Pilav Tarifleri CookPlus Sponsorluğunda : Pilavlar !

En başarılı bulduğunuz Pilav tarifi

• Ankete Katılan
    175
Bence de güzel olur.:KK66:)) Ama tabi çoğunluk ne derse o..

Ya da 1. ne derse o olur..Artık şanslı yarışmacımız kim olucaksa , oylama da açılmadı...

Fikirler alınır nasılsa,ortak bir yol bulunur..
Evet açılmadı hala merakla bekliyoruz.
,Temizliğe başlayacam çıkamadım hala :KK1:

Fikirler alınır nasılsa,ortak bir yol bulunur..
Evet açılmadı hala merakla bekliyoruz.
,Temizliğe başlayacam çıkamadım hala :KK1:

:KK53: Ben de aynen..Hafta sonu evde olmayınca her yer dağıldı bi ev topluyom , bi kızımla oynuyorum bir de gelip burda çene çalıyom..

:KK52:

Hepsine bir yetişmek ne zormuş yaa...

:KK53: Ben de aynen..Hafta sonu evde olmayınca her yer dağıldı bi ev topluyom , bi kızımla oynuyorum bir de gelip burda çene çalıyom..

:KK52:

Hepsine bir yetişmek ne zormuş yaa...

Dün toz aldım hatta,bugüne kalmasın diye :KK53::KK53: allahtan prontolar işe yarıyor

çok hastayım sırf anket için geldim az sonra aktif edeceğim ...

Çok geçmiş olsun,acele etmeyin isterseniz biraz daha toparlayın kendinizi..
Kendinizi iyi hissettiğiniz zaman başlarsınız olmazsa..

Kızlarrrrrrr heyecan var mı?:KK52:

Yeni kategori konuşulmuş.Kebablar olabilir ama sevgililer gününe çok karşıyım.:KK19:Banane benim sevgilim yok.:KK53:Bana bir tane bulursanız olabilir ama.:KK60:Ya da erkek milletine değmez diyerek tartışmayı açıyorum.:KK52:

Yeni kategori konuşulmuş.Kebablar olabilir ama sevgililer gününe çok karşıyım.:KK19:Banane benim sevgilim yok.:KK53:Bana bir tane bulursanız olabilir ama.:KK60:Ya da erkek milletine değmez diyerek tartışmayı açıyorum.:KK52:

Aynen benimde yok :KK53: ya bulsunlar ya da kategori kekler olsun :KK53:

rüyabuse ben fikrini çok beğendim canım.. benimde fikrim geldii ufkumu açtın :KK9::KK9::KK9: canım bence 14 şubata özel bi sofra hazırlanmalı bi kategori seçelim ve eşimize sevgilimize babamıza bugüne özel bi sunum çıkaralım.. kategori pasta kurabiye vs.den olsun .. bu benim fikrim tabii.. geçende fikrim gelmiştii de pek uygulayamadık :KK43::KK43: ama bu defa sesimi duyuuun yetkili protokol :18::18::18: anam korktum:KK9::KK9::KK9:

Evet Dİlara ben de aynı senin gibi düşündüm..

Pasta ya da kurabiye çok hoş olur..Gönlümüzden geldiği gibi hazırlarız...Benim fikrim de aynı bu konuda..

Ortaya çok güzel ve değişik şeyler çıkar umarım..

Korkma canım ne korkuyorsun , fikrini söyledin sadece...:KK66:)

Yeni kategori konuşulmuş.Kebablar olabilir ama sevgililer gününe çok karşıyım.:KK19:Banane benim sevgilim yok.:KK53:Bana bir tane bulursanız olabilir ama.Ya da erkek milletine değmez diyerek tartışmayı açıyorum.:KK52:

Hiç bu açıdan bakmamıştım...:KK52:

Napsak acaba , vazgeçsekmi ki..

Heycanlar nasıl :KK52:herkesin emeğine sağlık:KK16::KK56: çok keyifli bir kateğori oldu :KK16:

Hiç bu açıdan bakmamıştım...:KK52:

Napsak acaba , vazgeçsekmi ki..

Yaaa her açıdan bakmak lazım işte.:KK60:Hem boşverin bu kadar ince düşünmeyi.Onlar sizin için hiç uğraştı mı özel bir yemek için.:KK53:Sevgilisi olmayanlar desteğe gelin yahu.:KK60:

X