Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Heycanlar nasıl :KK52:herkesin emeğine sağlık:KK16::KK56: çok keyifli bir kateğori oldu :KK16:

:KK24::KK24::KK24:
bu seferlik sadece yayınlanmış olması ve katılmak yeterli benim için , çok keyifli bir işmiş :KK53:
Ve evet bencede pilav iyi bir kategori oldu hem ana yemek havasında hem destekleyici :)
herkeslere başarılar...:KK9::KK9:

:KK24::KK24::KK24:
bu seferlik sadece yayınlanmış olması ve katılmak yeterli benim için , çok keyifli bir işmiş :KK53:
Ve evet bencede pilav iyi bir kategori oldu hem ana yemek havasında hem destekleyici :)
herkeslere başarılar...:KK9::KK9:

Evet canım gördüm ellerine sağlık teşekkür ederiz :KK16:
16. Tarifimiz geldi :KK52:

Yaaa her açıdan bakmak lazım işte.:KK60:Hem boşverin bu kadar ince düşünmeyi.Onlar sizin için hiç uğraştı mı özel bir yemek için.:KK53:Sevgilisi olmayanlar desteğe gelin yahu.:KK60:

Yarışma sayesinde eşcazım güzel bi pasta görcekti ömründe ama :KK53: bak şimdi gaza geldim akşam işten dönünce başlıcam

sorguya bugüne kadar bana naptın yok sana pasta filan dicem :KK53:
.

Yarışma sayesinde eşcazım güzel bi pasta görcekti ömründe ama :KK53: bak şimdi gaza geldim akşam işten dönünce başlıcam

sorguya bugüne kadar bana naptın yok sana pasta filan dicem :KK53:
.

Bak engel mi oldum yoksa.:KK53:Arada güzel şeyler yapıyorsa telorans gösterebilirsin.Ama yarışma olmasın mümkünse.:KK52:Sor bakalım bugün benim için ne yaptın diye.:KK60:

Herkese başarılar.:KK53:Ama en çok bana.:KK52:

Bak engel mi oldum yoksa.:KK53:Arada güzel şeyler yapıyorsa telorans gösterebilirsin.Ama yarışma olmasın mümkünse.:KK52:Sor bakalım bugün benim için ne yaptın diye.:KK60:

Sorucam zaten ama bana vereceği cevaptan korkuyorum..:KK52:

Çok nankörsün , bugüne kadar senin için yaptıklarımı nasıl unutursun dediğini duyar gibiyim şimdiden..:KK17: En iyisi ben hiç bir şey demeyeyim..

Sorucam zaten ama bana vereceği cevaptan korkuyorum..:KK52:

Çok nankörsün , bugüne kadar senin için yaptıklarımı nasıl unutursun dediğini duyar gibiyim şimdiden..:KK17: En iyisi ben hiç bir şey demeyeyim..

Bence de birşey deme.Adam iyiymiş bak.:KK53:Bir yemek yüzünden aranız bozulmasın.:KK53:

Hoş geldin abla..

Evet geçmişe şöyle bir göz attım da kebaplar diye konuşulmuş...

Ama sanki sevgililer günü özel tarifler olsa daha değişik bi kategori olur gibi geliyor bana.. :KK69:

Tam da şubat ayında başlıcak ya yeni yarışmamız o yüzden yani..:KK66:)

Katılıyorum canım çok güzel olabilir:KK56:Sevgililer günü konsepti ama bir seçim yapmak gerekir..Pastalar,kurabiyeler vs...:KK31::KK31:Tek tarif olsun :44:

Öncelikle çok çok özür dilerim katılacağım diye söz vermiştim ama tutamadım :26:

Bu hafta sınav haftamdı ve son haftaya bıraktığım için tüm dersleri çok yoğun çalışıyordum . Evde bile yemek işini ya hazır ya pratik yemeklerle geçiştirdik ailece , hak böyleyken yarışma için pilav yapacak vakit bulamadım .

Özellikle nevresteye söz vermiştim , inanın gece rüyama bile girdi , bana laf sokuyormuş topikte :KK52::KK52:

Dün sınavlarım bitti , eve geldim 6 da . Hala girip mutfağa yapsam mı dedim ama cıksss o kadar uykusuzdum ki , 2 gecedir 1-2 saat uyuyordum sadece ve sabaha kadar uyudum .

Herkese kocaman kocaman başarılar diliyorum , aklında perde pilavı yapacak biri vardı da ben yazdım diye yapmadıysa gerçekten çok özür dilerim :KK17:

Sınavlarım da bitti şimdi keyifle takip edeceğim yarışmayı , iyi eğlenceler ve bol şanslar :KK16:

Not: Merak edenlere sınavlarım gayet iyi geçti .
Canım:KK48:
Hayırlısı olsun:KK16:Nasip değilmiş başka kategoride bekliyoruz:KK19:
Sınavların iyi geçmiş gözünaydın :KK34:

Yok benim derdim bu yarışmayı kaçırmak değil zaten , verdiğim sözü tutamamak .

Neyse , zaten bu yarışma pek bereketli oldu sözüm olsun nevoya az yarışmacı olan bir yarışta joker eleman olarak katılırım hemen .

Sevilen bir öğrenci ise ve diğer dersleri iyi ise mutlaka yardımcı olacaktır öğretmeni .

Tamam canım bekliyoruz:KK19:

Katılıyorum canım çok güzel olabilir:KK56:Sevgililer günü konsepti ama bir seçim yapmak gerekir..Pastalar,kurabiyeler vs...:KK31::KK31:Tek tarif olsun :44:

Aslında ben de en başından beri böyle düşünmüştüm , şubata denk geldiği için ve biz de değişik şeyler öğreniriz hem ne güzel olur..:KK16:

Dediğin gibi tek tarif olsun ya pasta , ya kek , ya da kurabiye...Yani başka ne olabilirki acaba sevgililer günü için..?

Aslında ben de en başından beri böyle düşünmüştüm , şubata denk geldiği için ve biz de değişik şeyler öğreniriz hem ne güzel olur..:KK16:

Dediğin gibi tek tarif olsun ya pasta , ya kek , ya da kurabiye...Yani başka ne olabilirki acaba sevgililer günü için..?

Canım şöyle olabilir..:KK34:Sevgililer günü konsepti kurabiye-pasta *tek tarif:KK28::26:

Aus kısmet değilmiş yarışmaya katılman.Diğer yarışmalara katılırsın sınavlarının bitmesinin verdiği rahatlıkla.Güzel de geçmiş sınavların sevindim.Bak sevgililer günü diyor arkadaşlar.Ona katıl sen de:)

X