Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Heycanlar nasıl herkesin emeğine sağlık çok keyifli bir kateğori oldu

bu seferlik sadece yayınlanmış olması ve katılmak yeterli benim için , çok keyifli bir işmiş
Ve evet bencede pilav iyi bir kategori oldu hem ana yemek havasında hem destekleyici :)
herkeslere başarılar...

bu seferlik sadece yayınlanmış olması ve katılmak yeterli benim için , çok keyifli bir işmiş
Ve evet bencede pilav iyi bir kategori oldu hem ana yemek havasında hem destekleyici :)
herkeslere başarılar...

Evet canım gördüm ellerine sağlık teşekkür ederiz
16. Tarifimiz geldi

Yaaa her açıdan bakmak lazım işte.Hem boşverin bu kadar ince düşünmeyi.Onlar sizin için hiç uğraştı mı özel bir yemek için.Sevgilisi olmayanlar desteğe gelin yahu.

Yarışma sayesinde eşcazım güzel bi pasta görcekti ömründe ama bak şimdi gaza geldim akşam işten dönünce başlıcam

sorguya bugüne kadar bana naptın yok sana pasta filan dicem
.

Yarışma sayesinde eşcazım güzel bi pasta görcekti ömründe ama bak şimdi gaza geldim akşam işten dönünce başlıcam

sorguya bugüne kadar bana naptın yok sana pasta filan dicem
.

Bak engel mi oldum yoksa.Arada güzel şeyler yapıyorsa telorans gösterebilirsin.Ama yarışma olmasın mümkünse.Sor bakalım bugün benim için ne yaptın diye.

Herkese başarılar.Ama en çok bana.

Bak engel mi oldum yoksa.Arada güzel şeyler yapıyorsa telorans gösterebilirsin.Ama yarışma olmasın mümkünse.Sor bakalım bugün benim için ne yaptın diye.

Sorucam zaten ama bana vereceği cevaptan korkuyorum..

Çok nankörsün , bugüne kadar senin için yaptıklarımı nasıl unutursun dediğini duyar gibiyim şimdiden.. En iyisi ben hiç bir şey demeyeyim..

Sorucam zaten ama bana vereceği cevaptan korkuyorum..

Çok nankörsün , bugüne kadar senin için yaptıklarımı nasıl unutursun dediğini duyar gibiyim şimdiden.. En iyisi ben hiç bir şey demeyeyim..

Bence de birşey deme.Adam iyiymiş bak.Bir yemek yüzünden aranız bozulmasın.

Katılıyorum canım çok güzel olabilirSevgililer günü konsepti ama bir seçim yapmak gerekir..Pastalar,kurabiyeler vs...Tek tarif olsun :44:

Canım
Hayırlısı olsunNasip değilmiş başka kategoride bekliyoruz
Sınavların iyi geçmiş gözünaydın

Tamam canım bekliyoruz

Katılıyorum canım çok güzel olabilirSevgililer günü konsepti ama bir seçim yapmak gerekir..Pastalar,kurabiyeler vs...Tek tarif olsun :44:

Aslında ben de en başından beri böyle düşünmüştüm , şubata denk geldiği için ve biz de değişik şeyler öğreniriz hem ne güzel olur..

Dediğin gibi tek tarif olsun ya pasta , ya kek , ya da kurabiye...Yani başka ne olabilirki acaba sevgililer günü için..?

Canım şöyle olabilir..Sevgililer günü konsepti kurabiye-pasta *tek tarif:26:

Aus kısmet değilmiş yarışmaya katılman.Diğer yarışmalara katılırsın sınavlarının bitmesinin verdiği rahatlıkla.Güzel de geçmiş sınavların sevindim.Bak sevgililer günü diyor arkadaşlar.Ona katıl sen de:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…