın msjını bulamadım, özellikle belirttiği şuydu : aktardan organik alın. Ark.ı tekrar bulsam marka ismi isteyeceğim birde çok çok az emişsin 1 çorba kaşığı yemen lazımdı tatlı kaşığı çok çok az.. bence bi kutu organik alalım masajlada destekleyelim ya birde o kız deowell patc bant kullandı msjını okurken aslında o bantta olabilir die düşündüm şuan ben o banttanda kullanıom ama kesin çözüm almadan önerme taraftarı değilim. yanlız hem doğru masjı hem doğru cayı we dığru bitkyi kullanmalı 4 elden mücadele etmeliyiz salt bi şeyle olmuo.. ısırgana şeker atıomusun atmamk lazımmış , bende alayım . aktardan alcaz değil mi ?

kızlar çörek otu yağı asla almayın !!! saf halde çörek otunu bitkisel yağ ile kür yapın zeytin yağı ile !!! öyle masaj yapın asla yağını almayın para tuzağı we gercek değiller rezene yağınıda sakın almaın rezeneyi ot halinde cay gibi için rezene yağı düşüğe sebep bunu doktor ağzından işittim !!!!!! bitkilerini aktardan alın

kızlar çörek otu yağı asla almayın !!! saf halde çörek otunu bitkisel yağ ile kür yapın zeytin yağı ile !!! öyle masaj yapın asla yağını almayın para tuzağı we gercek değiller rezene yağınıda sakın almaın rezeneyi ot halinde cay gibi için rezene yağı düşüğe sebep bunu doktor ağzından işittim !!!!!! bitkilerini aktardan alın

Ben burda corek otu yagini ararken Medine'den gelme bir yag aldim, o yagin rengi siyahti veya ck koyu bir kahve rengti, kokusuda cok keskindi, sonrea Tr'den corek otu yagini aldim, o yagin rengi ck acik, bildigimiz aycicekyagin rengi gibiydi, ve kokusuda hic keskin dgldi, sanki corek otu yagi olduguna gostermek icin aycicegin yagina iki damla gercek corek otu yagini koymuslardi... Bence de dikkat edin, ben yaglari aldigimda pismanim, ustelik kullanamiyrm boyle sahte olunca. cilek yagini aldim oda sahte cikti hep cildimi yakiyr...

kızlar hep aklıma takılıyor daha öncede sordum ama belki yeni başlayanlarda farklıdır diye
soruyorum.bu yağ tüylenme yapmıyor mu? saçlarada kullanıyoruz mesela.ister istemez göbeğe yakın yerlerede geliyor.yani bilmiyorum bi iki denedim ama korktum sonra bıraktım ben.şuan ki halim iyi ama daha iyi olsun derken başka bir sorun çıkarmaktan korktum.:KK53:

arkadaşlar çörek otu yağını göğüslerinize masaj yaparak 5 dk yedirin.. kendinizi poaça gibi hissedebilirsinz kokusundan dolayı:KK70: fakat sabah uyandığınızda değişime inanamıcaksınız.. 1 haftadr yapıorum inanılmaz bi dolgunluk oldu avucumun içinde kaybolan göğüslerim şu an avucumdan taşıyor.. sürdüğünüz anda inanılmaz bir kaşıntı hissediceksiz teleşlanmayın bu kasıntı göğüslerinizin şiştine işaret.. umarım sizdede işe yarar ki ben eminim yarayacağından bana çok dua ediceksiniz:)):teytey:

canım piyasada inanılmaz sahte ürünler war sen hangi markayı ne kadara aldın lütfen cwp werir misinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

arkadaşlar Dikkat!!!
mersin yağı direkt olarak vücuda uygulanmaz!!!sonradan çok zararını görürsünüz.çünkü mersin yağı uçucu yağ olması nedeni ile asit etkisi gösterebilir zamanla.Çörek otu yağı sabit yağdır o yüzden direk uygulanır.eğer mersin yağını kullanacaksanız çörekotu yağına veya zeytin yağı gibi sabit yağla beraber (1 kaşık içine 1 kaç damla mersin yağı)
gibi kullanabilrisiniz.Bu konuda eğitim aldım Alternatif tıp mezunuyum(tıbbi ve aromatik bitkiler bölümü)..
biz okulda krem yaparken bile o kadar malzemenin içine damla hesabı ile uçucu yağ katardık.

Önceki sayfalarda yazmıştım. Soranlar olmuş yine, tekrar yazayım ; çörek otu yağı tüylenme yapıyo arkadaşlar. Kullanırken bunu da göz önünde bulundurun...

Bir hafta oldu. Kesinlikle işe yarıyor çörek otu.
Sanki hamilelik dönemimdeki boyuta geldilerEn Büyük KK[/QU
sütlü kahwem sen hangi marka kullanıyorsun ?? önerir misin bizde onu alalım sahte yağlarla kandırılmayalımmmmm eczaneden mi aldın cnm birde ???

Arifoğlu kullanıyorum. adet dönemim sırasında kullanmadım. Etkisi hafifledi ama eski haline de dönmediler. Şimdi tekrar başladım Bende kıllanma sorunu da olmadı. Estetik falan niyetlenirken. Bu kadar kolay olması beni çok mutlu ediyor.

kızlar bende 2 haftadır çörekotu yağı mersin yağı ve çilek yağıyla masaj yapıyorum büyüme oluyo ama şekli pek değişmedi henüz yuvarlaklaşmadı ve çatalım da daha oluşmadı.büyüyo ama şekil de değişsin

hee bide arkadaşım çörek otu yağını rezene çayının içine kattını yazmışın?? ama çörek otu yağı açıldıktan sonra en fazla 1 hafta dayanır hemen bozulurmuş ve zararlı maddeler içerirmiş!! benden sölemesi aktarlardan aldığınız çörek otu tazeyse için!! fayda göreyim derken kendini zehirleme yavastan.. benim aktar amcam var bi tane o dedi her çörek otu yağı ii deildir dedi. sorupta alın arkadaşım benden sölemesi[/QUOTE

Bende denemeyi düşünüyorum.En fazla 1 hafta dayanır hemen bozulur demıssın masaj la uyguladıgımızda zarar verirmikiii sen her hafta değiştirdinmi yagı.Bide sen yazalı baya olmus ben yenı katıldım nasıl etkısı gectımı yoksa kalıcımı ıns kalıcı olmustur 21 yasındayım umarım zararı olmaz.Tsklerrr:79::80::81::92::KK74:

arkadaşlar bende 2 hafta oldu pek etki görememiştim ilk başlarda. hatta son 3 gün boyunca yapmamıştım ama dün sabah uyandım dolgunlar ve çok hassaslar. ve regl olmama 15 gün kadar var. hemen çörek otu ve mersin yağımı karıştırıp masajımı yaptım. hayıt tohumu ve ısırganımı karılştırıp çayımı yaptım. küç üçü içtiim. olcak bu iş olcak :82: çalışmalara devam

y kızlar daha öncede sordum cvp veren olmmış..
büyütmek için değil fakat dikleştirip dolgunlaştrmak için kullansam olur mu acaba? :26:

arkadaşlar bende daha yeni farkediyorum. kullandığımız bu yağlar ttüylenme yapıyor. ve bu sayfalardan okuduğum ve anladğım kadarıyla tüylenmeyi yapan çörekotu yağı:18:

X