Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Tamam canım bekliyoruz

Tamam canım , ama rüyalarıma girdin bu gece haberin olsun

Şu ara eşime gıcık bir psikolojideyim , sevgiler günü pastası diye yapacağım en sevimli pasta bu olur , biraz mesaj içerikli

Akşam yine gelin şimdi işlerim var

Akşam telefondan mesaj yazmayı denedim pegasusun pilavına beceremedim.Çok acemiyim de.

Sevgililer Günü

Şu ara eşime gıcık bir psikolojideyim , sevgiler günü pastası diye yapacağım en sevimli pasta bu olur , biraz mesaj içerikli

Eki Görüntüle 951535

Bu da oy alır Aus merak etme.Baksana bunu yapmak da büyük beceri.Hem onlar yapsın size dimi.

Akşam telefondan mesaj yazmayı denedim pegasusun pilavına beceremedim.Çok acemiyim de.

Bu da oy alır Aus merak etme.Baksana bunu yapmak da büyük beceri.Hem onlar yapsın size dimi.

Ben bu kadar ustalık sergileyemem tabii , elimi kana da bulayamayacığıma göre bir pasta yapar adamın kafasından geçiririm , anında foto sonra yarışmaya , olur değil mi ? Hem bdv de eşine sinir olmuş tüm kadınlardan da oy gelir
Sevgililer gününü unuttu diye kaç başlık açılcak onların da ruhuna hitap etmek gerek , hep aşk böcüğü pastalar olmaz

Pastayı yap geç adamın karşına otur ye.Ona verme.Pastaya yazık olmasın.Oy alırsın almasına da pasta boşa gitmesin.

Anketimiz acilmis..herkese basarilar

Kazenede gecmisolsun...

sevgililer günü pastasimi
14 subat benim 2 numaranin dogum günü,zaten onun icin yapacaktim biseyler,e katilmazsam olmaz simdi

Anket açılmış herkese bol şanslar arkadaşlar,güzel bir yarışma olsun hak eden kazansın
Seçim yapmak cidden zor olacak bu sefer

anket açılmış herkese hayırlı olsun
baktım baktım karar veremedim
daha sonra tekrar bakıp oylayacağım sanırım :26:

anket açılmış herkese hayırlı olsun
baktım baktım karar veremedim
daha sonra tekrar bakıp oylayacağım sanırım :26:

Ben yardımcı olayım canım.Nerede takılmıştın.

Caddy ve muki'ye oyları için çok teşekkürler.:119:

Anketimiz açıldı:) İlk yarışmam bu ve çok heyecanlıyım:) Hem ilk hem de karnımdaki bebişimin de katkısı olduğu için ayrıca heyecanlıyım:)))

Herkes için hayırlısı olsun:)))

wuuwww anket açılmış

lakin çeşit çok karar vermek zor:26:

Ben yardımcı olayım canım.Nerede takılmıştın.

canım inanmıycaksın ama senin pilavda kalmıştım
akşama yapsam malzemelerim varmı diye inceliyordum
bayılırım ölürüm iç pilavına
içimden geçen senin pilav açıkcası
ama haksızlık olmasın diye hepsini iyce inceliycem

Tabiki canım ben espri yapıyorum.Canım hangisini istiyorsa ona oy ver.Ama pilavımı beğenmene ve denemek istemene çok sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…