Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175

bakalım inşallah destek görür 14 şubat aşkımız rüyabuse ama nevreste nin dediği gibi tek başlık olmalı pasta kurabiye gibi tabi protokol daha iyi bilir biz ablalarımızn yanında saygıyla

bu arada anket açıldı yeni gördüm ben herkese hayırlı olur umarım... bilmeyenler yapmayı öğrendi, bilenler tariflerine yenisini kattı ve tabi kk sultanları keyiflerine keyif ekledi güzel bi süreçti herkes gönlündeki birincisine destek olsun... kazanan arkadaşlarımızı tüm içtenliğimle kutluyorum şimdiden herkesin eline ,emeğine ,yüreğine sağlık

ya ben pilavları bulamıyorum :/ oy vericem ama görmek için bütün sayfaları tek tek mi geçmem lazım? ilk 2-3 mesaja yarışan pilavların görüntüsü eklenseydi keşke rahat olurdu

ya ben pilavları bulamıyorum :/ oy vericem ama görmek için bütün sayfaları tek tek mi geçmem lazım? ilk 2-3 mesaja yarışan pilavların görüntüsü eklenseydi keşke rahat olurdu
Canım hepsine tek tek bakmak lazım anketten:)

Bu mesajının en üstünde pilav adları var canım.Bak en üstte.Onları tıklayıp bakıp oy verebilirsin.Dediğin gibi de olabilir aslında ama detay önemli oy verirken.Sunuma bakıp oy vermek de olmaz galiba.İçerik de önemli.

Yarışmacılar mutlaka kendileri dışındaki birine oy verecek herhalde doğru mudur? :))

Canım hepsine tek tek bakmak lazım anketten:)

tamam teşekkürler o zaman ben tek tek bakayım bi.. umarım canım çekmez bakarken gerçi akşama pilav yapacaktım bakarsınız tariflerden birini denerim

Tabiki canım ben espri yapıyorum.Canım hangisini istiyorsa ona oy ver.Ama pilavımı beğenmene ve denemek istemene çok sevindim.

canım elbette ben her zaman en beğendiğime oy veriyorum
kimin yaptığı tanıyıp tanımamam önemli değil
ama pilavın çok neis görünüyor buda gerçek

Dilara resimler çok güzel olmuş.Eline sağlık.

ablacım ya pazardan sonra tekrar şantiyede kalcaz yeni kategori açıklansa da ben de katılsaydım yoksa 2 hafta eve geçmiyoruz nasıl katılcam ki(( bugünlerde açıklanır mı pazara kadar vaktim var

Bitiş herhalde 2 şubat olması lazım,senin eve dönüşüne denk gelir nasılsa yeni yarışma

Son düzenleme:
oyum sofraların klasik pilavını yapan bibiskremversem e gidiyoo
hem de ilk deneyimi olmasına rağmen çok güzel görünüyo ellerine sağlıkk
*
bu arada diğer pilavlar da harika görünüyo
hepinizin ellerinize sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…